Aukce XXXI./2016
Julius Mařák
Lesní strž
Id: 39601
olej/papír, rozměr 29 x 44 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o mimořádně kvalitní dílo z první poloviny 90. let 19. století, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
220 000 Kč
Příhozy: 72
Neznačeno
Kubistický akt
Id: 34123
olej/plátno, rozměr 76,5 x 62 cm, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
92 000 Kč
Příhozy: 96
František Drtikol
Meditace
Id: 35701
olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 70
Jaroslav Serpan
FXIIMN
Id: 34114
akryl/dřevěná deska, rozměr 74 x 75 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, dataváno 4. 4. 72, olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
83 900 Kč
Příhozy: 71
Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem
Id: 37401
kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 17 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav, majitel získal přímo od autora při natáčení dokumentárního filmu "Jak žije básník", režie Josef Protiva, ČST 1969
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 101
František Zdeněk Eberl
Odpočívající
Id: 38901
olej/dřevo, rozměr 40 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, výborný stav, obraz galerijní kvality
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
72 000 Kč
Kubistická žena
Id: 38918
bronzová plastika, výška sochy 31,5 cm, celková výška 36,5 cm, signováno na soše, starý původní odlitek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 53
Emil Filla
Hlava
Id: 37003
patinovaná sádra, celková výška včetně podstavce 41,5 cm, signováno , oděrky, původní stav, publikováno
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
58 000 Kč
Josef Bašek
Zimní imprese
Id: 36803
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
52 105 Kč
Příhozy: 86
Bohuslav Reynek
Stromy
Id: 35401
suchá jehla/kolorovaný monotyp/ruční papír, velikost tisku 12,4 x 9,6 cm, signováno vpravo dole, popis P.F. 1970, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 72
František Daněk - Sedláček
Krajina o žních
Id: 36501
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 49
František Kupka
Linky
Id: 31606
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, přiložen signovaný přípis, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
24 000 Kč
48 000 Kč
Karel Hodr
Podzim na Kampě
Id: 33704
olej/karton, rozměr 28 x 58 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 61
Zdeněk Burian
Setkání s medvědem
Id: 38903
kvaš/papír, velikost listu 26,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, levý spodní roh ustřižen, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 73
František Kupka
Fontána
Id: 36701
suchá jehla/papír, velikost tisku 23 x 15 cm, vpravo dole značeno v desce a razítkem Kupka, vlevo dole v desce 1923, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení originality Dr. Fr. Dvořákem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 67