Čas na serveru 15:40:23

Aukce XXXIV./2016

Václav Špála - Víno a papriky

Víno a papriky

Id: 52901

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 26, na zadní straně štítek ze soupisu díla a další popisy, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
60 000

690 000

Detail

Příhozy: 99

Otakar Nejedlý - Ceylon

Otakar Nejedlý
Ceylon

Id: 52902

olej/karton, rozměr 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
55 000

285 000

Detail

Příhozy: 82

Kamil Lhoták - Na kluzišti

Kamil Lhoták
Na kluzišti

Id: 53004

tempera/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" od Libora Šteffka, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
60 000

205 000

Detail

Příhozy: 52

Jean-Baptiste Camille Corot - Setkání na cestě

Jean-Baptiste Camille Corot
Setkání na cestě

Id: 53101

olej/plátno, rozměr 37 x 46 cm, značeno vpravo dole Corot, obraz ve zcela původním stavu, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz se prodává bez jakéhokoliv posouzení

Vyvolávací cena:
48 000

135 000

Detail

Příhozy: 61

Julius Mařák - Kamenitá stráň

Julius Mařák
Kamenitá stráň

Id: 53507

olej/karton, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole monogramem, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
20 000

93 000

Detail

Příhozy: 67

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 53504

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, v minulosti restaurováno a čištěno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Detail

Příhozy: 59

Bohuslav Reynek - Pohled do krajiny

Bohuslav Reynek
Pohled do krajiny

Id: 52206

pastel/papír, rozměr 38 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

88 000

Detail

Příhozy: 77

Marie Čermínová - Toyen - Stromy v krajině

Marie Čermínová - Toyen
Stromy v krajině

Id: 52504

kombinovaná technika/papír, velikost listu 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
35 000

82 000

Detail

František Gross - Strojky

František Gross
Strojky

Id: 52502

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
18 000

80 000

Detail

A. B. Piepenhagen - Nocturno

A. B. Piepenhagen
Nocturno

Id: 51701

olej/lepenka, rozměr 15 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, dobově rámováno, obraz ve výborném stavu, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou

Vyvolávací cena:
28 000

65 000

Detail

  Autor neurčen - Ležící akt

Ležící akt

Id: 52213

olej/plátno, rozměr 100 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 46, na zadní straně razítko Vilímek, lokálně odřená malba, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 63

František Drtikol - Múza

František Drtikol
Múza

Id: 52204

pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, značeno též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
12 000

62 000

Detail

Příhozy: 49

Vladimír Komárek - Šachovnice

Vladimír Komárek
Šachovnice

Id: 46501

olej/karton, rozměr 47,5 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
9 500

55 000

Detail

Otto Gutfreund - Hlava ženy

Otto Gutfreund
Hlava ženy

Id: 52211

Vyvolávací cena:

54 001

Detail

Příhozy: 50

Adolf Born - Ilustrace

Ilustrace

Id: 52601

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 48