Aukce LXXXI./2022
Josef Hlinomaz
Holka svobody
Id: 351301
olej/plátno, rozměr 35,5 x 41 cm, značeno a datováno v malbě, na zadní straně popsáno včetně věnování a autorské signatury, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
565 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 100
Bárky v přístavu
Id: 345101
pastel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 43 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, značeno též na zadní straně, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
320 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 64
Ladislav Sutnar
Venuše
Id: 351304
malba/tempera/papír, rozměr ve výřezu 37,7 x 20 cm, značeno a datováno v horní části, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
275 000 Kč
Příhozy: 112
Jedna hruška a dvě jablka
Id: 349104
olej/plátno/lepenka, rozměr 21 x 26 cm, viditelný rozměr 19,5 x 24 cm, značeno vpravo dole s datací, dílo uvedeno v publikaci Václav Špála Soupis díla pod číslem 307, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
270 500 Kč
Účastníci: 30
Příhozy: 126
Vlastimil Beneš
Město
Id: 350203
olej/plátno, rozměr 50 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
260 000 Kč
Příhozy: 106
Odyseus a Telemachos
Id: 350702
reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1971, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová-Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
255 000 Kč
Účastníci: 30
Příhozy: 112
Josef Jíra
Jarní maloskalská
Id: 349004
olej/plátno, rozměr 52 x 60 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně blindrámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
240 000 Kč
Účastníci: 29
Příhozy: 108
Josef Lada
Zimní radovánky
Id: 349105
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 17,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
210 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 81
František Ringo Čech
Válka světů
Id: 354301
olej/plátno, rozměr 65 x 80, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
173 000 Kč
Příhozy: 89
Jan Smetana
Zahrada
Id: 349603
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno, původní rámování
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
171 000 Kč
Příhozy: 99
Dvě loďky na břehu a tři obláčky
Id: 349301
tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 24,2 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní adjustace, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
170 000 Kč
Účastníci: 31
Příhozy: 100
Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Při západu slunce
Id: 354001
olej/plátno, rozměr 70 x 140 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 54
Josef Jíra
V hospodě
Id: 351303
olej/textil/koláž/lepenka, rozměr 63 x 93 cm, značeno včetně věnování a datace vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 86
Kája Saudek
Motorkářka
Id: 348901
kombiovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno vpravo dole, list v ploše lehce zašpiněn, na dvou místech mírně zlomený papír, původní stav, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
140 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 63
František Kaván
Nakvétání na Petrkově
Id: 354402
olej/karton, rozměr 40 x 53 cm, značeno a popsáno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 66