Čas na serveru 20:29:49

Aktuální aukce

Napište nám

Sledujte nás na Facebooku

Poradce na telefonu 602 308 275

galerie@galerieplatyz.cz

Aukční prodej

Obrázek aukce.jpgNaším cílem je zprostředkovat vám na těchto stránkách tu nejlepší možnost NÁKUPU starožitných předmětů. U nás odpadají rizika při anonymním obchodování se soukromníky. Vždy se na nás můžete obrátit o předběžné informace i telefonicky. Berte však prosím na vědomí, že k ceně dosažené v internetové aukci vždy musíte připočítat 20% úplaty za poskytnuté služby.
Všechny nabízené položky můžete vidět na našich internetových stránkách nebo, pokud jste již našimi registrovanými dražiteli, si je osobně přijít prohlédnout  do  GALERIE PLATÝZ, Národní 37, Praha 1.

Specifikum nákupu prostřednictvím internetové aukce je v tom, že si sami můžete určit cenu, jakou jste ochotni za daný předmět zaplatit. Nezapomeňte však, že vždy musíte připočítat 20% k ceně dosažené v internetové aukci. Je to úplata za poskytnuté služby. Vyvolávací cena uvedená u jednotlivých předmětů v internetové aukci, kterou každý předmět začíná, je stanovena na základě posouzení našich odborníků a představuje pouze část odhadní ceny daného předmětu. Pokud se vám tedy podaří získat daný předmět za vyvolávací cenu, případně s minimem příhozů, udělali jste velmi výhodný obchod. 
Ceny jsou obecně určovány dle aktuální nabídky a poptávky. 

Dosažené výsledky jednotlivých aukcí si zpětně můžete prohlédnout v archivu skončených aukcí.