Čas na serveru 10:23:40

Aukce XXXII./2016

Josef  Šíma - PLAINE DE BRIE

Josef Šíma
PLAINE DE BRIE

Id: 42501

kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, na zadní straně výstavní štítky; vystaveno v Galerii de Navarre Paříž (1992) pod číslem v katalogu 13 a v Galerii Di Meo Praží (1992) pod číslem v katalogu 16, zobrazeno v katalogu viz foto

Vyvolávací cena:
55 000

215 000

Detail

Příhozy: 57

Alexej Vasiljevič Hanzen - Bouřlivé pobřeží

Alexej Vasiljevič Hanzen
Bouřlivé pobřeží

Id: 41501

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
45 000

170 003

Detail

Příhozy: 73

Olbram Zoubek - Ještě Marie

Ještě Marie

Id: 40901

patinovaný bronz, celková výška 88,5 cm, signováno na zadní straně podstavce, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
16 000

140 000

Detail

Příhozy: 82

Vilém  Kreibich - V depu

Vilém Kreibich
V depu

Id: 41502

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, drobná promáčklina

Vyvolávací cena:
35 000

133 000

Detail

Příhozy: 66

Imro Weiner - Kráľ - Průhled nad řekou

Imro Weiner - Kráľ
Průhled nad řekou

Id: 36101

olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno 51, na zadní straně též signatura, obraz ve výborném stavu, odborně vyčištěn, poškozený rám

Vyvolávací cena:
45 000

115 000

Detail

Adolf Born - Mach a Šebestová

Mach a Šebestová

Id: 41001

akvarel/papír, velikost listu 58 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 16.7.96, věnování, zaskleno, rámováno, zcela původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

115 000

Detail

Příhozy: 93

Karel Černý - Constanta

Karel Černý
Constanta

Id: 43101

pastel/ruční papír, rozměr ve výřezu 61 x 48 cm, signováno vlevo nahoře s popisem a datací 57, paspartováno, rámováno, zaskleno, věnování na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:
28 000

100 000

Detail

Příhozy: 61

Jaroslav Šetelík - Pražský hrad

Jaroslav Šetelík
Pražský hrad

Id: 41801

olej/plátno, rozmněr 65 x 75, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

96 000

Detail

Příhozy: 66

Antonín Hudeček - Štrbské pleso

Antonín Hudeček
Štrbské pleso

Id: 42101

olej/plátno, rozměr 100 x 148 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, restaurátorská zpráva z roku 1974 na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
22 000

91 000

Detail

Příhozy: 61

Karl Kaufmann - Holandský přístav

Karl Kaufmann
Holandský přístav

Id: 42401

olej/plátno, rozměr plátna 123 x 191 cm, POZOR: rozměr s rámem 158 x 230 cm, signováno vpravo uprostřed, 19. století, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
22 000

86 000

Detail

Příhozy: 69

Hans Johann Haag - Elizabetha Rakouská (Sisi) na honu

Hans Johann Haag
Elizabetha Rakouská (Sisi) na honu

Id: 41102

olej/plátno, rozměr 65 x 84 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
15 000

75 000

Detail

František Kupka - Abstraktní kompozice

František Kupka
Abstraktní kompozice

Id: 42103

kombinovaná technika/akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 10 x 8,5 cm, signováno vpravo dole, vpravo nahoře č. 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
11 000

67 000

Detail

Příhozy: 69

Karel Hodr - Lodě ve Splitu

Karel Hodr
Lodě ve Splitu

Id: 43401

olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Boris Jirků - Zpěv noci

Boris Jirků
Zpěv noci

Id: 40601

akryl/sololit, rozměr 50 x 62 cm, signováno vlevo nahoře, popsána na zadní straně, datováno, autorsky rámováno, vše velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Stanislav Lolek - Bažantí pár

Stanislav Lolek
Bažantí pár

Id: 42806

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
9 500

44 500

Detail