Aukce XXXII./2016
Josef Šíma
PLAINE DE BRIE
Id: 42501
kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, na zadní straně výstavní štítky; vystaveno v Galerii de Navarre Paříž (1992) pod číslem v katalogu 13 a v Galerii Di Meo Praží (1992) pod číslem v katalogu 16, zobrazeno v katalogu viz foto
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
215 000 Kč
Příhozy: 57
Alexej Vasiljevič Hanzen
Bouřlivé pobřeží
Id: 41501
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
170 003 Kč
Příhozy: 73
Ještě Marie
Id: 40901
patinovaný bronz, celková výška 88,5 cm, signováno na zadní straně podstavce, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 82
Vilém Kreibich
V depu
Id: 41502
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, drobná promáčklina
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
133 000 Kč
Příhozy: 66
Imro Weiner - Kráľ
Průhled nad řekou
Id: 36101
olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno 51, na zadní straně též signatura, obraz ve výborném stavu, odborně vyčištěn, poškozený rám
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
115 000 Kč
Mach a Šebestová
Id: 41001
akvarel/papír, velikost listu 58 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 16.7.96, věnování, zaskleno, rámováno, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 93
Karel Černý
Constanta
Id: 43101
pastel/ruční papír, rozměr ve výřezu 61 x 48 cm, signováno vlevo nahoře s popisem a datací 57, paspartováno, rámováno, zaskleno, věnování na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 61
Jaroslav Šetelík
Pražský hrad
Id: 41801
olej/plátno, rozmněr 65 x 75, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
96 000 Kč
Příhozy: 66
Antonín Hudeček
Štrbské pleso
Id: 42101
olej/plátno, rozměr 100 x 148 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, restaurátorská zpráva z roku 1974 na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 61
Karl Kaufmann
Holandský přístav
Id: 42401
olej/plátno, rozměr plátna 123 x 191 cm, POZOR: rozměr s rámem 158 x 230 cm, signováno vpravo uprostřed, 19. století, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 69
Hans Johann Haag
Elizabetha Rakouská (Sisi) na honu
Id: 41102
olej/plátno, rozměr 65 x 84 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
75 000 Kč
František Kupka
Abstraktní kompozice
Id: 42103
kombinovaná technika/akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 10 x 8,5 cm, signováno vpravo dole, vpravo nahoře č. 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
67 000 Kč
Příhozy: 69
Karel Hodr
Lodě ve Splitu
Id: 43401
olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
61 000 Kč
Boris Jirků
Zpěv noci
Id: 40601
akryl/sololit, rozměr 50 x 62 cm, signováno vlevo nahoře, popsána na zadní straně, datováno, autorsky rámováno, vše velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
46 000 Kč
Stanislav Lolek
Bažantí pár
Id: 42806
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
44 500 Kč