Čas na serveru 13:36:35

Znalec na telefonu 602 308 275

Emanuel Hosperger - Zpěněné moře

Emanuel Hosperger
Zpěněné moře

Id: 79404

olej/plátno, rozměr 45 x 130 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, volné v rámu, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Šustek - Rozkvetlý pohled

Karel Šustek
Rozkvetlý pohled

Id: 81207

olej/plátno, rozměr 44 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1952, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Otakar Štáfl - Kriváň

Otakar Štáfl
Kriváň

Id: 81902

olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Cyril Bouda - Prémie bibliofilů 1961

Cyril Bouda
Prémie bibliofilů 1961

Id: 82308

litografie/papír, velikost tisku 28,5 x 20 cm, okraje listu lokálně pomačkány, původní stav, volně loženo

Vyvolávací cena:
300

300

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Trampota - Zátoka

Jan Trampota
Zátoka

Id: 81205

tempera/papír, rozměr ve výřezu 9 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Augustin Ságner - Milenci

Augustin Ságner
Milenci

Id: 81206

pastel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Pod útesem

Pod útesem

Id: 81208

akvarel/papír, rozměr 22,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Max Švabinský - Kytice

Max Švabinský
Kytice

Id: 82307

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 83/100, volně loženo s papírovou paspartou, původní stav

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

František Horejc - U tržiště

František Horejc
U tržiště

Id: 81903

olej/karton, rozměr 34,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ladislav  Zívr - Zátiší u kubistické lampy

Ladislav Zívr
Zátiší u kubistické lampy

Id: 81701

kresba/papír, velikost listu 33 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1963, novodobě zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Jakub - Divadelní scéna

František Jakub
Divadelní scéna

Id: 81201

olej/karton, rozměr 58 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaroslav Veris (Zamazal) - Kytice

Jaroslav Veris (Zamazal)
Kytice

Id: 82310

olej/karton, rozměr 44 x 33 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Maria Gianni - Neapol

Maria Gianni
Neapol

Id: 81203

tempera/papír, rozměr 12 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Bohuslav Reynek - Na kříži

Bohuslav Reynek
Na kříži

Id: 80003

suchá jehla/papír, velikost tisku 6,3 x 8,3 cm, signováno vpravo dole, tisk proveden pravděpodobně na fotografickém papíru, původní stav

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

František Daněk - Sedláček - Stará chalupa z Povltaví

František Daněk - Sedláček
Stará chalupa z Povltaví

Id: 81601

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

4 600

Detail