Čas na serveru 21:21:58

Aukce XL./2017

Václav Radimský - Z Polabí

Václav Radimský
Z Polabí

Id: 78801

olej/karton, rozměr 52 x 100 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, přiložena chemicko-technologická expertiza potvrzující stáří barev

Vyvolávací cena:
60 000

370 000

Detail

Jaroslav Panuška - Zarostlý rybník

Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník

Id: 92301

kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Detail

Příhozy: 93

Olbram Zoubek - Dívka s draperií

Dívka s draperií

Id: 90101

cín/zlato,celková výška s podstavcem 50 cm, značeno na podstavci, vznik 1994, jedná se o skicu pro Čáslav, dílo uvedeno v monografii pod číslem 923, původní stav, přiložen autorův certifikát k dílu

Vyvolávací cena:
10 000

190 000

Detail

Příhozy: 62

Olbram Zoubek - Skloněná

Skloněná

Id: 92501

cín, celková výška s podstavcem 56 cm, značeno na zadní straně podstavce, původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

186 000

Detail

Příhozy: 67

Vlastimil  Beneš - Zimní cesta

Vlastimil Beneš
Zimní cesta

Id: 90001

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 69-70, původní olištování, obraz ve zcela původním velmi dobrém stavu, PO

Vyvolávací cena:
16 000

180 000

Detail

Příhozy: 107

Josef Jíra - Z cyklu Oči

Josef Jíra
Z cyklu Oči

Id: 90002

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 70-77, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno, vše ve zcela původním dobrém stavu, PO

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Detail

Vladimír Sychra - Dívka v křesle

Vladimír Sychra
Dívka v křesle

Id: 90008

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1947 a další výstavní razítka, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Detail

Příhozy: 93

Otakar Číla - Koupání

Otakar Číla
Koupání

Id: 91801

olej/překližka, rozměr 100 x 121 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, 20. léta, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Detail

Příhozy: 73

František Kupka - Černobílá kompozice

František Kupka
Černobílá kompozice

Id: 93501

Vyvolávací cena:
22 000

116 000

Detail

Příhozy: 71

František  Tichý - Capriccio II.

František Tichý
Capriccio II.

Id: 92001

suchá jehla/papír, velikost tisku 47 x 38 cm, signováno vlevo dole, rok 1948, č. 159 v soupisu díla, zakoupeno v roce 1956 na výstavě v Hollaru, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na listě jsou drobné hnědé tečky

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 104

Václav Radimský - Na řece

Václav Radimský
Na řece

Id: 78802

olej/karton, rozměr 45 x 57 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vytvořeno kolem roku 1940, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
40 000

102 000

Detail

Příhozy: 53

Jan  Zrzavý - Loďky

Loďky

Id: 91508

pastel/papír, velikost listu 13 x 16 cm, signováno monograme i celým jménem vpravo dole, datováno 1952, volně loženo, nerámováno, ústně konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
11 000

87 000

Detail

Příhozy: 79

Jaroslav Šetelík - Pražské panorama z Petřina

Jaroslav Šetelík
Pražské panorama z Petřina

Id: 90009

olej/plátno, rozměr 130 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně lehce otřená barva, rámováno, PO

Vyvolávací cena:
7 000

82 000

Detail

Příhozy: 61

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 93702

patinovaný brozn/mramorový podstavec, celková výška včetně podstavce 52 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek

Vyvolávací cena:
7 000

81 000

Detail

Příhozy: 73

Josef Jíra - Jarní z Janovy hory

Josef Jíra
Jarní z Janovy hory

Id: 86801

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno uprostřed dole s datací, na zadní straně popsáno a datováno ´99, autorsky olištováno, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:
7 500

77 500

Detail

Příhozy: 73