Čas na serveru 03:56:10

Emanuel Knížek - Pražský hrad

Emanuel Knížek
Pražský hrad

Id: 248702

olej/plátno, rozměr 65 x 82 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - U vesnice

U vesnice

Id: 250715

olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Julius Lauterbach - Krojovaná děvčata

Julius Lauterbach
Krojovaná děvčata

Id: 250908

olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, zvlněné plátno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 400

1 400

Detail

  Neznačeno - Mýtický motiv

Neznačeno
Mýtický motiv

Id: 251203

olej/plátno, rozměr 37 x 62 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

3 100

Detail

František Tavík Šimon - Zasněžená Praha

František Tavík Šimon
Zasněžená Praha

Id: 250822

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Robert Jiran - Dostaveníčko

Robert Jiran
Dostaveníčko

Id: 251402

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaromír Skřivánek - Berounka pod Nezabudicemi

Jaromír Skřivánek
Berounka pod Nezabudicemi

Id: 250703

olej/plátno, rozměr 82 x 114,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, orámováno, volné plátno, autorský štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Pravoslav Sovák - Klece

Pravoslav Sovák
Klece

Id: 250831

grafická technika/papír, rozměr tisku 30 x 35 cm, značeno uprostřed dole, v ploše drobné hnědé tečky, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

André Renoux - Rue Cardinal Paris

André Renoux
Rue Cardinal Paris

Id: 251005

olej/plátno, rozměr 41 x 24 cm, značeno vpravo dole, pospáno na zadní straně, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Josef Štefan Maleček - Malostranské náměstí

Josef Štefan Maleček
Malostranské náměstí

Id: 250601

olej/plátno, rozměr 105 x 92 cm, značeno vpravo dole, datováno 1942, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

21 000

Detail

Příhozy: 54

Antonín Kroča - Potok v lese

Antonín Kroča
Potok v lese

Id: 250806

olej/sololit, rozměr 61 x 79,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo,po

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 250809

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno,po

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Jiří Balcar - Bez názvu

Jiří Balcar
Bez názvu

Id: 250817

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 33 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Gustav  Porš - Třeskutá zima

Gustav Porš
Třeskutá zima

Id: 249801

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Othon Coubine - Z Francie

Othon Coubine
Z Francie

Id: 250805

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 26,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
2 600

4 100

Detail