Aukce XXIX./2016
Robert Piesen
Údolí Cedronu
Id: 27011
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 56, obraz ve výborném stavu, oděrky na rámu, obraz je uveden v autobiografii Robert Piesen viz foto
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
270 000 Kč
Příhozy: 61
Kamil Lhoták
Předměstí (Za Vinohrady)
Id: 27012
olej/lepenka, rozměr 16 x 23 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, obraz ve výborném stavu, rámováno, obraz je publikován ve výstavním katalogu "Kamil Lhoták - Obrazy, básně, přátelé" z roku 2015 a též je evidován v soupisu děl Kamila Lhotáka pod číslem 560/128
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
255 500 Kč
Josef Jíra
Znamení s kartou
Id: 26101
olej/plátno, rozměr 67 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 83-4, autorsky olištováno, obraz i rám v původním stav
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 66
Adam, Eva a had
Id: 23813
cín/zlato, celková výška Adama a Evy 44,5 cm, celková výška hada 42 cm, vše signováno na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
170 000 Kč
Příhozy: 58
Josef Jíra
Růže pro krejčovskou pannu
Id: 26103
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97-9, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 95
František Kupka
Kompozice
Id: 24501
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 65
Úlek bílého ptáka
Id: 27610
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1977, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
120 000 Kč
František Zdeněk Eberl
Zátoka u Monaka
Id: 26501
olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
93 000 Kč
Karel Chaba
Znamení lásky
Id: 27605
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 67
Josef Vyleťal
Očekávání
Id: 23803
olej/překližka, rozměr 40 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 69
Loďky
Id: 28501
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
77 100 Kč
Příhozy: 51
Karel Langer
Akt
Id: 23805
olej/plátno, rozměr 85 x 91 cm, signováno vpravo dole, krakeláž po celé ploše obrazu, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
71 000 Kč
Václav Boštík
Kruhová mlhovina
Id: 23603
pastel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 92, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
61 100 Kč
František Jakub
Akt se psem
Id: 23801
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
52 000 Kč
Václav Brožík
Rytíř s dýmkou
Id: 26201
kvaš s olejem/lepenka, rozměr 31 x 15 cm, značeno monogramem vpravo dole, vzadu úryvek Brožíkova dopisu s podpisem a pečeť řádu piaristů, který obraz původně vlastnil, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
47 000 Kč