Čas na serveru 00:18:33

  Nesignováno - Mnich

Nesignováno
Mnich

Id: 129108

olej/plátno, rozměr 62 x 38 cm, otluky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 200

6 000

Detail

Karel Vik - Květinové zátiší

Karel Vik
Květinové zátiší

Id: 129104

olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s dýmkou

Zátiší s dýmkou

Id: 130001

olej/plátno, rozměr 36 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, volné v rám, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Rapin - Bohyně Pomona

Jan Rapin
Bohyně Pomona

Id: 132602

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, získáno přímo od autora, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Radomír Kolář - Na dostizích

Radomír Kolář
Na dostizích

Id: 128502

olej/plátno/překližka, rozměr 31 x 71 cm, značeno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

  Nesignováno - Rozhovor

Nesignováno
Rozhovor

Id: 129106

olej/plátno, rozměr 75 x 70 cm, obraz v minulosti restaurován, lokálně protržen, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 700

Detail

Olbram Zoubek - Zima 2

Zima 2

Id: 130803

papírový reliéf, velikost ve výřezu 37 x 37 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2009, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Gustav  Porš - Město na kopci

Gustav Porš
Město na kopci

Id: 128702

olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Nesignováno - Antický motiv II.

Nesignováno
Antický motiv II.

Id: 129702

kombinovaná technika/plátno, rozměr 91,5 x 94,5 cm, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - V rozkvetlém sadu

V rozkvetlém sadu

Id: 129109

olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, signováno monogramem vlevo dole, poškozený rám, lehce ošoupaná malba, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Antonín  Augusta - Havelské tržiště

Antonín Augusta
Havelské tržiště

Id: 128802

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Adolf Born - Pohádka I.

Pohádka I.

Id: 127201

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 19 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

7 500

Detail

Karel Hodr - V přístavu

Karel Hodr
V přístavu

Id: 128803

olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Stanislav Feikl - Pohled z Petřína

Stanislav Feikl
Pohled z Petřína

Id: 129105

olej/karton, rozměr 68 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Václav Hejna - Kompozice

Václav Hejna
Kompozice

Id: 128506

olej/písek/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno na zadní straně, oděrky na autorském rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail