Čas na serveru 20:00:08

Aukční rekordy

František Kaván - Zima

František Kaván
Zima

Id: 99502

olej/karton, rozměr 26,5 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně záruční list, rámováno, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

82 000

Olbram Zoubek - Čtvero ročních období

Čtvero ročních období

Id: 97401

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Lodě na horizontu

Alexej Vasiljevič Hanzen
Lodě na horizontu

Id: 99601

olej/plátno, rozměr 90 x 116 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno Paris 1907, obraz v minulosti drobně odborně restaurován, velmi dekorativně adjustováno, vše ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

200 000

Kamil Linhart - Limitová kompozice

Kamil Linhart
Limitová kompozice

Id: 98901

olej/plátno, rozměr 85 x 113 cm, nesignováno, vlastnoručně popsáno mistem na štítku na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Jan Saudek - Život 1966

Život 1966

Id: 98101

Detail

Vyvolávací cena:

59 000

František Kaván - Před alejí

František Kaván
Před alejí

Id: 98701

olej/karton, rozměr 20,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, věnování, doba vzniku 1900-01, rámováno, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

97 000

Vladimír Komárek - Dva ptáci

Vladimír Komárek
Dva ptáci

Id: 99603

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno za zadní straně 1997, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

63 000

František Kaván - Večer při tání na rybníce

František Kaván
Večer při tání na rybníce

Id: 94221

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

94 000

Zdeněk Hajný - Spartakus

Zdeněk Hajný
Spartakus

Id: 100701

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

106 100

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 93702

patinovaný brozn/mramorový podstavec, celková výška včetně podstavce 52 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

81 000

Otakar Číla - Koupání

Otakar Číla
Koupání

Id: 91801

olej/překližka, rozměr 100 x 121 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, 20. léta, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Jaroslav Panuška - Zarostlý rybník

Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník

Id: 92301

kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Jan Saudek - Pavla

Pavla

Id: 90030

fotografie, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:

38 000

Zdeněk Miler - Krteček

Zdeněk Miler
Krteček

Id: 90904

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena kapalinou viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

71 000

Olbram Zoubek - Dívka s draperií

Dívka s draperií

Id: 90101

cín/zlato,celková výška s podstavcem 50 cm, značeno na podstavci, vznik 1994, jedná se o skicu pro Čáslav, dílo uvedeno v monografii pod číslem 923, původní stav, přiložen autorův certifikát k dílu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

190 000

Josef Jíra - Z cyklu Oči

Josef Jíra
Z cyklu Oči

Id: 90002

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 70-77, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno, vše ve zcela původním dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Vladimír Sychra - Dívka v křesle

Vladimír Sychra
Dívka v křesle

Id: 90008

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1947 a další výstavní razítka, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

František Kupka - Černobílá kompozice

František Kupka
Černobílá kompozice

Id: 93501

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

116 000

Karel Špillar - Koupání

Karel Špillar
Koupání

Id: 90016

olej/karton, rozměr 27 x 22,5 cm, signováno vpravo nahoře, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

73 500

Dobroslav Foll - Malá kabina

Dobroslav Foll
Malá kabina

Id: 88202

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

55 000

Vlastimil  Beneš - Zimní cesta

Vlastimil Beneš
Zimní cesta

Id: 90001

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 69-70, původní olištování, obraz ve zcela původním velmi dobrém stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

180 000

Rudolf Kundera - Noční přístav Cassis

Rudolf Kundera
Noční přístav Cassis

Id: 90003

olej/deska, rozměr 57 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

66 666

František  Tichý - Břichomluvec

František Tichý
Břichomluvec

Id: 86027

litografie, velikost tisku 43,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, vpravo dole věnování, jedna z Tichého nejvýznamnějších prací, paspartováno, volně loženo, vše v původním stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:

75 000

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 86007

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 82, autorsky popsáno na zadní straně, olištováno, původní stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

244 900

Jan  Zrzavý - Tři lodi, langustiera a špice lodi

Tři lodi, langustiera a špice lodi

Id: 86019

mastné křídy/běloba/pravítková podkresba/papír, rozměr viditelné části obrazu 25 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové, PO

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

456 000

Jaroslav Šetelík - Pohled na Pražský hrad z Petřína

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad z Petřína

Id: 86023

olej/plátno, rozměr 65,5 x 111 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

105 000

Stanislav Lolek - Překladiště na řece

Stanislav Lolek
Překladiště na řece

Id: 86024

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

80 000

Vladimír Komárek - Židle a ptáci

Vladimír Komárek
Židle a ptáci

Id: 86201

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 71, popsáno na zadní straně, autorsky rámováno, zcela původní stav, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

98 000

Josef Jíra - Bibličtí jezdci

Josef Jíra
Bibličtí jezdci

Id: 86008

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno 91, na zadní straně popsáno, vč. štítku z Národní galerie, autorsky olištováno, zcela původní stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

240 000

Olbram Zoubek - Žena roku

Žena roku

Id: 85101

cín/zlato,celková výška s podstavcem 73,5 cm, značeno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

262 000

Richard Wiesner - Zamyšlená

Richard Wiesner
Zamyšlená

Id: 86021

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Josef Hlinomaz - Viktoria

Josef Hlinomaz
Viktoria

Id: 86031

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, zprohýbaný karton, oděrky na rámu, původní stav, dar Dukly Praha brankáři Ivo Viktorovi ke zvolení "Fotbalista roku 1968", na zadní straně osobní přípis Ivo Viktora, obraz parafrázuje román Oty Pavla "Dukla mezi mrakodrapy", PO

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

305 000

František Daněk - Sedláček - Před stavením

František Daněk - Sedláček
Před stavením

Id: 86104

olej/plátno, rozměr 58 x 69 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Detail

Vyvolávací cena:

42 000

Josef Vyleťal - Symbiózy

Josef Vyleťal
Symbiózy

Id: 82302

kombinovaná technika/papír, rozměr 36,5 x 36,5 cm, signováno uprostřed dole, na levé straně lehce poškozený papír, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

Jakub Schikaneder - Portrét

Jakub Schikaneder
Portrét

Id: 81501

olej/plátno, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno a restaurováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., autorem monografie

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

210 000

Josef Velčovský - Karavana blížící se k napajedlu

Josef Velčovský
Karavana blížící se k napajedlu

Id: 77702

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:

42 000

Jan Bohumil Pospíšil - Na Velký pátek u Dubrovníku

Jan Bohumil Pospíšil
Na Velký pátek u Dubrovníku

Id: 77901

olej/překližka, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

60 000

Karel Hodr - Podzim na Kampě

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 76501

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

51 500

Karel Černý - Milenci

Karel Černý
Milenci

Id: 75901

kresba voskovou pastelkou/papír/na původní litografický otisk, velikost tisku 25 x 21,8 cm, autorsky signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel získal přímo od autora, kresba i signatura autorská, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

75 000

Zdeněk Burian - Zajatkyně

Zdeněk Burian
Zajatkyně

Id: 78507

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:

41 000