Čas na serveru 10:42:16

Aukce LXXXIV./2022

Josef  Šíma - Krystaly

Josef Šíma
Krystaly

Id: 377201

olej/plátno/karton, rozměr 27,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
50 000

970 000

Detail

Příhozy: 111

Olbram Zoubek - Vítej

Vítej

Id: 379301

plastika/olovo/cín/zlato, celková výška cca 62 cm, značeno ve spodní části, zlato lokálně otřené, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

420 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 69

Jan  Zrzavý - Bárky v přístavu

Bárky v přístavu

Id: 374602

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
8 000

360 500

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 56

Jan  Zrzavý - Starý mlýn na Ile de Bréhat

Starý mlýn na Ile de Bréhat

Id: 378302

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25 x 36,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, na zadní straně vlastnoruční popis autora včetně potvrzení pravosti kresby Dr. Františkem Dvořákem z roku 1994, zaskleno, paspartováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

360 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 104

Antonín Chittussi - Na řece

Antonín Chittussi
Na řece

Id: 376601

olej/dřevo, rozměr 22,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, malba poškozena, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc.

Vyvolávací cena:
11 000

275 000

Detail

Účastníci: 29

Příhozy: 90

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 374001

reliér, olovo/cín/zlato, rozměr cca 34,7 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

235 000

Detail

Účastníci: 30

Příhozy: 73

Václav Špála - Akt stojící ženy

Akt stojící ženy

Id: 372501

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 28 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, novodobě rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
12 000

185 000

Detail

Účastníci: 31

Příhozy: 101

Marko Čermák - Mirek osvobozuje Jarku

Marko Čermák
Mirek osvobozuje Jarku

Id: 375501

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena autorova tématická skica k obrazu a autorovo potvrzení pravosti viz foto

Vyvolávací cena:
6 000

170 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 83

Olbram Zoubek - Celý rok

Celý rok

Id: 372601

olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

169 000

Detail

Účastníci: 45

Příhozy: 88

Václav Špála - Hora Říp

Hora Říp

Id: 378303

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 51,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1993, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 000

165 000

Detail

Příhozy: 75

Josef Jíra - Egypt

Josef Jíra
Egypt

Id: 378304

kombinbovaná technika/olej/lepenka/textil, rozměr 43 x 54 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní popis včetně věnování Josefu Kemrovi, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

165 000

Detail

Příhozy: 123

Antonín Chittussi - Soumrak nad rybníkem

Antonín Chittussi
Soumrak nad rybníkem

Id: 376602

olej/dřevěná deska, rozměr 24 x 32 cm, značeno vpravo dole, malba poškozena, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc.

Vyvolávací cena:
10 000

160 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 93

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 376502

olej/karton, rozměr 56 x 83 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní autorovo razítko, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
12 000

155 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 54

František Kaván - Trosky

František Kaván
Trosky

Id: 378201

olej/plátno, rozměr 71 x 94 cm, značeno vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

150 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 107

Jan  Zrzavý - Fantastická krajina/Island

Fantastická krajina/Island

Id: 374601

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
6 000

145 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 68