Čas na serveru 04:03:34

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
Kozáci

Id: 220801

Kozáci

  •  / Kozáci / Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff

olej/plátno, rozměr 50 x 81 cm, značeno pseudonymem vpravo dole L. Lasky, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2256x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 50