Aukce XLVIII./2018
Zátiší
Id: 153801
olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, dekorativně adjustováno, obraz byl vystaven v roce 2015 v Oblastní galerii Liberec na výstavě "Rapsodie v modrém", je uveden v soupisu díla pod číslem 426, str. 61 viz foto
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
520 000 Kč
Příhozy: 93
Antonín Chittussi
Lekníny
Id: 147201
olej/karton, rozměr 24 x 37 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
301 000 Kč
Evo!
Id: 152701
cín/zlato, celková výška 72 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1992, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
235 000 Kč
Otakar Lebeda
Podzim v Chuchli
Id: 150318
olej/karton, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti prof. Marka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 104
Neznačeno
Concarneau
Id: 152504
olej/plátno/karton, rozměr 23 x 38 cm, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1928, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
161 000 Kč
Příhozy: 136
Alexej Vasiljevič Hanzen
Po větru
Id: 152210
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
150 000 Kč
Příhozy: 73
Hugo Ullik
Město pod Alpami
Id: 152507
olej/dřevo, rozměr cca 18 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v obrazu vlasová prasklinka
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 75
Georges Kars
Z Portugalska
Id: 147606
olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz na několika místech drobně poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
125 000 Kč
Příhozy: 92
Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi
Id: 150802
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 94
Vladimír Komárek
Ptáci na jevišti
Id: 151602
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 82
František Kaván
Říční zátočina
Id: 153901
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, drobná oděrka v malbě, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
95 600 Kč
Příhozy: 82
Vlastimil Košvanec
Slunný den
Id: 153902
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
87 000 Kč
Příhozy: 80
František Tichý
Marseille
Id: 147608
olej/karton, rozměr 27 x 40 cm, signováno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 58
Milan Chabera
Chvilku sama
Id: 154101
akryl/olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 62
Zdeněk Hajný
Podzim
Id: 149801
olej/plátno, rozměr 40 x 36,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 83