Čas na serveru 00:19:57

Aukční rekordy

Vojtěch Hynais - Dívčí akt s květinou

Vojtěch Hynais
Dívčí akt s květinou

Id: 115406

olej/plátno, rozměr 89 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1888, plátno v minulosti drobně lokálně restaurováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, k obrazu bude přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena Doc. PhDr. Marií Mžykovou, CSc., obraz bude uveden v připravované autorově monografii

Detail

Vyvolávací cena:
250 000

850 000

Josef Jambor - Jarní tání

Josef Jambor
Jarní tání

Id: 113909

Detail

Vyvolávací cena:

115 000

Josef  Šíma - Kapky světla

Josef Šíma
Kapky světla

Id: 116001

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr listu 64,7 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience: velmi významná známá pražská sbírka

Detail

Vyvolávací cena:
80 000

280 000

František Kupka - Příchod Casandry do paláce Agamemnona

František Kupka
Příchod Casandry do paláce Agamemnona

Id: 115404

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr malby 19 x 19 cm, signováno vpravo dole tužkou Kupka, doba vzniku 1906-1908 (Francie, Paříž), zaskleno, dekorativně adjustováno, dílo pochází z cyklu ilustrací Les Erinnyes - Tragedie antique de Leconte de Lisle, provenience: dílo pochází ze sbírky Kupkova znalce, Pierra Brullé

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

180 000

Josef Liesler - Když Hieronymus medituje

Josef Liesler
Když Hieronymus medituje

Id: 114601

olej/plátno, rozměr 50,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

98 040

Olbram Zoubek - Eva a had

Eva a had

Id: 115101

reliéf, cín/zlato, rozměr 34 x 34,5 cm, výška 3 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1973, původní stav, drobné nečistoty na povrchu, PO, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

187 000

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 111602

olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, dílo uvedeno v soupisu díla Václava Špály (1885 - 1946): strana 105, poř. č. 1115 (32A), oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, získáno z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
270 000

1 260 000

Zdeněk Hajný - Rodina

Zdeněk Hajný
Rodina

Id: 112714

Detail

Vyvolávací cena:

110 913

Ota Bubeníček - Krajina u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Krajina u Mladé Vožice

Id: 112001

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, obraz v původním stavu, sběratelsky zajímavý ročník i rozměr

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

86 000

Olbram Zoubek - Vltava 2

Vltava 2

Id: 112401

cín/zlato, průměr kruhu cca 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1983, jedná se o soutěžní skicu plastiky Vltava (součást lustru) pro kavárnu Slavia v Praze, která však nebyla realizována, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

148 000

Olbram Zoubek - Kúros

Kúros

Id: 114017

plastika cín/zlato, celková výška 62,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1983, lehce otřené zlaté vlasy, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

200 000

Josef Procházka - Lesní potok

Josef Procházka
Lesní potok

Id: 113901

olej/plátno, rozměr 95 x 120 cm, celkový rozměr s rámem 120 x 146 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

161 000

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 113912

kresba tužkou/ruční papír, velikost listu 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, list lokálně pomačkán a přeložen, pochází z pozůstalosti člena S. V. U. Mánes, původní poškozená pasparta, nerámováno, volně loženo

Detail

Vyvolávací cena:

127 000

Ludvík Kuba - Zátiší s hyacintem

Ludvík Kuba
Zátiší s hyacintem

Id: 109501

olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

88 000

František Kaván - Rozkvetlý kraj

František Kaván
Rozkvetlý kraj

Id: 109901

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 25 x 36 cm, signováno vpravo dole, původní rámování lehce poškozeno, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

135 000

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 110602

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém, původním stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

355 000

Adolf Born - Pohádková bytost

Pohádková bytost

Id: 108901

kombinovaná technika/kvaš/akvarel//papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, paspartováno, zaskleno, konzultováno a pravost potvrzena rodinou autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

167 000

Oldřich Blažíček - Houbařský sen

Oldřich Blažíček
Houbařský sen

Id: 101801

olej/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, na zadní straně autorovo věnování, obraz odborně vyčištěn, původní rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, obraz bude uveden v autobiografii O. Blažíčka připravované na polovinu roku 2018

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

135 000

 Hodiny - Kubistické hodiny

Hodiny
Kubistické hodiny

Id: 102706

kovové kubistické hodiny z mosazného plechu v kombinaci s ostatním materiálem, výška 37 cm, šířka 15 cm, hloubka 9 cm, na spodní části značeno Artěl Praha viz foto, mosazný plech na několika místech poškozen prohnutím/opotřebením, na vnitřním krytu hodin vyraženy iniciály JG, vše ve zcela původním stavu, stroj není funkční, původní klíček

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

130 000

František Xaver Naske - Zahradní restaurace

František Xaver Naske
Zahradní restaurace

Id: 108005

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

242 000

Otakar Nejedlý - Na poli

Otakar Nejedlý
Na poli

Id: 104012

olej/plátno, rozměr 75,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

August Bedřich Piepenhagen - Na řece

August Bedřich Piepenhagen
Na řece

Id: 110601

olej/asfalt/karton, rozměr 20,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole monogramem AP, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Josef Písecký (Liška) - Bakar

Josef Písecký (Liška)
Bakar

Id: 103603

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno 1922, rámováno, původní stav

Detail

Vyvolávací cena:

135 000

Jan  Smetana - Zahrada v podzimním světle

Jan Smetana
Zahrada v podzimním světle

Id: 106403

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky rámováno, vše ve zcela původním dobrém stavu, na zadní straně autorský popis

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

215 000

Josef  Šíma - Krajina se stébly

Josef Šíma
Krajina se stébly

Id: 103301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

165 000

 Josef Holub - Polabí

Josef Holub
Polabí

Id: 101304

olej/karton, rozměr 48 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, přetřený původní rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

Julius Mařák - Lesní motiv

Julius Mařák
Lesní motiv

Id: 102511

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 15,2 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko Julia Mařáka, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti odborně čištěn, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

106 000

František Kaván - Zima

František Kaván
Zima

Id: 99502

olej/karton, rozměr 26,5 x 38,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně záruční list, rámováno, posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

82 000

Olbram Zoubek - Čtvero ročních období

Čtvero ročních období

Id: 97401

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Lodě na horizontu

Alexej Vasiljevič Hanzen
Lodě na horizontu

Id: 99601

olej/plátno, rozměr 90 x 116 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno Paris 1907, obraz v minulosti drobně odborně restaurován, velmi dekorativně adjustováno, vše ve výborném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

200 000

Kamil Linhart - Limitová kompozice

Kamil Linhart
Limitová kompozice

Id: 98901

olej/plátno, rozměr 85 x 113 cm, nesignováno, vlastnoručně popsáno mistem na štítku na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Jan Saudek - Život 1966

Život 1966

Id: 98101

Detail

Vyvolávací cena:

59 000

František Kaván - Před alejí

František Kaván
Před alejí

Id: 98701

olej/karton, rozměr 20,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, věnování, doba vzniku 1900-01, rámováno, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

97 000

Vladimír Komárek - Dva ptáci

Vladimír Komárek
Dva ptáci

Id: 99603

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno za zadní straně 1997, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

63 000

František Kaván - Večer při tání na rybníce

František Kaván
Večer při tání na rybníce

Id: 94221

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

94 000

Zdeněk Hajný - Spartakus

Zdeněk Hajný
Spartakus

Id: 100701

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

106 100

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 93702

patinovaný brozn/mramorový podstavec, celková výška včetně podstavce 52 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

81 000

Otakar Číla - Koupání

Otakar Číla
Koupání

Id: 91801

olej/překližka, rozměr 100 x 121 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, 20. léta, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Jaroslav Panuška - Zarostlý rybník

Jaroslav Panuška
Zarostlý rybník

Id: 92301

kombinovaná technika/olej/tempera/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Jan Saudek - Pavla

Pavla

Id: 90030

fotografie, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO

Detail

Vyvolávací cena:

38 000