Čas na serveru 12:37:14

Znalec na telefonu 602 308 275

Aukční rekordy

Josef Velčovský - Karavana blížící se k napajedlu

Josef Velčovský
Karavana blížící se k napajedlu

Id: 77702

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:

42 000

Jan Bohumil Pospíšil - Na Velký pátek u Dubrovníku

Jan Bohumil Pospíšil
Na Velký pátek u Dubrovníku

Id: 77901

olej/překližka, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

60 000

Karel Hodr - Podzim na Kampě

Karel Hodr
Podzim na Kampě

Id: 76501

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

51 500

Karel Černý - Milenci

Karel Černý
Milenci

Id: 75901

kresba voskovou pastelkou/papír/na původní litografický otisk, velikost tisku 25 x 21,8 cm, autorsky signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel získal přímo od autora, kresba i signatura autorská, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
12 500

75 000

Zdeněk Burian - Zajatkyně

Zdeněk Burian
Zajatkyně

Id: 78507

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:

41 000

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 80305

kolorovaný linoryt/papír, velikost tisku 17 x 11 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole popis, papír poškozen hnědými tečkami, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

40 000

Ondřej  Sekora - Ferda Mravenec

Ondřej Sekora
Ferda Mravenec

Id: 74209

kombinovaná technika/kvaš/tuž/papír, velilkost jednotlivé kresby 7,5 x 9,2 cm, jedna kresba signována, celkový rozměr 31 x 22 cm, podlepeno lepenkou, popsáno textem, nerámováno, volně loženo

Detail

Vyvolávací cena:

56 000

Christian Georg Schütz ml. - Společnost u jezera

Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera

Id: 72301

olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Zdeněk Hajný - Strážkyně ohně

Zdeněk Hajný
Strážkyně ohně

Id: 77401

olej/laky/plátno, rozměr 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně věnování

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

66 022

Antonín Chittussi - Vesnice v dáli

Antonín Chittussi
Vesnice v dáli

Id: 70601

olej/plátno, rozměr 26 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém zcela původním stavu, poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
120 000

215 000

Josef Hubáček - Z Korsiky

Josef Hubáček
Z Korsiky

Id: 74204

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

130 000

Adolf Born - Marťanský dopoledník - V okně

Marťanský dopoledník - V okně

Id: 77503

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, ilustrace pro Marťanský dopoledník, ročník 11. z let 1977 - 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

67 000

Jiří Lacina - Boulez č. 3 - zelená

Jiří Lacina
Boulez č. 3 - zelená

Id: 71002

malba/sololit, rozměr 140 x 100 cm, nesignováno, autorsky olištováno,drobná oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, získáno z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

70 000

Rudolf Kremlička - U sukače

Rudolf Kremlička
U sukače

Id: 71305

olej/plátno, rozměr 44 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1917, vše v původním stavu, volné v rámu, rám poškozen, obraz byl v minulosti sňat z původního blindrámu a natažen na větší rozměr, jsou vidět dírky po hřebících na spodní straně, varianta obrazu reprodukována ve Zlaté Praze 1918 viz foto, je možné, že se jedná o tentýž, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

300 000

Jaroslav Panuška - Čarodejnice (Bestiána)

Jaroslav Panuška
Čarodejnice (Bestiána)

Id: 73603

kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně přípis, list byl v minulosti pravděpodobně přeložen, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

44 000

Andrej Bělocvětov - Abstrakce

Andrej Bělocvětov
Abstrakce

Id: 70403

olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, získáno z rodiny autora, novodobě zaskleno a rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Josef  Šíma - Studie v Remeši

Josef Šíma
Studie v Remeši

Id: 72001

akvarel/olej/papír/plátno, rozměr 68 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, věnování, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, pochází ze soukromé francouzské sbírky, rozměr obrazu na štítku zadní strany počítán v palcích, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

340 000

František Líbal - Lesní interier

František Líbal
Lesní interier

Id: 72511

olej/plátno, rozměr 100 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

31 000

Vlastimil Rada - U koní

Vlastimil Rada
U koní

Id: 72302

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, autorské značení na rámu, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o dílo galerijní kvality, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

84 100

Václav Špála - Nad řekou

Nad řekou

Id: 66804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

82 000

František Kaván - Břízy na stráni

František Kaván
Břízy na stráni

Id: 71303

Detail

Vyvolávací cena:
9 500

50 500

Karel Hodr - Bretaňští rybáři

Karel Hodr
Bretaňští rybáři

Id: 69214

olej/sololit, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

46 200

Josef Hlinomaz - Hazard

Josef Hlinomaz
Hazard

Id: 72006

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

130 000

Augustin Mervart - Jarní tání

Augustin Mervart
Jarní tání

Id: 69413

olej/plátno, rozměr 66 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

44 000

Jan Honsa - Pasáček

Jan Honsa
Pasáček

Id: 67610

olej/karton, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, přibližná doba vzniku kolem 1903, oboustranný obraz, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

44 000

Josef Čapek - Holubička

Josef Čapek
Holubička

Id: 63702

kresba rudkou/papír, fixováno v původní paspartě, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, posudek PhDr. Pavly Pečínkové CSc. přiložen, konzultováno s Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

91 000

Václav Radimský - Zarostlé břehy

Václav Radimský
Zarostlé břehy

Id: 65507

olej/karton, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
70 000

190 000

Josef Jíra - Třešňový květ

Josef Jíra
Třešňový květ

Id: 67401

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

93 000

Jan Köppl - Lesní tůň s ledňáčky

Jan Köppl
Lesní tůň s ledňáčky

Id: 67701

olej/plátno, rozměr 60 x 86 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, jedná se o mimořádnou příležitost získat obraz žáka Julia Mařáka, který se na trhu téměř nevyskytuje, tento obraz byl vytvořen patrně v období mezi lety 1900 - 1905, jak uvádní PhDr. Michael Zachař ve svém posudku, který je přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

66 000

František Zdeněk Eberl - Procházka po pobřeží

František Zdeněk Eberl
Procházka po pobřeží

Id: 65109

akvarel/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

43 500

Karel Hodr - Na Čertovce

Karel Hodr
Na Čertovce

Id: 65601

Detail

Vyvolávací cena:

50 400

Josef Velčovský - Karavana

Josef Velčovský
Karavana

Id: 65401

olej/sololit, rozměr 30 x 38 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno 04, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

46 000

Adolf Born - Závod trpaslíků

Závod trpaslíků

Id: 67201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, majitelem získáno přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

101 000

Georges Kars - Dívka s náhrdelníkem

Georges Kars
Dívka s náhrdelníkem

Id: 65113

kresba/papír, rozměr 48 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

71 000

Vladimír Sychra - Zátiší s kočkou

Vladimír Sychra
Zátiší s kočkou

Id: 65104

olej/dřevo, rozměr 43 x 93 cm, signováno vlevo dole, uvedeno ve Volných směrech viz zadní strana, vystaveno 1941 v Mánesu, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

89 000

Karel Špillar - Plavení koní

Karel Špillar
Plavení koní

Id: 65103

olej/plátno, rozměr 47 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

71 000

Karel Souček (Bor) - Don Quiot

Karel Souček (Bor)
Don Quiot

Id: 64811

Detail

Vyvolávací cena:

50 300

Guiseppe Pitto - Na tržišti

Guiseppe Pitto
Na tržišti

Id: 63101

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

43 000

Kamil Lhoták - Vodojem

Kamil Lhoták
Vodojem

Id: 61201

tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1970, původní adjustace vložená do nového rámu, na zadní straně původní razítko ČFVU, zaskleno

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

95 000

Josef Jíra - Vzpomínka na Honfleur

Josef Jíra
Vzpomínka na Honfleur

Id: 60616

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2001, autorsky olištováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

63 000