Čas na serveru 05:29:20

Aukce XXV./2015

Alexej Vasiljevič Hanzen - Příboj

Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj

Id: 1501602

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Detail

Příhozy: 76

József (Josif Josifovič) Boksay - Daleký pohled

József (Josif Josifovič) Boksay
Daleký pohled

Id: 1502101

Vyvolávací cena:
32 000

110 000

Detail

Příhozy: 56

Julius Mařák - Lesní interiér

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 1504404

olej/papír/karton, rozměr 35 x 42 cm, nesignováno, na rubu podložky razítko pozůstalosti Julia Mařáka, původní adjustace, obraz lehce přečištěn, jedná se o standardní komorní realizaci pocházející z období posledních dvou dekád Mařákova života, jak je psáno v přiloženém posudku PhDr. Michaela Zachaře, podobné scenérie byly reprodukovány po roce 1899 ve Zlaté Praze

Vyvolávací cena:
18 000

94 500

Detail

Příhozy: 66

Jaroslav Šetelík - Hradčany

Jaroslav Šetelík
Hradčany

Id: 1504901

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
28 000

59 000

Detail

Jaroslav Ronek - Rychlíková lokomotiva

Jaroslav Ronek
Rychlíková lokomotiva

Id: 1501902

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Otakar Číla - Benáres na Ganze

Otakar Číla
Benáres na Ganze

Id: 1502601

olej/karton, rozměr 60 x 49 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
18 000

50 000

Detail

Václav Boštík - Kompozice linek

Václav Boštík
Kompozice linek

Id: 1503608

Vyvolávací cena:

47 500

Detail

Václav Boštík - Kruh

Václav Boštík
Kruh

Id: 1503609

pastel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Ota Bubeníček - Týnice nad Sázavou

Ota Bubeníček
Týnice nad Sázavou

Id: 1504101

olej/karton, rozměr 37 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 11, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

44 100

Detail

Příhozy: 57

Gustav Macoun - Z okolí Kameniček

Gustav Macoun
Z okolí Kameniček

Id: 1501601

olej/karton, rozměr 76 x 106 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

38 000

Detail

Libor Fára - Půlnoční blues

Libor Fára
Půlnoční blues

Id: 1504601

kombinovaná technika/koláž, rozměr ve výřezu 43,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, paspartováno, zaskleno, paspartování rozlepeno, původní stav

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 51

  Autor neurčen - Kamenný můstek

Kamenný můstek

Id: 1502202

olej/plátno, rozměr 61 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:
3 800

33 000

Detail

Jaromír Gargulák - Pegas XIII.

Jaromír Gargulák
Pegas XIII.

Id: 1279

bronzová plastika, výška včetně podstavce 83 cm, značeno na figuře i podstavci, č. 1/1, původní stav

Vyvolávací cena:
17 000

30 000

Detail

Otakar Španiel - Zamyšlená

Otakar Španiel
Zamyšlená

Id: 1502802

bronzový reliéf, velikost 61 x 25 cm, signováno vpravo dole, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Václav Boštík - Žlutá kompozice

Václav Boštík
Žlutá kompozice

Id: 1503607

pastel/ruční papír, velikost kresby 25,5 x 19 cm, signováno uprostřed dole, papír poškozen drobnými skvrnkami, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

25 300

Detail