Čas na serveru 08:48:31

Aukce LXXVIII./2021

Jan  Zrzavý - Osiřelá bárka

Osiřelá bárka

Id: 329108

tempera/plátno, rozměr 24 x 30,2 cm, značeno monogramem vpravo dole, na zadní straně štítky s autorovým popisem, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
18 000

810 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 104

Václav Radimský - Zima v Normandii

Václav Radimský
Zima v Normandii

Id: 330801

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
60 000

355 000

Detail

Příhozy: 56

Georges Kars - Přístav pod horami

Georges Kars
Přístav pod horami

Id: 328201

olej/plátno, rozměr 66,5 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací 29, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
15 000

345 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 134

Marie Čermínová - Toyen - Surrealistická kompozice

Marie Čermínová - Toyen
Surrealistická kompozice

Id: 327401

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu výřezu 21 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

335 000

Detail

Účastníci: 39

Příhozy: 132

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 329101

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku 46,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek

Vyvolávací cena:

310 000

Detail

Příhozy: 105

Václav Radimský - Rozkvetlé stromy

Václav Radimský
Rozkvetlé stromy

Id: 331201

olej/plátno, rozměr 38,5 x 46,5 cm, značeno vpravo dole, jedná se o obraz z francouzského období před rokem 1900, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
40 000

309 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 104

Josef Hlinomaz - Na loďce

Josef Hlinomaz
Na loďce

Id: 332002

olej/lepenka, rozměr cca 25 x 20 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

260 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 110

Olbram Zoubek - Strážkyně pokladu

Strážkyně pokladu

Id: 329801

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1990, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, původní název Tři Grácie

Vyvolávací cena:
11 000

235 000

Detail

Josef Jíra - Šípkový keř

Josef Jíra
Šípkový keř

Id: 332001

olej/plátno, rozměr 59 x 39 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popis též na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

210 000

Detail

Příhozy: 71

Kája Saudek - Hamiro IV.

Kája Saudek
Hamiro IV.

Id: 331601

kresba tuží/papír, rozměr kresby cca 38 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:

200 000

Detail

Účastníci: 29

Příhozy: 97

Otakar Nejedlý - Ze Středomoří

Otakar Nejedlý
Ze Středomoří

Id: 327901

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, velmi dekorativní mušlový rám, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

170 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 96

Jakub Schikaneder - Stařenka

Jakub Schikaneder
Stařenka

Id: 333603

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/lepenka, rozměr viditelný 42 x 23 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
8 000

168 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 108

Marie Čermínová - Toyen - Dvě hlavy

Marie Čermínová - Toyen
Dvě hlavy

Id: 327506

kresba tuží/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, list drobně lokálně poškozen, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

150 000

Detail

Příhozy: 126

Václav Špála - Krajina s vodní hladinou

Krajina s vodní hladinou

Id: 326604

akvarel/papír, rozměr listu 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno 13, zaskleno v kazetě, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Vyvolávací cena:
15 000

125 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 78

Ota Janeček - Ranní píseň pod růžovým zámkem

Ranní píseň pod růžovým zámkem

Id: 328306

akvarel/pastel/papír, rozměr listu 42 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 103