Čas na serveru 09:26:29

Aktuální aukce

Napište nám

Sledujte nás na Facebooku

Poradce na telefonu 602 239 239

galerie@galerieplatyz.cz

Volný prodej

Obrázek volny-prodej.jpgRádi vaše umělecké dílo přijmeme i do volného, tzv. komisního prodeje, kde si můžete určit výši prodejní ceny svého uměleckého díla. Cenu vám pomohou stanovit po vzájemné dohodě naši poradci, kteří s vámi také sepíší smlouvu. Záleží pak na podmínkách trhu, zda si vaše umělecké dílo najde svého kupce. Naše galerie učiní vše proto, aby se našel takový kupec, který bude požadovanou prodejní cenu akceptovat.

V případě, že chcete zhodnotit vaše starožitnosti a umělecká díla a nechcete čekat na termín internetové aukce nebo nemáte chuť riskovat možnost, že vámi nabízené umělecké dílo nedosáhne v aukci požadované ceny nebo vám naši odborníci doporučí spíše prodej v naší GALERII PLATÝZ, Národní 37, Praha 1, je tento způsob prodeje ideálním řešením.
Pokud dojde k prodeji vašich uměleckých děl, převedeme vám dohodnutou částku poníženou o poplatek za zprostředkování, na vámi uvedený bankovní účet, případně dle předchozí domluvy, vyplatíme v hotovosti do výše zákonem stanoveného limitu.