Čas na serveru 06:51:54

Václav Trefil - Z Nového světa

Václav Trefil
Z Nového světa

Id: 156103

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří Karmazín - Biblický motiv

Jiří Karmazín
Biblický motiv

Id: 156001

kombinována technika/lepenka, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Balíček - Na hrázi

Karel Balíček
Na hrázi

Id: 159001

olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Stolař - Kubistická hlava

František Stolař
Kubistická hlava

Id: 155903

olej/papír, rozměr 61 x 40,5 cm, lokálně poškozená malba, v minulosti odborně restaurováno, signováno na zadní straně, číslo v Katalogu prací č. 293, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Mezi slunečnicemi

Josef (Joža) Koudelka
Mezi slunečnicemi

Id: 158906

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, zaprášeno pod sklem, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlá louka

Rozkvetlá louka

Id: 158901

olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, maďarská provenience

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaromír Kunc - Plakáty

Jaromír Kunc
Plakáty

Id: 156102

olej/plátno, rozměr 40 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

Detail

Emanuel Knížek - Dívka v lese

Emanuel Knížek
Dívka v lese

Id: 159504

olej/karton, rozměr 35 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Olbram Zoubek - Žena idol (Fíba)

Žena idol (Fíba)

Id: 156418

reliéf, cín, rozměr 15,5 x 9,5 cm, signováno na zadní straně, na přední straně monogram s datací vpravo dole, jedná se o ranou práci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Maxmilian Pirner - Pohádkový motiv

Maxmilian Pirner
Pohádkový motiv

Id: 158911

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu cca 87 x 42 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, zašpiněno pod sklem, na zadní straně autorovo pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Nesignováno - Křivoklát

Nesignováno
Křivoklát

Id: 158910

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, obraz značně poškozen protržením a dalšími drobnými nedostatky, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Procházka - Potok pod strání

Josef Procházka
Potok pod strání

Id: 158903

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jindra Husáriková - Ukřizovaný

Jindra Husáriková
Ukřizovaný

Id: 159301

kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 24 x 18 cm, signováno vlevo dole, rámováno, přiloženo osvědčení pravosti syna P. Husárika

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Surůvka - You know

Jiří Surůvka
You know

Id: 156401

olej/plátno, rozměr 76 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno,

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Venkovský motiv

Venkovský motiv

Id: 157814

olej/plátno, rozměr 65 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail