Čas na serveru 17:16:49

Aktuální aukce

Napište nám

Sledujte nás na Facebooku

Poradce na telefonu 602 239 239

galerie@galerieplatyz.cz

Služby

Aukční prodej

Obrázek aukce.jpgNaším cílem je zprostředkovat vám na těchto stránkách tu nejlepší možnost NÁKUPU starožitných předmětů a uměleckých děl. Odpadají u nás rizika spojená s anonymním obchodování se soukromníky. Předběžné informace u nás získáte i telefonicky. Berte však prosím na vědomí, že k nejvyšší ceně dosažené v internetové aukci vždy musíte připočítat 20% úplaty za námi poskytnuté služby.
Všechna nabízená umělecká díla můžete vidět na našich internetových stránkách nebo, pokud jste již našimi registrovanými dražiteli, si je osobně přijít prohlédnout na předaukční výstavě do  GALERIE PLATÝZ, Národní 37, Praha 1.

Výkup za hotové

Obrázek vykup-za-hotove.jpgZajímáme se především o výtvarné umění a starožitnosti 19. – 20. století. Potřebujete-li ihned finanční prostředky, okamžitým odkupem vašich kvalitních starožitností či uměleckých předmětů, o které budeme mít zájem, získáte od nás potřebnou hotovost, se kterou můžete okamžitě disponovat dle svých potřeb.

Volný prodej

Obrázek volny-prodej.jpgRádi vaše umělecké dílo přijmeme i do volného, tzv. komisního prodeje, kde si můžete určit výši prodejní ceny svého uměleckého díla. Cenu vám pomohou stanovit po vzájemné dohodě naši poradci, kteří s vámi také sepíší smlouvu. Záleží pak na podmínkách trhu, zda si vaše umělecké dílo najde svého kupce. Naše galerie učiní vše proto, aby se našel takový kupec, který bude požadovanou prodejní cenu akceptovat.

Poradenské služby

Obrázek poradenske-sluzby.jpgMáme dlouholeté zkušenosti v oblasti výtvarného a dekorativního umění a budeme vám rádi nápomocni při vašem nákupu či prodeji.
Osobní přístup ke kupujícím i prodávajícím je pro nás velmi důležitý. Naši kvalifikovaní odborníci jsou vždy připraveni poskytnout podporu a veškeré dostupné informace.
Můžete u nás získat vhodné dárky, zútulnit své příbytky, rozšířit své sbírky nebo si prostě jen tak udělat radost.
Poradit vám můžeme samozřejmě i při zakládání sbírek a to i v případě, že si vybraná umělecká díla pořizujete se záměrem dlouhodobější investice.

Osobní návštěvy

Obrázek osobni-navstevy.jpgV případě, že si pro prodej vašeho obrazu či jiného uměleckého díla vyberete naši galerii, můžete se domluvit s našimi experty na osobní návštěvě u vás doma. Při této návštěvě můžeme provést ocenění předmětu a projednat možnost jeho transportu do naší galerie. Některé obrazy či umělecká díla mohou být větších rozměrů a proto jsou pro majitele těžko transportovatelné. Rádi přijedeme kamkoliv a to vždy na vlastní náklady.

Provize

Obrázek provize--.jpgVětšinu služeb poskytuje naše GALERIE PLATÝZ ZDARMA. Pro získání informací o vašem uměleckém díle, které budeme mít zájem přijmout do aukce, prodeje či výkupu za hotové, nás můžete kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Pokud by se jednalo o komplikovanější posouzení, je lepší navštívit nás v galerii nebo si s námi domluvit osobní návštěvu u vás. Vše samozřejmě bezplatně. Při zprostředkování prodeje účtujeme smluvní nízký poplatek za poskytnuté služby ve výši 15% z konečné ceny prodaného uměleckého díla za toto zprostředkování a na úhradu nákladů s tím spojených. V případě nákupu v naší internetové aukci musíte počítat s úplatou ve výši 20% úplaty za poskytnuté služby galerie z dosažené ceny.

Prodej obrazů

Obrázek prodej obrazuMůžete si vybrat z naší bohaté a rozmanité nabídky výtvarného umění, jak v GALERII PLATÝZ, Národní 37, Praha 1, tak v internetové aukci na www.galerieplatyz.cz.

 

Výkup obrazů

Obrázek vykup-obrazu.jpgProstřednictvím naší internetové aukce prodáte svůj obraz té nejvyšší aktuální nabídce. Můžete se však rozhodnout pro volný, tzv. komisní prodej, který probíhá po dohodě za pevně stanovenou cenu nebo váš obraz můžeme vykoupit ZA HOTOVÉ.

Ocenění obrazů

Obrázek oceneni-obrazu.jpgZvažujete prodej vašeho obrazu, ale chcete nejprve získat lepší představu o tom, jakou má hodnotu? Naši odborníci jsou tu pro vás. Po telefonické domluvě vám můžeme sdělit orientační informace o obrazech, které nám nabídnete do prodeje. K bližšímu ocenění jsou potřeba fotografie, které nám zašlete na náš e-mail a odborníci naší galerie se s vámi co nejdříve spojí. Pro jakékoliv bližší posouzení je třeba dané dílo detailně prohlédnout a posoudit tak i eventuální míru poškození apod.