Čas na serveru 12:40:21

Aukce XXVI./2015

Alexej Vasiljevič Hanzen - Červánky nad mořem

Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad mořem

Id: 6506

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vpravo dole, jedná se o autorův oblíbený motiv vycházející z prací jeho dědečka Ivana Konstantinoviče Ajvazovského, jehož západy slunce jsou celosvětově známé, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
25 000

285 000

Detail

Příhozy: 52

Jan  Zrzavý - Bárky na pobřeží

Bárky na pobřeží

Id: 7901

voskový pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování R. Lukavskému, obraz pochází ze sbírky Radovana Lukavského

Vyvolávací cena:
38 000

190 000

Detail

Příhozy: 78

Jan  Smetana - Fragmenty paměti II.

Jan Smetana
Fragmenty paměti II.

Id: 6405

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm,signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve výborném stavu, na zadní straně popis včetně věnování

Vyvolávací cena:
28 000

145 000

Detail

Příhozy: 79

Adolf Born - Myslivec

Myslivec

Id: 6019

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 29 cm,signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitelem získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:
29 000

140 000

Detail

Příhozy: 79

Ota Janeček - Masožravá rostlina

Masožravá rostlina

Id: 6023

Vyvolávací cena:
14 000

110 000

Detail

Zdeněk Burian - Malý rybář

Zdeněk Burian
Malý rybář

Id: 6702

olej/překližka, rozměr 45 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
16 000

96 000

Detail

Příhozy: 65

József (Josif Josifovič) Boksay - Chaloupky u potůčku

József (Josif Josifovič) Boksay
Chaloupky u potůčku

Id: 8901

olej/plátno, rozměr 63,5 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
30 000

91 000

Detail

Příhozy: 62

Josef Hlinomaz - Generál u jezera

Josef Hlinomaz
Generál u jezera

Id: 8202

olej/plátno, rozměr 28,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní stav

Vyvolávací cena:
9 000

89 333

Detail

Příhozy: 95

Ota Janeček - Kubistická madona

Kubistická madona

Id: 6007

bronzová figura, výška 28,5 cm, signováno ve spodní části, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:
11 000

85 000

Detail

Příhozy: 81

Hugo Ullik - Pohled na Karlštejn

Hugo Ullik
Pohled na Karlštejn

Id: 6504

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, nesignováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, ve které je uvedena doba vzniku kolem 1875 a jedná se o typické dílo autora

Vyvolávací cena:
18 000

84 500

Detail

Adolf Born - Ztracené srdce

Ztracené srdce

Id: 7201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 16,7 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 96, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
11 000

76 000

Detail

Příhozy: 56

Josef Král - Večer na nádraží v Rakovníce

Josef Král
Večer na nádraží v Rakovníce

Id: 9201

pastel/karton, rozměr 53,5 x 74 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz je publikován ve Zlaté Praze II., 1905, č. 47, str. 553

Vyvolávací cena:
22 000

76 000

Detail

Ota Janeček - Úkryt

Úkryt

Id: 6022

olej/plátno, rozměr 61 x 46 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1977, původní stav, majitelem získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:
12 000

67 000

Detail

Příhozy: 53

Vladimír Komárek - Stromy

Vladimír Komárek
Stromy

Id: 8401

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 81, autorsky orámováno, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:
9 500

60 000

Detail

Příhozy: 60

Salvador Dalí - Koncert

Salvador Dalí
Koncert

Id: 1504203

litografie/ruční papír, velikost tisku 31,5 x 42,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail