Čas na serveru 19:15:03

Aktuální aukce

Napište nám

Sledujte nás na Facebooku

Poradce na telefonu 602 239 239

galerie@galerieplatyz.cz

Aukční prodej

Obrázek aukce.jpgNaším cílem je zprostředkovat vám na těchto stránkách tu nejlepší možnost NÁKUPU starožitných předmětů a uměleckých děl. Odpadají u nás rizika spojená s anonymním obchodování se soukromníky. Předběžné informace u nás získáte i telefonicky. Berte však prosím na vědomí, že k nejvyšší ceně dosažené v internetové aukci vždy musíte připočítat 20% úplaty za námi poskytnuté služby.
Všechna nabízená umělecká díla můžete vidět na našich internetových stránkách nebo, pokud jste již našimi registrovanými dražiteli, si je osobně přijít prohlédnout na předaukční výstavě do  GALERIE PLATÝZ, Národní 37, Praha 1.

Specifikum nákupu prostřednictvím internetové aukce je v tom, že si sami můžete určit cenu, jakou jste ochotni za dané umělecké dílo zaplatit. Nezapomeňte však, že vždy musíte připočítat 20% k nejvyšší ceně dosažené v internetové aukci. Je to úplata za poskytnuté služby galerii. Vyvolávací cena uvedená u jednotlivých uměleckých děl v internetové aukci, kterou každé umělecké dílo začíná, je stanovena na základě posouzení našich odborníků a představuje pouze část odhadní ceny daného uměleckého díla. Pokud se vám tedy podaří získat dané umělecké dílo za vyvolávací cenu, případně s minimem příhozů, udělali jste velmi výhodný obchod. 
Ceny jsou závislé a určují se dle aktuální nabídky a poptávky. 

Dosažené výsledky jednotlivých aukcí si zpětně můžete prohlédnout v archivu skončených aukcí.