Aukce XL./2017
Václav Radimský
Z Polabí
Id: 78801
olej/karton, rozměr 52 x 100 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, přiložena chemicko-technologická expertiza potvrzující stáří barev
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
370 000 Kč
Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník
Id: 92301
kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
245 000 Kč
Příhozy: 93
Dívka s draperií
Id: 90101
cín/zlato,celková výška s podstavcem 50 cm, značeno na podstavci, vznik 1994, jedná se o skicu pro Čáslav, dílo uvedeno v monografii pod číslem 923, původní stav, přiložen autorův certifikát k dílu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 62
Skloněná
Id: 92501
cín, celková výška s podstavcem 56 cm, značeno na zadní straně podstavce, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
186 000 Kč
Příhozy: 67
Vlastimil Beneš
Zimní cesta
Id: 90001
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 69-70, původní olištování, obraz ve zcela původním velmi dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
180 000 Kč
Příhozy: 107
Josef Jíra
Z cyklu Oči
Id: 90002
olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 70-77, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno, vše ve zcela původním dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
175 000 Kč
Vladimír Sychra
Dívka v křesle
Id: 90008
olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1947 a další výstavní razítka, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 93
Otakar Číla
Koupání
Id: 91801
olej/překližka, rozměr 100 x 121 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, 20. léta, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 73
František Kupka
Černobílá kompozice
Id: 93501
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
116 000 Kč
Příhozy: 71
František Tichý
Capriccio II.
Id: 92001
suchá jehla/papír, velikost tisku 47 x 38 cm, signováno vlevo dole, rok 1948, č. 159 v soupisu díla, zakoupeno v roce 1956 na výstavě v Hollaru, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na listě jsou drobné hnědé tečky
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 104
Václav Radimský
Na řece
Id: 78802
olej/karton, rozměr 45 x 57 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vytvořeno kolem roku 1940, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
102 000 Kč
Příhozy: 53
Loďky
Id: 91508
pastel/papír, velikost listu 13 x 16 cm, signováno monograme i celým jménem vpravo dole, datováno 1952, volně loženo, nerámováno, ústně konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
87 000 Kč
Příhozy: 79
Jaroslav Šetelík
Pražské panorama z Petřina
Id: 90009
olej/plátno, rozměr 130 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně lehce otřená barva, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 61
Jan Štursa
Raněný
Id: 93702
patinovaný brozn/mramorový podstavec, celková výška včetně podstavce 52 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
81 000 Kč
Příhozy: 73
Josef Jíra
Jarní z Janovy hory
Id: 86801
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno uprostřed dole s datací, na zadní straně popsáno a datováno ´99, autorsky olištováno, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
77 500 Kč
Příhozy: 73