Čas na serveru 17:31:31

  Autor neurčen - Jezdec

Jezdec

Id: 237304

olej/plátno, rozměr cca 43 x 65 cm, značeno V. Kopecký vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Viktor  Rolín - Večerní krajina

Viktor Rolín
Večerní krajina

Id: 241501

olej/překližka, rozměr 30,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Sedící dívka

Neznačeno
Sedící dívka

Id: 233801

malba/karton, rozměr rozměr viditelný 47 x 30 cm, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
600

600

Detail

  Autor neurčen - Odpočívající klaun

Odpočívající klaun

Id: 240503

olej/plátno, rozměr 55 x 48 cm, značeno vpravo dole J. Krátký, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
900

1 300

Detail

Leopold Musil - Praha

Leopold Musil
Praha

Id: 239502

olej/sololit, rozměr 55 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

  Autor neurčen - Akt

Akt

Id: 237302

olej/plátno/karton, rozměr 55 x 40 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

Antoš Frolka - Za živobytím

Antoš Frolka
Za živobytím

Id: 241506

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 200

Detail

Jaroslav Grus - Rozkvetlý den

Jaroslav Grus
Rozkvetlý den

Id: 237601

malba/lepenka, rozměr 32 x 40 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

  Autor neurčen - Alpský motiv

Alpský motiv

Id: 237310

olej/plátno, rozměr 65 x 95 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

František  Tichý - Sup

František Tichý
Sup

Id: 241003

uhel/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jaroslav Horejc - Akt

Jaroslav Horejc
Akt

Id: 240511

patinovaná hmota/mramorový podstavec, celková výška 39,5 cm, značeno na spodní straně, stav viz foto, drobné oděrky na podstavci,po

Vyvolávací cena:
2 200

10 100

Detail

Jan Slavíček - Korčula

Jan Slavíček
Korčula

Id: 238706

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 26 x 36 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jan Benda - Zatiší

Jan Benda
Zatiší

Id: 241002

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

Olbram Zoubek - Torzo vítající ženy

Torzo vítající ženy

Id: 241606

papírový reliéf/zlato, velikost listu 45 x 42,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, popis na zadní straně, rok vzniku 1984, nerámováno, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Stanislav Feikl - Karlův most

Stanislav Feikl
Karlův most

Id: 239404

olej/karton, rozměr 46 x 64 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 300

Detail