Aukce XXXIV./2016
Víno a papriky
Id: 52901
olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 26, na zadní straně štítek ze soupisu díla a další popisy, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
690 000 Kč
Příhozy: 99
Otakar Nejedlý
Ceylon
Id: 52902
olej/karton, rozměr 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
285 000 Kč
Příhozy: 82
Kamil Lhoták
Na kluzišti
Id: 53004
tempera/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" od Libora Šteffka, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
205 000 Kč
Příhozy: 52
Jean-Baptiste Camille Corot
Setkání na cestě
Id: 53101
olej/plátno, rozměr 37 x 46 cm, značeno vpravo dole Corot, obraz ve zcela původním stavu, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz se prodává bez jakéhokoliv posouzení
Vyvolávací cena:
48 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 61
Julius Mařák
Kamenitá stráň
Id: 53507
olej/karton, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole monogramem, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
93 000 Kč
Příhozy: 67
Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník
Id: 53504
olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, v minulosti restaurováno a čištěno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 59
Bohuslav Reynek
Pohled do krajiny
Id: 52206
pastel/papír, rozměr 38 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
88 000 Kč
Příhozy: 77
Marie Čermínová - Toyen
Stromy v krajině
Id: 52504
kombinovaná technika/papír, velikost listu 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
82 000 Kč
František Gross
Strojky
Id: 52502
olej/plátno/karton, rozměr 43 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
80 000 Kč
A. B. Piepenhagen
Nocturno
Id: 51701
olej/lepenka, rozměr 15 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, dobově rámováno, obraz ve výborném stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
65 000 Kč
Ležící akt
Id: 52213
olej/plátno, rozměr 100 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 46, na zadní straně razítko Vilímek, lokálně odřená malba, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 63
František Drtikol
Múza
Id: 52204
pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, značeno též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 49
Vladimír Komárek
Šachovnice
Id: 46501
olej/karton, rozměr 47,5 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
55 000 Kč
Otto Gutfreund
Hlava ženy
Id: 52211
patinovaná sádra, výška včetně podstavce 32 cm, značeno G ve spodní části, původní stav, drobné oděrky
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
54 001 Kč
Příhozy: 50
Ilustrace
Id: 52601
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 48