Čas na serveru 01:12:49

Aukční rekordy

Jan  Bauch - Španělka

Jan Bauch
Španělka

Id: 162002

olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, dekorativně adjustováno s drobným poškozením, na obrazu původní krakeláž viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

60 000

Olbram Zoubek - Tančící dívky

Tančící dívky

Id: 161001

konvolut tří reliéfů, cín/zlato, rozměr každého 14,5 x 34,5-35 cm, každý kus signován na zadní straně, rok vzniku 1981, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
11 000

165 000

Jan Slavíček - Pstruh

Jan Slavíček
Pstruh

Id: 157803

olej/deska, rozměr 26 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, k obrazu přiloženy dva dopisy vlastnoručně psané autorem týkající se prvního nákupu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

73 000

Alois Bubák - Stavení s kamennými schody

Alois Bubák
Stavení s kamennými schody

Id: 160801

olej/plátno, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole A. Bubák, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

Vladimír Komárek - Židle s houslemi

Vladimír Komárek
Židle s houslemi

Id: 159202

olej/plátno, rozměr 85 x 61,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

141 000

Josef Váchal - Modlitba za psa

Josef Váchal
Modlitba za psa

Id: 154308

kniha/dřevoryty a ruční malby, druhé doplněné devětkráte otištěné vydání (prvního vydání tisku - to šest exempl. rok 1914), napsal, do dřeva vyryl, vytiskl a svázal Josef Váchal, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

72 000

Otakar Nejedlý - Řeka

Otakar Nejedlý
Řeka

Id: 158101

olej/plátno, rozměr 70 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oblast Žernoseky u Prahy, obraz v minulosti odborně čištěn a rentoilován, viz popis na zadní straně, jedná se o mimořádnou autorovu práci cca z roku 1906, přiloženy posudky prof. PhDr. Petra Wittlicha, CSc., PhDr. Mgr. Michaela Zachaře a restaurátorská expertíza včetně rozboru barev vypracovaná Zorou Grohmanovou, zcela mimořádná sběratelská práce

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

245 000

Alois Kirnig - Alpská krajina

Alois Kirnig
Alpská krajina

Id: 160301

olej/plátno, rozměr 63,5 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1879, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Šárky Leubnerové, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

135 000

Josef  Svoboda - Rybáři v příboji

Josef Svoboda
Rybáři v příboji

Id: 157816

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v původním zašpiněném stavu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

73 000

Jan  Zrzavý - Lodě v přístavu - langusterie

Lodě v přístavu - langusterie

Id: 155907

mastné křídy/běloba, papír, viditelný rozměr 19,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole i tužkou, vlevo dole popis, včetně autorova osobního číselného kódu, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

305 000

Alessandro Milesi - První ochutnávka vína

Alessandro Milesi
První ochutnávka vína

Id: 157833

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, napnuto na novém blindrámu

Detail

Vyvolávací cena:

120 000

Jan Kanyza - Ze zápisků

Jan Kanyza
Ze zápisků

Id: 158005

olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorsky popsáno, signováno a datováno, nerámováno

Detail

Vyvolávací cena:

61 000

Emil Filla - Žebrák

Emil Filla
Žebrák

Id: 155508

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Václav Radimský - Rybářská bašta u Starého Kolína

Václav Radimský
Rybářská bašta u Starého Kolína

Id: 157817

olej/karton, rozměr 70 x 98 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

335 000

Josef Lada - Nebezpečná obrazotvornost

Josef Lada
Nebezpečná obrazotvornost

Id: 155601

kolorovaná kresba/lepenka, rozměr kresby 28 x 20 cm, rozměr listu 33 x 25 cm, nesignováno, jedná se o návrh pro časopis "Kvítko z čertovy zahrádky", na zadní straně popis a výstavní razítko, volně loženo nerámováno, je přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

150 000

Olbram Zoubek - Žehnání

Žehnání

Id: 156901

cín/zlato, celková výška včetně podstavce 55,5 cm signováno na podstavci, původní stav, přiložen originální účet z roku 1996 a certifikát prodejní galerie, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, rok vzniku 1994, jedná se o variantu sochy pro pietní místo židovským obětem na místě bývalé synagogy v parku u Kulturního domu v Kroměříži

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

300 000

Olbram Zoubek - Odysseus a Télemachos

Odysseus a Télemachos

Id: 153401

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, autorský odlitek, značeno na zadní straně, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

135 000

Vincenc Beneš - Na kraji vesnice

Vincenc Beneš
Na kraji vesnice

Id: 156602

olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

61 000

Josef Lada - Pašík s harmonikou

Josef Lada
Pašík s harmonikou

Id: 155603

kolorovaná kresba/lepenka, rozměr kresby 15,7 x 15,7 cm, rozměr listu 21 x 18 cm, nesignováno, jedná se o návrh obálky knihy "Raf! Raf! Raf! Tady je zvířecí biograf...", na zadní straně popis a výstavní razítko, volně loženo, nerámováno, je přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

84 000

Jaroslav Róna - Slon

Jaroslav Róna
Slon

Id: 154907

olej/plátno, rozměr 145,5 x 110,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, přiložena odborná expertiza PhDr. Jiřího Machalického

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

160 000

Jan  Zrzavý - Benátský motiv

Benátský motiv

Id: 155906

tužka/kvaš/barevné křídy/papír, viditelný rozměr 16,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole monogramem i tužkou datováno 1963, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové,

Detail

Vyvolávací cena:
28 000

235 000

František Ringo Čech - Tour de France

František Ringo Čech
Tour de France

Id: 155802

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

64 000

Jaromír Kunc - Plakáty

Jaromír Kunc
Plakáty

Id: 156102

olej/plátno, rozměr 40 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:

36 000

Otakar Lebeda - Podzim v Chuchli

Otakar Lebeda
Podzim v Chuchli

Id: 150318

olej/karton, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti prof. Marka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Václav Špála - Zátiší

Zátiší

Id: 153801

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, dekorativně adjustováno, obraz byl vystaven v roce 2015 v Oblastní galerii Liberec na výstavě "Rapsodie v modrém", je uveden v soupisu díla pod číslem 426, str. 61 viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

520 000

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 152701

cín/zlato, celková výška 72 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1992, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

235 000

Hugo Ullik - Město pod Alpami

Hugo Ullik
Město pod Alpami

Id: 152507

olej/dřevo, rozměr cca 18 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v obrazu vlasová prasklinka

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Josef Ullmann - Podzim

Josef Ullmann
Podzim

Id: 152501

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

36 000

Vladimír Komárek - Ptáci na jevišti

Vladimír Komárek
Ptáci na jevišti

Id: 151602

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

100 000

Václav Zapadlík - Walter junior

Václav Zapadlík
Walter junior

Id: 150604

kvaš/papír, rozměr 41 x 58 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
1 200

63 000

Jan Rapin - Paganini

Jan Rapin
Paganini

Id: 151601

Detail

Vyvolávací cena:

54 000

Alexej Vasiljevič Hanzen - Po větru

Alexej Vasiljevič Hanzen
Po větru

Id: 152210

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Alois Kalvoda - Břízy

Alois Kalvoda
Břízy

Id: 150503

olej/plátno, rozměr 32 x 26 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

72 000

Viktor Oliva - Políčko

Viktor Oliva
Políčko

Id: 150317

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

78 000

Vladimír Komárek - Zátiší s květinou a holubicemi

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi

Id: 150802

Detail

Vyvolávací cena:

110 000

Antonín Chittussi - Lekníny

Antonín Chittussi
Lekníny

Id: 147201

olej/karton, rozměr 24 x 37 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

301 000

Leon Augustin Lhermitte - Podvečerní návrat

Leon Augustin Lhermitte
Podvečerní návrat

Id: 147517

olej/plátno, rozměr 54,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

210 000

Boris Jirků - Dvojí úsměv

Boris Jirků
Dvojí úsměv

Id: 149401

Detail

Vyvolávací cena:

53 000

Jan  Zrzavý - Korálový ostrov

Korálový ostrov

Id: 148303

kresba barevnými křídami a bělobou, viditelný rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně popis a datace, ojediněle se vyskytující téma, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

235 900

Karel Langer - Kvetoucí meze

Karel Langer
Kvetoucí meze

Id: 147202

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

110 000