Čas na serveru 12:05:30

Znalec na telefonu 602 308 275

  Autor neurčen - Zastaveníčko

Zastaveníčko

Id: 69203

olej/karton, rozměr 52 x 47 cm, signováno vpravo dole Adámek, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

František Michl - Na pobřeží

František Michl
Na pobřeží

Id: 70304

olej/sololit, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Líbal - Zima

František Líbal
Zima

Id: 72506

olej/plátno/karton, rozměr 42 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Bohumil Ullrych - Dívky

Bohumil Ullrych
Dívky

Id: 69610

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Vilma Vrbová - Kotrbová - Přespolňáčci

Vilma Vrbová - Kotrbová
Přespolňáčci

Id: 72016

pastel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Letní kraj

Jaroslav Veris (Zamazal)
Letní kraj

Id: 69406

olej/lepenka, rozměr 32 x 77 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 72505

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Franta Malý - Zátiší s konvicí

Franta Malý
Zátiší s konvicí

Id: 72101

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František  Max - Malostranské zákoutí

František Max
Malostranské zákoutí

Id: 67103

olej/karton, rozměr 46 x 34 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

4 300

Detail

Karel Srp - Bouřkový mrak

Karel Srp
Bouřkový mrak

Id: 69210

olej/plátno, rozměr 42 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Bedřich Veselý - Krojované dívky

Bedřich Veselý
Krojované dívky

Id: 69201

olej/plátno, rozměr 22 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám i malba

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Leopold Musil - Zima

Leopold Musil
Zima

Id: 70201

olelj/plátno, rozměr 60 x 82 cm, signováno vpravo dole, oděrkyna rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Karel Rašek - Podzimní nálada

Karel Rašek
Podzimní nálada

Id: 70904

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 47 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 1903, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Augustin Mervart - Jarní tání

Augustin Mervart
Jarní tání

Id: 69413

olej/plátno, rozměr 66 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 51

  Nesignováno - Mulatka

Nesignováno
Mulatka

Id: 30703

olej/plátno, rozměr 46 x 34 cm, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
500

700

Detail