Čas na serveru 22:28:10

Aukční rekordy

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 111602

olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, dílo uvedeno v soupisu díla Václava Špály (1885 - 1946): strana 105, poř. č. 1115 (32A), oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, získáno z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
270 000

1 260 000

Alois Bubák - Horská řeka

Alois Bubák
Horská řeka

Id: 143137

olej/plátno, rozměr 72 x 111 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nečištěném původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

900 000

Vojtěch Hynais - Dívčí akt s květinou

Vojtěch Hynais
Dívčí akt s květinou

Id: 115406

olej/plátno, rozměr 89 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1888, plátno v minulosti drobně lokálně restaurováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, k obrazu bude přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena Doc. PhDr. Marií Mžykovou, CSc., obraz bude uveden v připravované autorově monografii

Detail

Vyvolávací cena:
250 000

850 000

Václav Špála - Víno a papriky

Víno a papriky

Id: 52901

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 26, na zadní straně štítek ze soupisu díla a další popisy, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

690 000

Jan  Zrzavý - Tři bárky

Tři bárky

Id: 123212

olej/lepenka, rozměr 20,7 x 29,7, signováno monogramem vpravo dole, datováno 68, na zadní straně popis, podpis autora a datace 22.XII.68, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou a PhDr. Michaelem Zachařem, přiložena laboratorní zpráva M. Pávové a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
75 000

530 000

Václav Špála - Zátiší

Zátiší

Id: 153801

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, dekorativně adjustováno, obraz byl vystaven v roce 2015 v Oblastní galerii Liberec na výstavě "Rapsodie v modrém", je uveden v soupisu díla pod číslem 426, str. 61 viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

520 000

Václav Radimský - Potok v Giverny v zimě

Václav Radimský
Potok v Giverny v zimě

Id: 143803

olej/plátno, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, přiloženy písemné znalecké posudky PhDr. N. Blažíčkové-Horové a PhDr. M. Zachaře, PO

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

480 000

Jan  Zrzavý - Tři lodi, langustiera a špice lodi

Tři lodi, langustiera a špice lodi

Id: 86019

mastné křídy/běloba/pravítková podkresba/papír, rozměr viditelné části obrazu 25 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové, PO

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

456 000

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 134201

cín/zlato, celková výška Adama 44,5 cm a Evy 45 cm, celková výška hada 41,5 cm, plastika Adama a Evy signována na podstavci, všechny sochy číslovány na spodní části, původní stav, přiložen původní prodejní doklad z roku 1992 vystavený Nadací Lyry Pragensis, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

450 000

Václav Radimský - Stavení u rybníka

Václav Radimský
Stavení u rybníka

Id: 123601

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu, původní stav, publikováno v monografii autora od PhDr. N. Blažíčkové-Horové pod číslem 342

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

425 000

Jaroslav Věšín - Jezdec u pramene

Jaroslav Věšín
Jezdec u pramene

Id: 141701

olej/plátno, rozměr 46 x 74 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, značně poškozený rám, na zadní straně štítek Maximiliána Duchka potvrzující originalitu obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

405 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 110602

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém, původním stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

355 000

Josef  Šíma - Studie v Remeši

Josef Šíma
Studie v Remeši

Id: 72001

akvarel/olej/papír/plátno, rozměr 68 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, věnování, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, pochází ze soukromé francouzské sbírky, rozměr obrazu na štítku zadní strany počítán v palcích, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

340 000

Václav Radimský - Rybářská bašta u Starého Kolína

Václav Radimský
Rybářská bašta u Starého Kolína

Id: 157817

olej/karton, rozměr 70 x 98 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

335 000

Václav Radimský - Rybářská bašta

Václav Radimský
Rybářská bašta

Id: 133910

olej/karton, rozměr 49 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

315 000

Josef Hlinomaz - Viktoria

Josef Hlinomaz
Viktoria

Id: 86031

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, zprohýbaný karton, oděrky na rámu, původní stav, dar Dukly Praha brankáři Ivo Viktorovi ke zvolení "Fotbalista roku 1968", na zadní straně osobní přípis Ivo Viktora, obraz parafrázuje román Oty Pavla "Dukla mezi mrakodrapy", PO

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

305 000

Jan  Zrzavý - Lodě v přístavu - langusterie

Lodě v přístavu - langusterie

Id: 155907

mastné křídy/běloba, papír, viditelný rozměr 19,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole i tužkou, vlevo dole popis, včetně autorova osobního číselného kódu, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

305 000

Antonín Chittussi - Lekníny

Antonín Chittussi
Lekníny

Id: 147201

olej/karton, rozměr 24 x 37 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

301 000

Rudolf Kremlička - U sukače

Rudolf Kremlička
U sukače

Id: 71305

olej/plátno, rozměr 44 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1917, vše v původním stavu, volné v rámu, rám poškozen, obraz byl v minulosti sňat z původního blindrámu a natažen na větší rozměr, jsou vidět dírky po hřebících na spodní straně, varianta obrazu reprodukována ve Zlaté Praze 1918 viz foto, je možné, že se jedná o tentýž, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

300 000

Václav Radimský - Na sklonku léta

Václav Radimský
Na sklonku léta

Id: 133908

olej/karton, rozměr 69,5 x 96 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

300 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Na rozbouřeném moři

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na rozbouřeném moři

Id: 139201

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, dekorativně rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

300 000

Olbram Zoubek - Žehnání

Žehnání

Id: 156901

cín/zlato, celková výška včetně podstavce 55,5 cm signováno na podstavci, původní stav, přiložen originální účet z roku 1996 a certifikát prodejní galerie, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, rok vzniku 1994, jedná se o variantu sochy pro pietní místo židovským obětem na místě bývalé synagogy v parku u Kulturního domu v Kroměříži

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

300 000

Olbram Zoubek - Anděl A.

Anděl A.

Id: 138102

bronzová plastika, celková výška 59 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

291 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Červánky nad mořem

Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad mořem

Id: 6506

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vpravo dole, jedná se o autorův oblíbený motiv vycházející z prací jeho dědečka Ivana Konstantinoviče Ajvazovského, jehož západy slunce jsou celosvětově známé, obraz i rám v původním stavu

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

285 000

Otakar Nejedlý - Ceylon

Otakar Nejedlý
Ceylon

Id: 52902

olej/karton, rozměr 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

285 000

Adolf Born - Kouřová

Kouřová

Id: 57301

pastel/papír, rozměr 35 x 47 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

285 000

Othon Coubine - Z Itálie

Othon Coubine
Z Itálie

Id: 125401

olej/plátno, rozměr 34 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně čištěn, rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Zorou Grohmanovou, PhDr. Šárkou Leubnerovou, PO

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

285 000

Václav Špála - Rybník ve Stromovce

Rybník ve Stromovce

Id: 48105

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1929, vlevo dole popis, na zadní straně věnování a korespondence, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

280 000

Josef  Šíma - Kapky světla

Josef Šíma
Kapky světla

Id: 116001

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr listu 64,7 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience: velmi významná známá pražská sbírka

Detail

Vyvolávací cena:
80 000

280 000

Josef Ullmann - Noční krajina při měsíčním svitu

Josef Ullmann
Noční krajina při měsíčním svitu

Id: 135601

olej/plátno, rozměr 112 x 98 cm, nesignováno, na zadní straně přípis J. Ullman an Isar 1894, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

280 000

Josef Váchal - Astrální pláň

Josef Váchal
Astrální pláň

Id: 1207

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 13, vlevo dole název, paspartováno, zaskleno, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových, na trhu se nevyskytující velmi vzácný exemplář, sběratelsky mimořádná záležitost, původ listu zdokumentován na zadní straně, původní velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

270 000

Robert Piesen  - Údolí Cedronu

Robert Piesen
Údolí Cedronu

Id: 27011

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 56, obraz ve výborném stavu, oděrky na rámu, obraz je uveden v autobiografii Robert Piesen viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

270 000

Arnošt Paderlík - Sedící akt

Arnošt Paderlík
Sedící akt

Id: 47411

olej/sololit, rozměr 60,5 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, z pozůstalosti prof. A. Paderlíka, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

266 000

Olbram Zoubek - Žena roku

Žena roku

Id: 85101

cín/zlato,celková výška s podstavcem 73,5 cm, značeno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

262 000

Zdeněk Burian - Pravěk pod hladinou

Zdeněk Burian
Pravěk pod hladinou

Id: 122908

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

260 000

August Bedřich Piepenhagen - Horská krajina s jezerem

August Bedřich Piepenhagen
Horská krajina s jezerem

Id: 145502

olej/lepenka, rozměr 27 x 35 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na původním rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

260 000

Kamil Lhoták - Předměstí (Za Vinohrady)

Kamil Lhoták
Předměstí (Za Vinohrady)

Id: 27012

olej/lepenka, rozměr 16 x 23 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, obraz ve výborném stavu, rámováno, obraz je publikován ve výstavním katalogu "Kamil Lhoták - Obrazy, básně, přátelé" z roku 2015 a též je evidován v soupisu děl Kamila Lhotáka pod číslem 560/128

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

255 500

Mikuláš Medek - B 30

Mikuláš Medek
B 30

Id: 712

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 32 cm, signováno vpravo dole M, značeno B 30, autorem darováno předkům současných majitelů, původní stav, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)

Detail

Vyvolávací cena:
130 000

250 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 144510

bronzová plastika, celková výška včetně podstavce 28,5 cm, celková délka včetně podstavce 52 cm, signováno na podstavci O. Švec, původní majitel získal jako cenu v automobilové ralley na počátku 80. let

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

250 000

Jaroslav Panuška - Zarostlý rybník

Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník

Id: 92301

kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

245 000