Čas na serveru 06:03:08

Aktuální aukce

Napište nám

Sledujte nás na Facebooku

Poradce na telefonu 602 308 275

galerie@galerieplatyz.cz

Služby

Aukční prodej

Obrázek aukce.jpgNaším cílem je zprostředkovat vám na těchto stránkách tu nejlepší možnost NÁKUPU starožitných předmětů a uměleckých děl. U nás odpadají rizika při anonymním obchodování se soukromníky. Vždy se na nás můžete obrátit o předběžné informace i telefonicky. Berte však prosím na vědomí, že k nejvyšší ceně dosažené v internetové aukci vždy musíte připočítat 20% úplaty za námi poskytnuté služby.
Všechna nabízená umělecká díla můžete vidět na našich internetových stránkách nebo, pokud jste již našimi registrovanými dražiteli, si je osobně přijít prohlédnout na předaukční výstavě do  GALERIE PLATÝZ, Národní 37, Praha 1.

Výkup za hotové

Obrázek vykup-za-hotove.jpgZajímáme se především o výtvarné umění 19. – 20. století a veškeré starožitné koberce. Potřebujete-li ihned finanční prostředky, okamžitým odkupem vašich kvalitních starožitností či uměleckých předmětů, o které budeme mít zájem, získáte od nás potřebou hotovost, se kterou můžete okamžitě disponovat dle svých potřeb.

Volný prodej

Obrázek volny-prodej.jpgRádi vaše umělecké dílo přijmeme i do volného, tzv. komisního prodeje, kde si můžete určit výši prodejní ceny svého uměleckého díla. Cenu vám pomohou stanovit po vzájemné dohodě naši poradci, kteří s vámi také sepíší smlouvu. Záleží pak na podmínkách trhu, zda si vaše umělecké dílo najde svého kupce. Naše galerie učiní vše proto, aby se našel takový kupec, který bude požadovanou prodejní cenu akceptovat.

Ocenění ZDARMA pro obrazy nabídnuté do prodeje

Obrázek oceneni-zdarma.jpgVzhledem k našim dlouholetým zkušenostem na trhu se starožitnostmi a uměleckými díly vám můžeme sdělit zcela ZDARMA u uměleckých děl, které nám nabídnete do prodeje, odhadní aktuální cenu na trhu. Předběžné cenové informace z kapacitních důvodů sdělujeme jen u uměleckých děl, které budeme mít zájem přijmout do aukce, prodeje či vykoupit za hotové.


Posouzení ZDARMA pro obrazy nabídnuté do prodeje

Obrázek znalecke-posouzeni.jpgV naší GALERII PLATÝZ, Národní 37, Praha 1 poskytujeme i bezplatná posouzení uměleckých děl určených pro příjem do aukce, prodeje či výkupu za hotové v naší galerii. Takové předběžné a nezávazné informace poskytují naši experti klientům ZDARMA

Poradce v oboru starožitnosti, se specializací na výtvarné umění a starožitné koberce,  je v GALERII PLATÝZ přítomen každé
úterý a středu od 14 - 17 hodin. Je nutné objednat se předem na telefonním čísle 257 328 547.

Poradenské služby

Obrázek poradenske-sluzby.jpgMáme dlouholeté zkušenosti v oblasti výtvarného umění a starožitných koberců a budeme vám rádi nápomocni při vašem nákupu či prodeji.
Osobní přístup ke kupujícím i prodávajícím je pro nás velmi důležitý. Naši kvalifikovaní odborníci jsou vždy připraveni poskytnout podporu a veškeré dostupné informace.
Můžete u nás získat vhodné dárky, zútulnit své příbytky, rozšířit své sbírky nebo si prostě jen tak udělat radost.
Poradit vám můžeme samozřejmě i při zakládání sbírek a to i v případě, že si vybraná umělecká díla pořizujete se záměrem dlouhodobější investice.

Osobní návštěvy

Obrázek osobni-navstevy.jpgV případě, že si pro prodej vašeho obrazu, koberce či jiného uměleckého díla vyberete naši galerii, můžete se domluvit s našimi experty na osobní návštěvě u vás doma. Při této návštěvě můžeme provést ocenění předmětu a projednat možnost jeho transportu do naší galerie. Některé obrazy či koberce mohou být větších rozměrů a proto jsou pro majitele těžko transportovatelné. Rádi přijedeme kamkoliv a to vždy na vlastní náklady.

Provize

Obrázek provize--.jpgVětšinu služeb poskytuje naše GALERIE PLATÝZ ZDARMA. Pro získání informací o vašem uměleckém díle, který budeme mít zájem přijmout do aukce, prodeje či výkupu za hotové, nás můžete kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Pokud by se jednalo o komplikovanější posouzení, je lepší navštívit nás v galerii nebo si s námi domluvit osobní návštěvu u vás. Vše samozřejmě bezplatně. Při zprostředkování prodeje účtujeme smluvní nízký poplatek za poskytnuté služby ve výši 15% z konečné ceny prodaného uměleckého díla za toto zprostředkování a na úhradu nákladů s tím spojených. V případě nákupu v naší internetové aukci musíte počítat s úplatou ve výši 20% úplaty za poskytnuté služby galerie z dosažené ceny.

Prodej obrazů

Obrázek prodej obrazuMůžete si vybrat z naší bohaté a rozmanité nabídky výtvarného umění, jak v GALERII PLATÝZ, Národní 37, Praha 1, tak v internetové aukci na www.galerieplatyz.cz.

 

Výkup obrazů

Obrázek vykup-obrazu.jpgProstřednictvím naší internetové aukce prodáte svůj obraz té nejvyšší aktuální nabídce. Můžete se však rozhodnout pro volný, tzv. komisní prodej, který probíhá po dohodě za pevně stanovenou cenu nebo váš obraz můžeme vykoupit ZA HOTOVÉ.

Ocenění obrazů

Obrázek oceneni-obrazu.jpgZvažujete prodej vašeho obrazu, ale chcete nejprve získat lepší představu o tom, jakou má hodnotu? Naši odborníci jsou tu pro vás. Po telefonické domluvě vám můžeme sdělit orientační informace o obrazech, které nám nabídnete do prodeje. K bližšímu ocenění jsou potřeba fotografie, které nám zašlete na náš e-mail a odborníci naší galerie se s vámi co nejdříve spojí. Pro jakékoliv bližší posouzení je třeba dané dílo detailně prohlédnout a posoudit tak i eventuální míru poškození apod.  

Prodej koberců

Obrázek prodej-kobercu.jpgV případě, že máte zájem o koupi starožitného koberce, kontaktujte nás. Pokud si nevyberete z naší aktuální nabídky, budeme se vám snažit vyhovět a najít pro vás ten správný kus.

Výkup koberců

Obrázek vykup-kobercu.jpgNaše firma se zabývá výkupem koberců již od roku 1993 a je jedinou českou firmou specializující se na tento starožitný sortiment. Vzhledem k této dlouholeté zkušenosti vám v tomto oboru můžeme poskytnout zcela výjimečné informace. Doporučujeme všem majitelům starých, a to i značně opotřebovaných koberců, aby se na nás obrátili i v případě, že chtějí svůj starý koberec vyhodit. Může se totiž stát, že budou příjemně překvapeni, jakou částku mohou obdržet v případě prodeje.

Ocenění koberců

Obrázek oceneni-kobercu.jpgStarožitnými koberci se zabýváme již téměř dvacet let a máme proto v jejich oceňování velkou praxi. Můžeme vám poskytnout informaci o ceně vašeho koberce, a to i v souvislosti s tím, že ceny koberců se v průběhu několika let významně změnily. Orientační informace u koberců, které nám nabídnete do prodeje, vám sdělíme po zaslání fotografií na náš e-mail, avšak konkrétní cenovou relaci je možné určit pouze po přímém ohledání daného koberce, neboť posouzení stavu je mnohem složitější.