Čas na serveru 15:32:22

  Nesignováno - Dívka s růžemi

Nesignováno
Dívka s růžemi

Id: 160508

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jindřich Vlček - Na Kampě

Jindřich Vlček
Na Kampě

Id: 163405

olej/plátno, rozměr 69,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Angelo Jan Zeyer - Rušná ulice

Angelo Jan Zeyer
Rušná ulice

Id: 163410

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vít Skála - Jez na potoce

Vít Skála
Jez na potoce

Id: 162104

olej/plátno, rozměr 65 x 96 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

František Novák - Praha

František Novák
Praha

Id: 160507

olej/plátno, rozměr 87 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování, lokálně protlačené plátno, oděrky na barvě

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Setkání v lese

Setkání v lese

Id: 161808

olej/plátno, rozměr 41,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, obraz krakelován, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Otakar Synáček - Torzo

Otakar Synáček
Torzo

Id: 160502

malba/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, rám nepasující k obrazu, poškozený rám, drobné oděrky na obrazu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Adolf Lange - Plynojem

Adolf Lange
Plynojem

Id: 160509

olej/plátno, rozměr 92 x 120 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Ženíšek - Hlava studentky

Josef Ženíšek
Hlava studentky

Id: 161803

olej/karton, rozměr 26 x 20 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Most přes Seinu

Most přes Seinu

Id: 161804

olej/plátno, rozměr 34 x 46 cm, signováno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Hodr - Zátiší s pomeranči

Karel Hodr
Zátiší s pomeranči

Id: 163201

olej/karton, rozměr 21 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně ověřovací list

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

Vilém  Plocek - Zátiší s růžovou dózou

Vilém Plocek
Zátiší s růžovou dózou

Id: 162902

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, vše v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

František Daněk - Sedláček - Pod skalnatými horami

František Daněk - Sedláček
Pod skalnatými horami

Id: 162107

olej/sololit, rozměr 60 x 90 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Václav Malý - Hájovna

Václav Malý
Hájovna

Id: 162601

olej/karton, rozměr 50 x 57 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz lokálně poškozen

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Na pobřeží

Na pobřeží

Id: 161809

olej/plátno, rozměr 45,5 x 61 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail