Čas na serveru 08:17:01

Aukční rekordy

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 111602

olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, dílo uvedeno v soupisu díla Václava Špály (1885 - 1946): strana 105, poř. č. 1115 (32A), oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, získáno z rodiny autora

Detail

Vyvolávací cena:
270 000

1 260 000

Josef  Šíma - Krajina

Josef Šíma
Krajina

Id: 231501

olej/plátno, rozměr 38,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, stylově adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jaromíra Zeminy a písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
80 000

1 220 000

Jan  Zrzavý - Kaple na návsi v Kermeuru

Kaple na návsi v Kermeuru

Id: 238601

olejová tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, rozměr celkový 20 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

1 210 000

Jan  Zrzavý - Přístav na Ile de Sein

Přístav na Ile de Sein

Id: 231902

tempera/lepenka, rozměr 20,2 x 26,6 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně autorsky popsáno, značeno a datováno, včetně potvrzení originality Dr. F. Dvořákem z roku 1994, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

920 000

Olbram Zoubek - Kazi

Kazi

Id: 164801

bronzová plastika/kolorovaný cement, celková výška 198 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, váha plastiky cca 300 kg, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
190 000

910 000

Alois Bubák - Horská řeka

Alois Bubák
Horská řeka

Id: 143137

olej/plátno, rozměr 72 x 111 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nečištěném původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

900 000

Jan  Zrzavý - Bárky u pobřeží

Bárky u pobřeží

Id: 292001

kombinovaná technika/tempera/vosková pastelka/silný papír, rozměr listu 19 x 22,3 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na autorském ručně kolorovaném rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

900 000

Václav Radimský - Na Seině

Václav Radimský
Na Seině

Id: 165508

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vpravo dole,doba vzniku před rokem 1900, zcela mimořádné dílo z francouzského období, obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu, přiloženy znalecké posudky PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Michaela Zachaře

Detail

Vyvolávací cena:
150 000

870 000

Vojtěch Hynais - Dívčí akt s květinou

Vojtěch Hynais
Dívčí akt s květinou

Id: 115406

olej/plátno, rozměr 89 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1888, plátno v minulosti drobně lokálně restaurováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, k obrazu bude přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena Doc. PhDr. Marií Mžykovou, CSc., obraz bude uveden v připravované autorově monografii

Detail

Vyvolávací cena:
250 000

850 000

Jan  Zrzavý - Růžová cesta

Růžová cesta

Id: 172117

olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm, signováno monogramem Z vlevo dole, autorský rám, obraz nečištěn, v původním stavu, rám lehce poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen písemný posudek PhDr. J. Orlíkové a chemicko-technologická zpráva určující stáří barev

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

850 000

Alexander Archipenko - Blue Dancer

Alexander Archipenko
Blue Dancer

Id: 248001

patinovaný bronz, celková výška bronzového odlitku cca 107 cm, značeno na zadní straně značeno, datováno a číslováno, socha se nachází na kamenném podstavci o výšce cca 21 cm, váha cca 80 kg, na povrchu drobné otřeniny viz foto, pravděpodobně se nejedná o novodobý odlitek, v ČR však neověřitelné

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

700 000

Václav Špála - Víno a papriky

Víno a papriky

Id: 52901

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 26, na zadní straně štítek ze soupisu díla a další popisy, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

690 000

Jan  Zrzavý - Loďka v oceánské krajině

Loďka v oceánské krajině

Id: 275803

malba na plátně/podlepeno překližkou, rozměr ve výřezu 19,2 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby Dorothey Pechové, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

651 000

Olbram Zoubek - Teta

Teta

Id: 164802

bronzová plastika/kolorovaný cement, celkový výška 177 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, váha plastiky cca 300 kg, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
180 000

630 000

Antonín Chittussi - Z Českomoravské Vysočiny

Antonín Chittussi
Z Českomoravské Vysočiny

Id: 244001

olej/plátno, rozměr 46 x 76 cm, neznačeno, jedná se o menší variantu obrazu vystaveného v Národní galerii, rok vzniku kolem roku 1882, velmi kvalitní adjustace, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, PhDr. Romana Prahla, CSc., přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu, obraz byl vystaven v roce 2018 na výstavě "Světlo v obraze" (Český impresionismus), je publikován ve výstavním katalogu a dále je uveden v soupisu díla A. Chittussi od Romana Prahla

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

550 000

Jan  Zrzavý - Dóžecí palác s kostelem Santa Maria della Salute

Dóžecí palác s kostelem Santa Maria della Salute

Id: 222405

tempera/lepenka, rozměr 19,4 x 25,4 cm, značeno monogramem vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně viz foto, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

540 000

Olbram Zoubek - Vítej 2

Vítej 2

Id: 300101

plastika/olovo/cín/zlato, celková výška 63 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1996, jedná se o zmenšený model modelu umístěného na velvyslanectví v Budapešti, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

531 000

Jan  Zrzavý - Tři bárky

Tři bárky

Id: 123212

olej/lepenka, rozměr 20,7 x 29,7, signováno monogramem vpravo dole, datováno 68, na zadní straně popis, podpis autora a datace 22.XII.68, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou a PhDr. Michaelem Zachařem, přiložena laboratorní zpráva M. Pávové a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
75 000

530 000

Václav Špála - Zátiší

Zátiší

Id: 153801

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, dekorativně adjustováno, obraz byl vystaven v roce 2015 v Oblastní galerii Liberec na výstavě "Rapsodie v modrém", je uveden v soupisu díla pod číslem 426, str. 61 viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

520 000

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 255702

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 36,5 cm, rozměr celkový dle posudku 41 x 37 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně číslo 99 modrou pastelkou, jedná se o sbírkové dílo továrníka Josefa Sochora, přiložena fotokopie dokumentu potvrzující autenticitu od Pierre Brullého, předpokládaná doba vzniku 1925/27, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

520 000

Adolf Kosárek - Horská bystřina

Adolf Kosárek
Horská bystřina

Id: 248602

olej/plátno, rozměr 68 x 47,5 cm, značeno vlevo dole, nepůvodní poškozený rám, značně krakelováno, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové

Detail

Vyvolávací cena:
7 500

510 001

Václav Radimský - Potok v Giverny v zimě

Václav Radimský
Potok v Giverny v zimě

Id: 143803

olej/plátno, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, přiloženy písemné znalecké posudky PhDr. N. Blažíčkové-Horové a PhDr. M. Zachaře, PO

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

480 000

Jan  Smetana - Dvě lampy

Jan Smetana
Dvě lampy

Id: 167501

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 48, poškozený rám, vše v původní stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

477 000

Jan  Zrzavý - Tři lodi, langustiera a špice lodi

Tři lodi, langustiera a špice lodi

Id: 86019

mastné křídy/běloba/pravítková podkresba/papír, rozměr viditelné části obrazu 25 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové, PO

Detail

Vyvolávací cena:
20 000

456 000

Olbram Zoubek - Libuše

Libuše

Id: 213001

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce 216 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, poškozeno prasklinami viz foto, otřená barva, možnost opravy zajištěna, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po

Detail

Vyvolávací cena:
90 000

455 000

Teodor Josef Mousson - Neděle na předměstí

Teodor Josef Mousson
Neděle na předměstí

Id: 291701

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku dle názoru znalce cca 1926-7, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

455 000

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 134201

cín/zlato, celková výška Adama 44,5 cm a Evy 45 cm, celková výška hada 41,5 cm, plastika Adama a Evy signována na podstavci, všechny sochy číslovány na spodní části, původní stav, přiložen původní prodejní doklad z roku 1992 vystavený Nadací Lyry Pragensis, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
12 000

450 000

Otakar Švec - Bugatka

Otakar Švec
Bugatka

Id: 163713

bronzová plastika, rozměr cca 50 x 26 x 24 cm, posazeno na dřevěném podstavci výšky 4,5 cm, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže, signováno na plintě, velmi dobrý stav

Detail

Vyvolávací cena:
100 000

435 000

Václav Radimský - Stavení u rybníka

Václav Radimský
Stavení u rybníka

Id: 123601

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu, původní stav, publikováno v monografii autora od PhDr. N. Blažíčkové-Horové pod číslem 342

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

425 000

Václav Radimský - Řeka v létě

Václav Radimský
Řeka v létě

Id: 180201

olej/karton, rozměr 67 x 94 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem zašpiněno, lokálně oloupnutá barva, rodina majitele získala přímo od autora, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

420 000

Václav Radimský - Barevný podzim

Václav Radimský
Barevný podzim

Id: 300601

olej/karton, rozměr 62 x 92 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

415 000

Jaroslav Věšín - Jezdec u pramene

Jaroslav Věšín
Jezdec u pramene

Id: 141701

olej/plátno, rozměr 46 x 74 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, značně poškozený rám, na zadní straně štítek Maximiliána Duchka potvrzující originalitu obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
50 000

405 000

Josef  Šíma - MO

Josef Šíma
MO

Id: 259701

olej/plátno, rozměr 10,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku 50. léta, původem ze sbírky abstraktního malíře Jeana Ponse, přiložen písemný posudek PhDr. Karla Srpa, Ph.D., rámováno,po

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

401 000

  Neznačeno - Let balónem

Neznačeno
Let balónem

Id: 228307

malba/plátno, rozměr 31,5 x 21,5 cm, poškozený rám, obraz ve stavu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
1 100

400 000

Olbram Zoubek - Kazi

Kazi

Id: 180901

cín/olovo/zlato, celková výška cca 70,5 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

385 000

Olbram Zoubek - Rektor

Rektor

Id: 229503

polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 221 cm, rozpětí rukou cca 194 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, jedná se o velmi nadrozměrnou plastiku, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po

Detail

Vyvolávací cena:
90 000

380 000

Ján Hála - Chalupy ze starého Važce

Ján Hála
Chalupy ze starého Važce

Id: 248501

olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, k obrazu se přikládá dobrozdání autenticity syna autora ak. mal. Jana Hály

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

380 000

Pablo Picasso - Kolekce předmětů

Pablo Picasso
Kolekce předmětů

Id: 272807

kolekce předmětů věnovaných autorem Jiřímu Siblíkovi, rozměr ve výřezu 52,5 x 71 cm, popsáno a značeno viz foto, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

370 000

Jan  Zrzavý - Oceánská krajina

Oceánská krajina

Id: 296501

kombinovaná technika/kvaš/mastné barevné křídy/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 34,5 cm, značeno s datací a věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou, písemný posudek přiložen

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

370 000

Olbram Zoubek - Evička

Evička

Id: 280501

cín/olovo/zlato, celková výška cca 71,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, přiloženo písemné potvrzení autenticity dcery autora a Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail

Vyvolávací cena:
14 000

369 000