Čas na serveru 07:38:57

Aukční rekordy

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 111602

olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, dílo uvedeno v soupisu díla Václava Špály (1885 - 1946): strana 105, poř. č. 1115 (32A), oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, získáno z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
270 000

1 260 000

Josef  Šíma - Krajina

Josef Šíma
Krajina

Id: 231501

olej/plátno, rozměr 38,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, stylově adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jaromíra Zeminy a písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
80 000

1 220 000

Jan  Zrzavý - Kaple na návsi v Kermeuru

Kaple na návsi v Kermeuru

Id: 238601

olejová tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, rozměr celkový 20 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

1 210 000

Jan  Zrzavý - Přístav na Ile de Sein

Přístav na Ile de Sein

Id: 231902

tempera/lepenka, rozměr 20,2 x 26,6 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně autorsky popsáno, značeno a datováno, včetně potvrzení originality Dr. F. Dvořákem z roku 1994, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

920 000

Olbram Zoubek - Kazi

Kazi

Id: 164801

bronzová plastika/kolorovaný cement, celková výška 198 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, váha plastiky cca 300 kg, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
190 000

910 000

Alois Bubák - Horská řeka

Alois Bubák
Horská řeka

Id: 143137

olej/plátno, rozměr 72 x 111 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nečištěném původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

900 000

Václav Radimský - Na Seině

Václav Radimský
Na Seině

Id: 165508

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vpravo dole,doba vzniku před rokem 1900, zcela mimořádné dílo z francouzského období, obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu, přiloženy znalecké posudky PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
150 000

870 000

Vojtěch Hynais - Dívčí akt s květinou

Vojtěch Hynais
Dívčí akt s květinou

Id: 115406

olej/plátno, rozměr 89 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1888, plátno v minulosti drobně lokálně restaurováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, k obrazu bude přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena Doc. PhDr. Marií Mžykovou, CSc., obraz bude uveden v připravované autorově monografii

Detail

Vyvolávací cena:
250 000

850 000

Václav Špála - Víno a papriky

Víno a papriky

Id: 52901

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 26, na zadní straně štítek ze soupisu díla a další popisy, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

690 000

Olbram Zoubek - Teta

Teta

Id: 164802

bronzová plastika/kolorovaný cement, celkový výška 177 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, váha plastiky cca 300 kg, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
180 000

630 000

Jan  Zrzavý - Dóžecí palác s kostelem Santa Maria della Salute

Dóžecí palác s kostelem Santa Maria della Salute

Id: 222405

tempera/lepenka, rozměr 19,4 x 25,4 cm, značeno monogramem vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně viz foto, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

540 000

Jan  Zrzavý - Tři bárky

Tři bárky

Id: 123212

olej/lepenka, rozměr 20,7 x 29,7, signováno monogramem vpravo dole, datováno 68, na zadní straně popis, podpis autora a datace 22.XII.68, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou a PhDr. Michaelem Zachařem, přiložena laboratorní zpráva M. Pávové a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
75 000

530 000

Václav Špála - Zátiší

Zátiší

Id: 153801

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, dekorativně adjustováno, obraz byl vystaven v roce 2015 v Oblastní galerii Liberec na výstavě "Rapsodie v modrém", je uveden v soupisu díla pod číslem 426, str. 61 viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

520 000

Václav Radimský - Potok v Giverny v zimě

Václav Radimský
Potok v Giverny v zimě

Id: 143803

olej/plátno, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, přiloženy písemné znalecké posudky PhDr. N. Blažíčkové-Horové a PhDr. M. Zachaře, PO

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

480 000

Jan  Smetana - Dvě lampy

Jan Smetana
Dvě lampy

Id: 167501

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 48, poškozený rám, vše v původní stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

477 000

Jan  Zrzavý - Tři lodi, langustiera a špice lodi

Tři lodi, langustiera a špice lodi

Id: 86019

mastné křídy/běloba/pravítková podkresba/papír, rozměr viditelné části obrazu 25 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové, PO

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

456 000

Olbram Zoubek - Libuše

Libuše

Id: 213001

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce 216 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, poškozeno prasklinami viz foto, otřená barva, možnost opravy zajištěna, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po

Detail

Vyvolávací cena:
90 000

455 000

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 134201

cín/zlato, celková výška Adama 44,5 cm a Evy 45 cm, celková výška hada 41,5 cm, plastika Adama a Evy signována na podstavci, všechny sochy číslovány na spodní části, původní stav, přiložen původní prodejní doklad z roku 1992 vystavený Nadací Lyry Pragensis, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

450 000

Otakar Švec - Bugatka

Otakar Švec
Bugatka

Id: 163713

bronzová plastika, rozměr cca 50 x 26 x 24 cm, posazeno na dřevěném podstavci výšky 4,5 cm, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže, signováno na plintě, velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
100 000

435 000

Václav Radimský - Stavení u rybníka

Václav Radimský
Stavení u rybníka

Id: 123601

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu, původní stav, publikováno v monografii autora od PhDr. N. Blažíčkové-Horové pod číslem 342

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

425 000

Václav Radimský - Řeka v létě

Václav Radimský
Řeka v létě

Id: 180201

olej/karton, rozměr 67 x 94 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem zašpiněno, lokálně oloupnutá barva, rodina majitele získala přímo od autora, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

420 000

Jaroslav Věšín - Jezdec u pramene

Jaroslav Věšín
Jezdec u pramene

Id: 141701

olej/plátno, rozměr 46 x 74 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, značně poškozený rám, na zadní straně štítek Maximiliána Duchka potvrzující originalitu obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

405 000

  Neznačeno - Let balónem

Neznačeno
Let balónem

Id: 228307

malba/plátno, rozměr 31,5 x 21,5 cm, poškozený rám, obraz ve stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
1 100

400 000

Olbram Zoubek - Kazi

Kazi

Id: 180901

cín/olovo/zlato, celková výška cca 70,5 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

385 000

Olbram Zoubek - Rektor

Rektor

Id: 229503

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 221 cm, rozpětí rukou cca 194 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, jedná se o velmi nadrozměrnou plastiku, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po

Detail

Vyvolávací cena:
90 000

380 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 110602

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém, původním stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

355 000

Josef  Šíma - Studie v Remeši

Josef Šíma
Studie v Remeši

Id: 72001

akvarel/olej/papír/plátno, rozměr 68 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, věnování, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, pochází ze soukromé francouzské sbírky, rozměr obrazu na štítku zadní strany počítán v palcích, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

340 000

Olbram Zoubek - Kvestorka

Kvestorka

Id: 224001

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 212 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
90 000

340 000

Václav Radimský - Vrby u labské tůně

Václav Radimský
Vrby u labské tůně

Id: 175101

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

337 500

Václav Špála - Zátiší s jablky

Zátiší s jablky

Id: 218001

olej/karton, rozměr 21 x 29 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

336 000

Václav Radimský - Rybářská bašta u Starého Kolína

Václav Radimský
Rybářská bašta u Starého Kolína

Id: 157817

olej/karton, rozměr 70 x 98 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

335 000

Olbram Zoubek - Hlava Marie

Hlava Marie

Id: 163801

bronzová plastika, celková výška cca 59 cm, signováno na plintě, rok vzniku 1977, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

320 000

Václav Radimský - Rybářská bašta

Václav Radimský
Rybářská bašta

Id: 133910

olej/karton, rozměr 49 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

315 000

Olbram Zoubek - Při-Sedící

Při-Sedící

Id: 211001

olovo/cín/zlato, celková výška 61 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1993, jedná se o nerealizovanou studii pro hotel Butterfly v Mariánských Lázních, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

310 000

Josef Hlinomaz - Viktoria

Josef Hlinomaz
Viktoria

Id: 86031

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, zprohýbaný karton, oděrky na rámu, původní stav, dar Dukly Praha brankáři Ivo Viktorovi ke zvolení "Fotbalista roku 1968", na zadní straně osobní přípis Ivo Viktora, obraz parafrázuje román Oty Pavla "Dukla mezi mrakodrapy", PO

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

305 000

Jan  Zrzavý - Lodě v přístavu - langusterie

Lodě v přístavu - langusterie

Id: 155907

mastné křídy/běloba, papír, viditelný rozměr 19,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole i tužkou, vlevo dole popis, včetně autorova osobního číselného kódu, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

305 000

Antonín Chittussi - Lekníny

Antonín Chittussi
Lekníny

Id: 147201

olej/karton, rozměr 24 x 37 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

301 000

Rudolf Kremlička - U sukače

Rudolf Kremlička
U sukače

Id: 71305

olej/plátno, rozměr 44 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1917, vše v původním stavu, volné v rámu, rám poškozen, obraz byl v minulosti sňat z původního blindrámu a natažen na větší rozměr, jsou vidět dírky po hřebících na spodní straně, varianta obrazu reprodukována ve Zlaté Praze 1918 viz foto, je možné, že se jedná o tentýž, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

300 000

Václav Radimský - Na sklonku léta

Václav Radimský
Na sklonku léta

Id: 133908

olej/karton, rozměr 69,5 x 96 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

300 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Na rozbouřeném moři

Alexej Vasiljevič Hanzen
Na rozbouřeném moři

Id: 139201

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, dekorativně rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

300 000