Čas na serveru 10:38:57

Eduard Světlík - Na mezi

Eduard Světlík
Na mezi

Id: 259905

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Karel (Charles) Černý - Zámecké schody

Karel (Charles) Černý
Zámecké schody

Id: 260804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 y 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

Čeněk Choděra - Krajina

Čeněk Choděra
Krajina

Id: 261501

olej/deska, rozměr 19,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

1 600

Detail

Josef Lehoučka - Abstraktní krajina

Josef Lehoučka
Abstraktní krajina

Id: 254611

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 8,5 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

  Autor neurčen - Sedící muž

Sedící muž

Id: 262606

olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Ruce ve vlasech

Ruce ve vlasech

Id: 258502

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1988, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
2 800

8 000

Detail

Karel Vaca - U vody

Karel Vaca
U vody

Id: 262406

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

  Autor neurčen - Bouře

Bouře

Id: 257206

olej/dřevo, rozměr 40,5 x 50,5 cm, značeno nečitelným monogramem vlevo dole, zničený rám

Vyvolávací cena:
1 200

2 100

Detail

Ladislav Ehrlich - Z Balkánu

Ladislav Ehrlich
Z Balkánu

Id: 258905

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Antonín Kybal - Dvě abstraktní římské postavy

Antonín Kybal
Dvě abstraktní římské postavy

Id: 262409

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 53 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

František Myslivec - Cesta lesem

František Myslivec
Cesta lesem

Id: 260209

olej/plátno, rozměr 68 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 400

Detail

Josef Jíra - Krajina

Josef Jíra
Krajina

Id: 260208

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Robert Jiran - V kavárně

Robert Jiran
V kavárně

Id: 262405

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Karel Schadt - Říční zátočina

Karel Schadt
Říční zátočina

Id: 262304

olej/karton, rozměr 48 x 64 cm, značeno vpravo dole, malba lokálně drobně poškozena, karton prohnut, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

  Autor neurčen - U chaloupky

U chaloupky

Id: 262508

olej/plátno, rozměr 26 x 48 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám, 19. století

Vyvolávací cena:
2 200

2 400

Detail