Čas na serveru 11:49:55

Aukce XXXVII./2017

Josef  Šíma - Studie v Remeši

Josef Šíma
Studie v Remeši

Id: 72001

akvarel/olej/papír/plátno, rozměr 68 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, věnování, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, pochází ze soukromé francouzské sbírky, rozměr obrazu na štítku zadní strany počítán v palcích, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:
50 000

340 000

Detail

Příhozy: 102

Rudolf Kremlička - U sukače

Rudolf Kremlička
U sukače

Id: 71305

olej/plátno, rozměr 44 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1917, vše v původním stavu, volné v rámu, rám poškozen, obraz byl v minulosti sňat z původního blindrámu a natažen na větší rozměr, jsou vidět dírky po hřebících na spodní straně, varianta obrazu reprodukována ve Zlaté Praze 1918 viz foto, je možné, že se jedná o tentýž, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:
30 000

300 000

Detail

Příhozy: 109

Josef Hlinomaz - Hazard

Josef Hlinomaz
Hazard

Id: 72006

Vyvolávací cena:
11 000

130 000

Detail

Příhozy: 69

Jaroslav Věšín - Lovecká scéna

Jaroslav Věšín
Lovecká scéna

Id: 69901

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vlevo dole, popis, dekorativně adjustováno, původní stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen

Vyvolávací cena:
60 000

92 000

Detail

Vlastimil Rada - U koní

Vlastimil Rada
U koní

Id: 72302

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, autorské značení na rámu, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o dílo galerijní kvality, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

84 100

Detail

Příhozy: 84

Václav Špála - Nad řekou

Nad řekou

Id: 66804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:
18 000

82 000

Detail

Příhozy: 58

Jiří Lacina - Boulez č. 3 - zelená

Jiří Lacina
Boulez č. 3 - zelená

Id: 71002

malba/sololit, rozměr 140 x 100 cm, nesignováno, autorsky olištováno,drobná oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:
12 000

70 000

Detail

Příhozy: 65

Vladimír Komárek - Přístavní maják

Vladimír Komárek
Přístavní maják

Id: 72003

olej/plátno, rozměr 60,5 x 82 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 68, sběratelsky zajímavé rané dílo, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

František Kaván - Břízy na stráni

František Kaván
Břízy na stráni

Id: 71303

Vyvolávací cena:
9 500

50 500

Detail

Příhozy: 54

Marie Čermínová - Toyen - Dívka se sovou

Marie Čermínová - Toyen
Dívka se sovou

Id: 73010

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

48 300

Detail

Příhozy: 84

Karel Hodr - Bretaňští rybáři

Karel Hodr
Bretaňští rybáři

Id: 69214

olej/sololit, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

46 200

Detail

Příhozy: 73

Andrej Bělocvětov - Abstrakce

Andrej Bělocvětov
Abstrakce

Id: 70403

olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, získáno z rodiny autora, novodobě zaskleno a rámováno

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Augustin Mervart - Jarní tání

Augustin Mervart
Jarní tání

Id: 69413

olej/plátno, rozměr 66 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 57

Jaroslav Panuška - Čarodejnice (Bestiána)

Jaroslav Panuška
Čarodejnice (Bestiána)

Id: 73603

kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně přípis, list byl v minulosti pravděpodobně přeložen, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 57

Mark Chagall - Ile Saint-Louis

Mark Chagall
Ile Saint-Louis

Id: 68204

serigrafie/ruční papír, velikost tisku 32 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 3/100, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 72