Čas na serveru 00:25:17

  Autor neurčen - V rozkvetlé zahradě

V rozkvetlé zahradě

Id: 104123

olej/plátno, rozměr 22 x 27 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 104128

olej/dřevo, rozměr každého 17,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

  Autor neurčen - Větrný den

Větrný den

Id: 108404

olej/překližka, rozměr 79 x 105 cm, signováno vpravo dole pravděpodobně Leitgeb Franz, datováno, drobná krakeláž na obraze, oděrky na rámu, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Richard Fremund - Zrození Venuše a Jonáš

Richard Fremund
Zrození Venuše a Jonáš

Id: 110505

litografie/papír, velikost tisku 45 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole č. 23/50, zaskleno, paspartováno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Háša - Pod stromy

František Háša
Pod stromy

Id: 112114

olej/karton, rozměr 46 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Námluvy

Josef (Joža) Koudelka
Námluvy

Id: 111811

olej/karton, rozměr 57 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Otakar Hůrka - Rozkvetlá zahrádka

Otakar Hůrka
Rozkvetlá zahrádka

Id: 104125

olej/karton, rozměr 17,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

A. V. Procházka - Trojice

A. V. Procházka
Trojice

Id: 111901

olej/karton, rozměr 46 x 71,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Alois Schneiderka - Daleký pohled

Alois Schneiderka
Daleký pohled

Id: 113002

pastel/papír, rozměr 29 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s dlouhým závojem

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 111103

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřez 20,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jean Neuberth - Květy

Jean Neuberth
Květy

Id: 110701

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 1937, v minulosti poškozeno, neodborně opraveno, oděrky na rámu, stav viz foto, vystaveno Salon des surindépendants 1937, na zadní straně věnování příteli malíři Foltýnovi

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Adolf Born - Imaginární portrét Edraga Allana Poe

Imaginární portrét Edraga Allana Poe

Id: 112601

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 147/200, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Adámek - Na okraji starého lesa

Rudolf Adámek
Na okraji starého lesa

Id: 111409

olej/plátno, rozměr 93 x 100 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, původní stav, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ferdinand Prokop - Léto na vsi

Ferdinand Prokop
Léto na vsi

Id: 110208

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 27 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, vzácně se vyskytující "Mařákovec", konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Vilém  Plocek - Loďka u mola

Vilém Plocek
Loďka u mola

Id: 110513

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 1959, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

Detail