Čas na serveru 06:45:42

Aukce XLII./2017

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 110602

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém, původním stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
60 000

355 000

Detail

Příhozy: 64

František Xaver Naske - Zahradní restaurace

František Xaver Naske
Zahradní restaurace

Id: 108005

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

242 000

Detail

Příhozy: 76

Jan  Smetana - Zahrada v podzimním světle

Jan Smetana
Zahrada v podzimním světle

Id: 106403

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky rámováno, vše ve zcela původním dobrém stavu, na zadní straně autorský popis

Vyvolávací cena:
35 000

215 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 58

Olbram Zoubek - Žákyně

Žákyně

Id: 102301

bronz, celková výška 50 cm, signováno na plintě, socha v původním dobrém stavu, získáno z atelieru autora, přiložen certifikát autora, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

185 000

Detail

Příhozy: 51

Otakar Nejedlý - Na poli

Otakar Nejedlý
Na poli

Id: 104012

olej/plátno, rozměr 75,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Detail

Příhozy: 88

Olbram Zoubek - Smíření

Smíření

Id: 107401

cín/olovo, celková výška s podstavcem 61 cm, signováno na podstavci, původní stav, majitel získal přímo od autora, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
15 000

175 000

Detail

Příhozy: 50

Adolf Born - Pohádková bytost

Pohádková bytost

Id: 108901

kombinovaná technika/kvaš/akvarel//papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, paspartováno, zaskleno, konzultováno a pravost potvrzena rodinou autora

Vyvolávací cena:
10 000

167 000

Detail

Příhozy: 114

Josef  Šíma - Krajina se stébly

Josef Šíma
Krajina se stébly

Id: 103301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
18 000

165 000

Detail

Příhozy: 49

Oldřich Blažíček - Houbařský sen

Oldřich Blažíček
Houbařský sen

Id: 101801

olej/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, na zadní straně autorovo věnování, obraz odborně vyčištěn, původní rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, obraz bude uveden v autobiografii O. Blažíčka připravované na polovinu roku 2018

Vyvolávací cena:
15 000

135 000

Detail

Příhozy: 86

Josef Písecký (Liška) - Bakar

Josef Písecký (Liška)
Bakar

Id: 103603

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno 1922, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Příhozy: 103

 Hodiny - Kubistické hodiny

Hodiny
Kubistické hodiny

Id: 102706

kovové kubistické hodiny z mosazného plechu v kombinaci s ostatním materiálem, výška 37 cm, šířka 15 cm, hloubka 9 cm, na spodní části značeno Artěl Praha viz foto, mosazný plech na několika místech poškozen prohnutím/opotřebením, na vnitřním krytu hodin vyraženy iniciály JG, vše ve zcela původním stavu, stroj není funkční, původní klíček

Vyvolávací cena:
6 000

130 000

Detail

Příhozy: 111

Josef Jíra - Píseň písní

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 90702

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, autorsky olištováno, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
11 000

121 000

Detail

Příhozy: 73

Julius Mařák - Lesní motiv

Julius Mařák
Lesní motiv

Id: 102511

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 15,2 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko Julia Mařáka, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně čištěn, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek přiložen

Vyvolávací cena:
20 000

106 000

Detail

Příhozy: 78

  Autor neurčen - Hrad nad vodou

Hrad nad vodou

Id: 99420

olej/plátno, rozměr 21 x 28,5 cm, monogram vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

105 000

Detail

Příhozy: 142

František Kaván - Z Besedických skal

František Kaván
Z Besedických skal

Id: 104129

olej/lepenka, rozměr 29,5 x 21 cm, signováno, datováno 1899 a popsáno vpravo dole, zaskleno, poškozený původní rám, na zadní straně výstavní razítka, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. M. Zachaře

Vyvolávací cena:
18 000

100 000

Detail

Příhozy: 72