Čas na serveru 12:29:17

Otakar Hůrka - Kolem rybníka

Otakar Hůrka
Kolem rybníka

Id: 230702

olej/karton, rozměr 45 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Na tržišti

František Tavík Šimon
Na tržišti

Id: 231011

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jaromír Sedláček - Hauptmann - Tetřev

Jaromír Sedláček - Hauptmann
Tetřev

Id: 231106

olej/lepenka/podloženo kartonem, rozměr cca 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Loukota - Dívčí akt

Josef Loukota
Dívčí akt

Id: 231302

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Autor neurčen - Lesní pěšina

Lesní pěšina

Id: 228206

olej/lepenka, rozměr 34,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Ladislav J. Špitník - Dubrovník

Ladislav J. Špitník
Dubrovník

Id: 227901

olej/plátno, rozměr 38 x 45,2 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumil Mareček - Dívka s náhrdelníkem

Bohumil Mareček
Dívka s náhrdelníkem

Id: 225507

olej/plátno/karton, průměr oválu 47 cm, značeno vlevo dole, malba krakelovaná, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Ladislav Ehrlich - Nad rybníkem v Horním Poli

Ladislav Ehrlich
Nad rybníkem v Horním Poli

Id: 227502

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Kvetoucí mez

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Kvetoucí mez

Id: 225517

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Ferdinand Kotvald - Vesnice pod sněhem

Ferdinand Kotvald
Vesnice pod sněhem

Id: 230404

olej/karton, rozměr 30 x 39 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Jan Bedřich Plaček - Na procházce

Jan Bedřich Plaček
Na procházce

Id: 227504

olej/karton, rozměr 35 x 46 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 400

Detail

Josef Jíra - Vjezd do Jeruzaléma

Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma

Id: 230802

litografie/papír, rozměr listu 41 x 32 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
1 800

2 600

Detail

Václav Šrámek - Rozkvetlá louka

Václav Šrámek
Rozkvetlá louka

Id: 225515

olej/karton, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 100

1 300

Detail

Antonín Waldhauser  - Vysoké trávy

Antonín Waldhauser
Vysoké trávy

Id: 229211

olej/karton, rozměr 12 x 18,5 cm, neznačeno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Franz Maschek - Čtenářka

Franz Maschek
Čtenářka

Id: 227103

olej/plátno, rozměr ve výřezu 30 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0