Aukce XLVII./2018
Alois Bubák
Horská řeka
Id: 143137
olej/plátno, rozměr 72 x 111 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nečištěném původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
900 000 Kč
Příhozy: 161
Václav Radimský
Potok v Giverny v zimě
Id: 143803
olej/plátno, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, přiloženy písemné znalecké posudky PhDr. N. Blažíčkové-Horové a PhDr. M. Zachaře, PO
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
480 000 Kč
Příhozy: 103
A. B. Piepenhagen
Horská krajina s jezerem
Id: 145502
olej/lepenka, rozměr 27 x 35 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na původním rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
260 000 Kč
Příhozy: 80
Otakar Švec
Motocyklista
Id: 144510
bronzová plastika, celková výška včetně podstavce 28,5 cm, celková délka včetně podstavce 52 cm, signováno na podstavci O. Švec, původní majitel získal jako cenu v automobilové ralley na počátku 80. let
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
250 000 Kč
Příhozy: 60
Korálový ostrov
Id: 148303
kresba barevnými křídami a bělobou, viditelný rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně popis a datace, ojediněle se vyskytující téma, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
235 900 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 107
Hygie II
Id: 143701
bronzová plastika/zlato, celková výška 52 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2007, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
230 000 Kč
Příhozy: 82
Leon Augustin Lhermitte
Podvečerní návrat
Id: 147517
olej/plátno, rozměr 54,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
210 000 Kč
Příhozy: 55
Antonín Chittussi
Motiv z venkova
Id: 144511
olej/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
205 000 Kč
Příhozy: 66
Tři loďky a pět kamenů
Id: 148306
kombinovaná technika/papír, viditelný rozměr 19 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole monogram, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, bude přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
195 000 Kč
Příhozy: 69
Otakar Lebeda
Tůň pod břízami
Id: 141513
olej/plátno, rozměr 60 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba drobným protržením, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 93
Josef Navrátil
Stavení v horách
Id: 145708
olej/plátno, rozměr 18,5 x 26 cm, nesignováno, značeno tužkou na blindrámu na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
141 000 Kč
Příhozy: 53
František Kaván
Jaro v Libuni
Id: 145512
olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 90
Josef Jíra
Z Rokytnice
Id: 146105
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 84
Josef Jíra
Předjaří v Podzámčí (Sněženky)
Id: 144804
olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
130 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 87
Emil Filla
U Vojnic
Id: 145423
kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr 32,5 x 80 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
130 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 105