Čas na serveru 12:46:22

Znalec na telefonu 602 308 275

Aukční rekordy

František  Tichý - Břichomluvec

František Tichý
Břichomluvec

Id: 86027

litografie, velikost tisku 43,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, vpravo dole věnování, jedna z Tichého nejvýznamnějších prací, paspartováno, volně loženo, vše v původním stavu, PO

Detail

Vyvolávací cena:

75 000

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 86007

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 82, autorsky popsáno na zadní straně, olištováno, původní stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

244 900

Jan  Zrzavý - Tři lodi, langustiera a špice lodi

Tři lodi, langustiera a špice lodi

Id: 86019

mastné křídy/běloba/pravítková podkresba/papír, rozměr viditelné části obrazu 25 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové, PO

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

456 000

Jaroslav Šetelík - Pohled na Pražský hrad z Petřína

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad z Petřína

Id: 86023

olej/plátno, rozměr 65,5 x 111 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

105 000

Stanislav Lolek - Překladiště na řece

Stanislav Lolek
Překladiště na řece

Id: 86024

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

80 000

Vladimír Komárek - Židle a ptáci

Vladimír Komárek
Židle a ptáci

Id: 86201

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 71, popsáno na zadní straně, autorsky rámováno, zcela původní stav, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

98 000

Josef Jíra - Bibličtí jezdci

Josef Jíra
Bibličtí jezdci

Id: 86008

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno 91, na zadní straně popsáno, vč. štítku z Národní galerie, autorsky olištováno, zcela původní stav, PO

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

240 000

Olbram Zoubek - Žena roku

Žena roku

Id: 85101

cín/zlato,celková výška s podstavcem 73,5 cm, značeno na podstavci, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

262 000

Richard Wiesner - Zamyšlená

Richard Wiesner
Zamyšlená

Id: 86021

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Josef Hlinomaz - Viktoria

Josef Hlinomaz
Viktoria

Id: 86031

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, zprohýbaný karton, oděrky na rámu, původní stav, dar Dukly Praha brankáři Ivo Viktorovi ke zvolení "Fotbalista roku 1968", na zadní straně osobní přípis Ivo Viktora, obraz parafrázuje román Oty Pavla "Dukla mezi mrakodrapy", PO

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

305 000

František Daněk - Sedláček - Před stavením

František Daněk - Sedláček
Před stavením

Id: 86104

olej/plátno, rozměr 58 x 69 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Detail

Vyvolávací cena:

42 000

Josef Vyleťal - Symbiózy

Josef Vyleťal
Symbiózy

Id: 82302

kombinovaná technika/papír, rozměr 36,5 x 36,5 cm, signováno uprostřed dole, na levé straně lehce poškozený papír, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

Jakub Schikaneder - Portrét

Jakub Schikaneder
Portrét

Id: 81501

olej/plátno, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno a restaurováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., autorem monografie

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

210 000

Josef Velčovský - Karavana blížící se k napajedlu

Josef Velčovský
Karavana blížící se k napajedlu

Id: 77702

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:

42 000

Jan Bohumil Pospíšil - Na Velký pátek u Dubrovníku

Jan Bohumil Pospíšil
Na Velký pátek u Dubrovníku

Id: 77901

olej/překližka, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

60 000

Karel Hodr - Podzim na Kampě

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 76501

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

51 500

Karel Černý - Milenci

Karel Černý
Milenci

Id: 75901

kresba voskovou pastelkou/papír/na původní litografický otisk, velikost tisku 25 x 21,8 cm, autorsky signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel získal přímo od autora, kresba i signatura autorská, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

75 000

Zdeněk Burian - Zajatkyně

Zdeněk Burian
Zajatkyně

Id: 78507

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:

41 000

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 80305

kolorovaný linoryt/papír, velikost tisku 17 x 11 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole popis, papír poškozen hnědými tečkami, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

40 000

Ondřej  Sekora - Ferda Mravenec

Ondřej Sekora
Ferda Mravenec

Id: 74209

kombinovaná technika/kvaš/tuž/papír, velilkost jednotlivé kresby 7,5 x 9,2 cm, jedna kresba signována, celkový rozměr 31 x 22 cm, podlepeno lepenkou, popsáno textem, nerámováno, volně loženo

Detail

Vyvolávací cena:

56 000

Christian Georg Schütz ml. - Společnost u jezera

Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera

Id: 72301

olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Zdeněk Hajný - Strážkyně ohně

Zdeněk Hajný
Strážkyně ohně

Id: 77401

olej/laky/plátno, rozměr 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně věnování

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

66 022

Antonín Chittussi - Vesnice v dáli

Antonín Chittussi
Vesnice v dáli

Id: 70601

olej/plátno, rozměr 26 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém zcela původním stavu, poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
120 000

215 000

Josef Hubáček - Z Korsiky

Josef Hubáček
Z Korsiky

Id: 74204

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Adolf Born - Marťanský dopoledník - V okně

Marťanský dopoledník - V okně

Id: 77503

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

67 000

Jiří Lacina - Boulez č. 3 - zelená

Jiří Lacina
Boulez č. 3 - zelená

Id: 71002

malba/sololit, rozměr 140 x 100 cm, nesignováno, autorsky olištováno,drobná oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, získáno z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

70 000

Rudolf Kremlička - U sukače

Rudolf Kremlička
U sukače

Id: 71305

olej/plátno, rozměr 44 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1917, vše v původním stavu, volné v rámu, rám poškozen, obraz byl v minulosti sňat z původního blindrámu a natažen na větší rozměr, jsou vidět dírky po hřebících na spodní straně, varianta obrazu reprodukována ve Zlaté Praze 1918 viz foto, je možné, že se jedná o tentýž, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

300 000

Jaroslav Panuška - Čarodejnice (Bestiána)

Jaroslav Panuška
Čarodejnice (Bestiána)

Id: 73603

kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně přípis, list byl v minulosti pravděpodobně přeložen, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

44 000

Andrej Bělocvětov - Abstrakce

Andrej Bělocvětov
Abstrakce

Id: 70403

olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, získáno z rodiny autora, novodobě zaskleno a rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Josef  Šíma - Studie v Remeši

Josef Šíma
Studie v Remeši

Id: 72001

akvarel/olej/papír/plátno, rozměr 68 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, věnování, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, pochází ze soukromé francouzské sbírky, rozměr obrazu na štítku zadní strany počítán v palcích, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

340 000

František Líbal - Lesní interier

František Líbal
Lesní interier

Id: 72511

olej/plátno, rozměr 100 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

31 000

Vlastimil Rada - U koní

Vlastimil Rada
U koní

Id: 72302

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, autorské značení na rámu, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o dílo galerijní kvality, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

84 100

Václav Špála - Nad řekou

Nad řekou

Id: 66804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

82 000

František Kaván - Břízy na stráni

František Kaván
Břízy na stráni

Id: 71303

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

50 500

Karel Hodr - Bretaňští rybáři

Karel Hodr
Bretaňští rybáři

Id: 69214

olej/sololit, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

46 200

Josef Hlinomaz - Hazard

Josef Hlinomaz
Hazard

Id: 72006

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

130 000

Augustin Mervart - Jarní tání

Augustin Mervart
Jarní tání

Id: 69413

olej/plátno, rozměr 66 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

44 000

Jan Honsa - Pasáček

Jan Honsa
Pasáček

Id: 67610

olej/karton, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, přibližná doba vzniku kolem 1903, oboustranný obraz, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

44 000

Josef Čapek - Holubička

Josef Čapek
Holubička

Id: 63702

kresba rudkou/papír, fixováno v původní paspartě, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Pavly Pečínkové CSc. přiložen, konzultováno s Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

91 000

Václav Radimský - Zarostlé břehy

Václav Radimský
Zarostlé břehy

Id: 65507

olej/karton, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
70 000

190 000