Čas na serveru 00:52:09

Aukce XXXI./2016

Julius Mařák - Lesní strž

Julius Mařák
Lesní strž

Id: 39601

olej/papír, rozměr 29 x 44 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o mimořádně kvalitní dílo z první poloviny 90. let 19. století, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
50 000

220 000

Detail

Příhozy: 72

  Neznačeno - Kubistický akt

Neznačeno
Kubistický akt

Id: 34123

olej/plátno, rozměr 76,5 x 62 cm, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

92 000

Detail

Příhozy: 96

František Drtikol - Meditace

František Drtikol
Meditace

Id: 35701

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zcela původní stav

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Příhozy: 70

Jaroslav Serpan - FXIIMN

Jaroslav Serpan
FXIIMN

Id: 34114

akryl/dřevěná deska, rozměr 74 x 75 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, dataváno 4. 4. 72, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:
15 000

83 900

Detail

Příhozy: 71

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 37401

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 17 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav, majitel získal přímo od autora při natáčení dokumentárního filmu "Jak žije básník", režie Josef Protiva, ČST 1969

Vyvolávací cena:

80 000

Detail

Příhozy: 101

František Zdeněk Eberl - Odpočívající

František Zdeněk Eberl
Odpočívající

Id: 38901

olej/dřevo, rozměr 40 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, výborný stav, obraz galerijní kvality

Vyvolávací cena:
25 000

72 000

Detail

Ota Janeček - Kubistická žena

Kubistická žena

Id: 38918

bronzová plastika, výška sochy 31,5 cm, celková výška 36,5 cm, signováno na soše, starý původní odlitek

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 53

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 37003

patinovaná sádra, celková výška včetně podstavce 41,5 cm, signováno , oděrky, původní stav, publikováno

Vyvolávací cena:
25 000

58 000

Detail

Josef Bašek - Zimní imprese

Josef Bašek
Zimní imprese

Id: 36803

Vyvolávací cena:
2 800

52 105

Detail

Příhozy: 86

Bohuslav Reynek - Stromy

Bohuslav Reynek
Stromy

Id: 35401

suchá jehla/kolorovaný monotyp/ruční papír, velikost tisku 12,4 x 9,6 cm, signováno vpravo dole, popis P.F. 1970, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 72

František Daněk - Sedláček - Krajina o žních

František Daněk - Sedláček
Krajina o žních

Id: 36501

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 49

František Kupka - Linky

František Kupka
Linky

Id: 31606

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, přiložen signovaný přípis, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
24 000

48 000

Detail

Karel Hodr - Podzim na Kampě

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 33704

olej/karton, rozměr 28 x 58 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 61

Zdeněk Burian - Setkání s medvědem

Zdeněk Burian
Setkání s medvědem

Id: 38903

kvaš/papír, velikost listu 26,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, levý spodní roh ustřižen, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 73

František Kupka - Fontána

František Kupka
Fontána

Id: 36701

suchá jehla/papír, velikost tisku 23 x 15 cm, vpravo dole značeno v desce a razítkem Kupka, vlevo dole v desce 1923, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení originality Dr. Fr. Dvořákem

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 67