Čas na serveru 04:34:22

Aukční rekordy

Olbram Zoubek - Kazi

Kazi

Id: 498301

bronzová plastika, výška 208 cm, značeno na plintu, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem (vznik díla 2002), bude přiložen Certifikát pravosti díla vystavený Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
500 000

2 510 000

Josef Lada - Jaro

Josef Lada
Jaro

Id: 492401

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Pavlou Pečinkovou CSc., přiložen certifikát pravosti vystavený vnukem autora Josefem Ladou

Detail

Vyvolávací cena:
350 000

2 030 000

Jan  Zrzavý - Tři loďky

Tři loďky

Id: 409403

tempera/lepenka, rozměr 26 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno galerijním sklem, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jany Orlíkové, z pozůstalosti kurátorky a historičky umění PhDr. Naděždy Řehákové

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

1 777 777

Václav Radimský - Giverny

Václav Radimský
Giverny

Id: 313607

olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno a datováno 98 vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
95 000

1 480 000

Olbram Zoubek - Postava pro Miladu

Postava pro Miladu

Id: 445601

bronzová plastika, celková výška 182 cm, značeno na plintu, vznik 2010, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
250 000

1 271 000

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 111602

olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, dílo uvedeno v soupisu díla Václava Špály (1885 - 1946): strana 105, poř. č. 1115 (32A), oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, získáno z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
270 000

1 260 000

Josef  Šíma - Krajina

Josef Šíma
Krajina

Id: 231501

olej/plátno, rozměr 38,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, stylově adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jaromíra Zeminy a písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
80 000

1 220 000

Jan  Zrzavý - Kaple na návsi v Kermeuru

Kaple na návsi v Kermeuru

Id: 238601

olejová tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, rozměr celkový 20 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

1 210 000

Jan  Zrzavý - Kostel v Camaretu

Kostel v Camaretu

Id: 370801

olejová tempera/papír/karton, rozměr 50,4 x 38,9 cm, značeno monogramem vpravo dole, lehce poškozený levý horní roh, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně původní štítek krajského střediska Mánes, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, znalecký posudek PhDr. Jany Orlíkové a restaurátorská zpráva

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

1 010 000

Jan  Zrzavý - Červená bárka

Červená bárka

Id: 391607

tempera/překližka, rozměr 22,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

1 009 999

František Ronovský - Mladí lidé

František Ronovský
Mladí lidé

Id: 458606

kombinovaná technika, akryl/enkaustika/dřevovláknitá deska, celkový rozměr 200 x 300 cm (VELKÝ FORMÁT), složeno ze tří desek, rozměr každé desky 200 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, skica k obrazu publikována v autorově monografii: František Ronovský, naps. Jiří Urban, vyd. 2007, Praha

Detail

Vyvolávací cena:
100 000

1 000 000

Josef  Šíma - Krystaly

Josef Šíma
Krystaly

Id: 377201

olej/plátno/karton, rozměr 27,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

970 000

Jan  Zrzavý - Přístav na Ile de Sein

Přístav na Ile de Sein

Id: 231902

tempera/lepenka, rozměr 20,2 x 26,6 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně autorsky popsáno, značeno a datováno, včetně potvrzení originality Dr. F. Dvořákem z roku 1994, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

920 000

Jan  Zrzavý - Lodi v přístavu

Lodi v přístavu

Id: 311507

olej/tempera/plátno/na překližce, rozměr ve výřezu 17,5 x 25,7 cm, značeno monogramem vpravo dole, autorské štítky na zadní straně včetně podpisu a datace, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

917 000

Olbram Zoubek - Kazi

Kazi

Id: 164801

bronzová plastika/kolorovaný cement, celková výška 198 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, váha plastiky cca 300 kg, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
190 000

910 000

Alois Bubák - Horská řeka

Alois Bubák
Horská řeka

Id: 143137

olej/plátno, rozměr 72 x 111 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nečištěném původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

900 000

Jan  Zrzavý - Bárky u pobřeží

Bárky u pobřeží

Id: 292001

kombinovaná technika/tempera/vosková pastelka/silný papír, rozměr listu 19 x 22,3 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na autorském ručně kolorovaném rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

900 000

Václav Radimský - Na Seině

Václav Radimský
Na Seině

Id: 165508

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vpravo dole,doba vzniku před rokem 1900, zcela mimořádné dílo z francouzského období, obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu, přiloženy znalecké posudky PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
150 000

870 000

Jan  Zrzavý - Ile de Sein

Ile de Sein

Id: 409402

tempera/lepenka, rozměr 26 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno galerijním sklem, rámováno, přiložen znalecký posudek ak. mal. Zdeňka Veselého (r. 2003), PhDr. Jana Štíbra a PhDr. Jany Orlíkové (r. 2022), konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Jaromírem Zeminou

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

870 000

Vojtěch Hynais - Dívčí akt s květinou

Vojtěch Hynais
Dívčí akt s květinou

Id: 115406

olej/plátno, rozměr 89 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1888, plátno v minulosti drobně lokálně restaurováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, k obrazu bude přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena Doc. PhDr. Marií Mžykovou, CSc., obraz bude uveden v připravované autorově monografii

Detail

Vyvolávací cena:
250 000

850 000

Jan  Zrzavý - Růžová cesta

Růžová cesta

Id: 172117

olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm, signováno monogramem Z vlevo dole, autorský rám, obraz nečištěn, v původním stavu, rám lehce poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen písemný posudek PhDr. J. Orlíkové a chemicko-technologická zpráva určující stáří barev

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

850 000

Jan  Zrzavý - Osiřelá bárka

Osiřelá bárka

Id: 329108

tempera/plátno, rozměr 24 x 30,2 cm, značeno monogramem vpravo dole, na zadní straně štítky s autorovým popisem, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

810 000

Jan  Zrzavý - Loď v zátoce

Loď v zátoce

Id: 342001

tempera/dřevěná deska, rozměr 29 x 36,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno, datováno, popsáno a číslováno na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

810 000

Václav Špála - Pradleny

Pradleny

Id: 325205

akvarel/papír, rozměr listu 47 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti od syna Jana Špály z roku 1964, potvrzení pravosti Dr. F. Dvořákem z roku 1997, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

750 000

Alexander Archipenko - Blue Dancer

Alexander Archipenko
Blue Dancer

Id: 248001

patinovaný bronz, celková výška bronzového odlitku cca 107 cm, značeno na zadní straně značeno, datováno a číslováno, socha se nachází na kamenném podstavci o výšce cca 21 cm, váha cca 80 kg, na povrchu drobné otřeniny viz foto, pravděpodobně se nejedná o novodobý odlitek, v ČR však neověřitelné

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

700 000

Václav Špála - Víno a papriky

Víno a papriky

Id: 52901

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 26, na zadní straně štítek ze soupisu díla a další popisy, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

690 000

Jan  Zrzavý - Loďka v oceánské krajině

Loďka v oceánské krajině

Id: 275803

malba na plátně/podlepeno překližkou, rozměr ve výřezu 19,2 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby Dorothey Pechové, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

651 000

Otakar Lebeda - Marina v Concarneau

Otakar Lebeda
Marina v Concarneau

Id: 450602

olej/plátno, rozměr 50 x 32 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, vpravo dole přípis: Z pozůstalosti O. Lebedy od pí. Marie Lebedové obdržel 1911 Ed. Novák, na zadní straně výstavní štítek ze souborné Lebedovy výstavy v Mánesu v r. 1928, tamtéž výstavní štítek z NG, publikováno v autorově monografii Otakar Lebeda (vyd. NG v Praze 2009) na str. 236 pod č. 151

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

640 000

Olbram Zoubek - Teta

Teta

Id: 164802

bronzová plastika/kolorovaný cement, celkový výška 177 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, váha plastiky cca 300 kg, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
180 000

630 000

Jan  Zrzavý - Lodi v zálivu

Lodi v zálivu

Id: 339205

kombinovaná technika/vosková pastelka/tempera/papír, rozměr malby 26,5 x 41,5 cm, rozměr ve výřezu 31 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, na zadní straně původní autorův popis a potvrzení originality Dr. F. Dvořákem z roku 1991, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
80 000

630 000

Václav Radimský - Nad řekou

Václav Radimský
Nad řekou

Id: 413304

olej/karton, rozměr 59 x 93,5 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr.Mgr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

630 000

Olbram Zoubek - Zrcadlení

Zrcadlení

Id: 480601

plastika, cín/olovo/zlato, celková výška 58 cm, značeno na plintu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1985)

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

630 000

Jan  Zrzavý - Piazzeta

Piazzeta

Id: 311506

olej/plátno/nalepené na dřevěné desce, rozměr 18,1 x 28,8 cm, značeno vpravo dole monogramem, na zadní straně na štítku vlastnoruční autorův popis včetně signatury a datace, lehce poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

575 500

Václav Radimský - V měsíční noci

Václav Radimský
V měsíční noci

Id: 341502

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

575 000

Josef Hlinomaz - Holka svobody

Josef Hlinomaz
Holka svobody

Id: 351301

olej/plátno, rozměr 35,5 x 41 cm, značeno a datováno v malbě, na zadní straně popsáno včetně věnování a autorské signatury, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

565 000

Jan  Smetana - Zahrada

Jan Smetana
Zahrada

Id: 479101

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně věnování Bohumilu Hrabalovi a jeho ženě

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

561 000

Josef Hlinomaz - Únos vězňů

Josef Hlinomaz
Únos vězňů

Id: 412901

olej/plátno, rozměr 39 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

560 000

Antonín Chittussi - Z Českomoravské Vysočiny

Antonín Chittussi
Z Českomoravské Vysočiny

Id: 244001

olej/plátno, rozměr 46 x 76 cm, neznačeno, jedná se o menší variantu obrazu vystaveného v Národní galerii, rok vzniku kolem roku 1882, velmi kvalitní adjustace, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, PhDr. Romana Prahla, CSc., přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu, obraz byl vystaven v roce 2018 na výstavě "Světlo v obraze" (Český impresionismus), je publikován ve výstavním katalogu a dále je uveden v soupisu díla A. Chittussi od Romana Prahla

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

550 000

Jan  Zrzavý - Dóžecí palác s kostelem Santa Maria della Salute

Dóžecí palác s kostelem Santa Maria della Salute

Id: 222405

tempera/lepenka, rozměr 19,4 x 25,4 cm, značeno monogramem vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně viz foto, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

540 000

Olbram Zoubek - Vítej 2

Vítej 2

Id: 300101

plastika/olovo/cín/zlato, celková výška 63 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1996, jedná se o zmenšený model modelu umístěného na velvyslanectví v Budapešti, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

531 000