Čas na serveru 21:35:57

Aukce XXIX./2016

Robert Piesen  - Údolí Cedronu

Robert Piesen
Údolí Cedronu

Id: 27011

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 56, obraz ve výborném stavu, oděrky na rámu, obraz je uveden v autobiografii Robert Piesen viz foto

Vyvolávací cena:
30 000

270 000

Detail

Příhozy: 61

Kamil Lhoták - Předměstí (Za Vinohrady)

Kamil Lhoták
Předměstí (Za Vinohrady)

Id: 27012

olej/lepenka, rozměr 16 x 23 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, obraz ve výborném stavu, rámováno, obraz je publikován ve výstavním katalogu "Kamil Lhoták - Obrazy, básně, přátelé" z roku 2015 a též je evidován v soupisu děl Kamila Lhotáka pod číslem 560/128

Vyvolávací cena:
60 000

255 500

Detail

Josef Jíra - Znamení s kartou

Josef Jíra
Znamení s kartou

Id: 26101

olej/plátno, rozměr 67 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 83-4, autorsky olištováno, obraz i rám v původním stav

Vyvolávací cena:
14 000

190 000

Detail

Příhozy: 66

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 23813

cín/zlato, celková výška Adama a Evy 44,5 cm, celková výška hada 42 cm, vše signováno na podstavci, původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

170 000

Detail

Příhozy: 58

Josef Jíra - Růže pro krejčovskou pannu

Josef Jíra
Růže pro krejčovskou pannu

Id: 26103

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97-9, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:
7 000

145 000

Detail

Příhozy: 95

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 24501

Vyvolávací cena:
25 000

120 000

Detail

Příhozy: 65

Ota Janeček - Úlek bílého ptáka

Úlek bílého ptáka

Id: 27610

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1977, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
30 000

120 000

Detail

František Zdeněk Eberl - Zátoka u Monaka

František Zdeněk Eberl
Zátoka u Monaka

Id: 26501

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
15 000

93 000

Detail

Karel Chaba  - Znamení lásky

Karel Chaba
Znamení lásky

Id: 27605

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Příhozy: 67

Josef Vyleťal - Očekávání

Josef Vyleťal
Očekávání

Id: 23803

olej/překližka, rozměr 40 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
15 000

84 000

Detail

Příhozy: 69

Jan  Zrzavý - Loďky

Loďky

Id: 28501

Vyvolávací cena:
28 000

77 100

Detail

Příhozy: 51

Karel Langer - Akt

Karel Langer
Akt

Id: 23805

olej/plátno, rozměr 85 x 91 cm, signováno vpravo dole, krakeláž po celé ploše obrazu, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
25 000

71 000

Detail

Václav Boštík - Kruhová mlhovina

Václav Boštík
Kruhová mlhovina

Id: 23603

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 92, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

61 100

Detail

František Jakub - Akt se psem

František Jakub
Akt se psem

Id: 23801

Vyvolávací cena:
25 000

52 000

Detail

Václav Brožík - Rytíř s dýmkou

Václav Brožík
Rytíř s dýmkou

Id: 26201

Vyvolávací cena:
22 000

47 000

Detail