Aukce XXV./2015
Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj
Id: 1501602
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
200 000 Kč
Příhozy: 76
József (Josif Josifovič) Boksay
Daleký pohled
Id: 1502101
Vyvolávací cena:
32 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 56
Julius Mařák
Lesní interiér
Id: 1504404
olej/papír/karton, rozměr 35 x 42 cm, nesignováno, na rubu podložky razítko pozůstalosti Julia Mařáka, původní adjustace, obraz lehce přečištěn, jedná se o standardní komorní realizaci pocházející z období posledních dvou dekád Mařákova života, jak je psáno v přiloženém posudku PhDr. Michaela Zachaře, podobné scenérie byly reprodukovány po roce 1899 ve Zlaté Praze
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
94 500 Kč
Příhozy: 66
Jaroslav Šetelík
Hradčany
Id: 1504901
olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
59 000 Kč
Jaroslav Ronek
Rychlíková lokomotiva
Id: 1501902
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
51 000 Kč
Otakar Číla
Benáres na Ganze
Id: 1502601
olej/karton, rozměr 60 x 49 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
50 000 Kč
Václav Boštík
Kompozice linek
Id: 1503608
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
47 500 Kč
Václav Boštík
Kruh
Id: 1503609
pastel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč
Ota Bubeníček
Týnice nad Sázavou
Id: 1504101
olej/karton, rozměr 37 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 11, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
44 100 Kč
Příhozy: 57
Gustav Macoun
Z okolí Kameniček
Id: 1501601
olej/karton, rozměr 76 x 106 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
38 000 Kč
Libor Fára
Půlnoční blues
Id: 1504601
kombinovaná technika/koláž, rozměr ve výřezu 43,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, paspartováno, zaskleno, paspartování rozlepeno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 51
Kamenný můstek
Id: 1502202
olej/plátno, rozměr 61 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, na zadní straně výstavní štítek
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
33 000 Kč
Jaromír Gargulák
Pegas XIII.
Id: 1279
bronzová plastika, výška včetně podstavce 83 cm, značeno na figuře i podstavci, č. 1/1, původní stav
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
30 000 Kč
Otakar Španiel
Zamyšlená
Id: 1502802
bronzový reliéf, velikost 61 x 25 cm, signováno vpravo dole, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Václav Boštík
Žlutá kompozice
Id: 1503607
pastel/ruční papír, velikost kresby 25,5 x 19 cm, signováno uprostřed dole, papír poškozen drobnými skvrnkami, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 300 Kč