Čas na serveru 02:48:04

Znalec na telefonu 602 308 275

Emanuel Hosperger - Skalisko

Emanuel Hosperger
Skalisko

Id: 62602

olej/plátno, rozměr 29 x 55 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Podzimní chaloupky

František Cína - Jelínek
Podzimní chaloupky

Id: 62603

akvarel/papír, velikost malby 19,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jan Slavíček - Pohled z Petřína

Jan Slavíček
Pohled z Petřína

Id: 62803

litografie/papír, rozměr 28 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 1965, vpravo dole signováno tužkou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Karel Karas - Letní potok

Karel Karas
Letní potok

Id: 62601

olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na malbě i rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Vladimír Boudník - Strukturální grafika

Vladimír Boudník
Strukturální grafika

Id: 62804

kombinovaná grafická technika/papír, velikost tisku 21 x 29 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1964, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaroslav Vožniak - Žlutá kompozice

Jaroslav Vožniak
Žlutá kompozice

Id: 62802

malba/sololit, rozměr 22,5 x 16,5 cm, značeno na zadní straně s datací 1995, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ota Janeček - Slunce

Slunce

Id: 64806

tempera/papír, rozměr ve výřezu 5 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
500

1 116

Detail

Václav Radimský - Říční zátočina

Václav Radimský
Říční zátočina

Id: 62806

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, pod sklem nečistoty, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
70 000

70 000

Detail

Václav Špála - Krajina

Krajina

Id: 63204

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 14,5 x 10,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Smetana - Skleník v botanické zahradě

Jan Smetana
Skleník v botanické zahradě

Id: 62701

olej/sololit, rozměr 32 x 52 cm, singováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, autorsky olištováno hliníkovou lištou, zcela původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Kristofori - Zbořená zeď

Jan Kristofori
Zbořená zeď

Id: 62805

strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - V noční ulici

František Tavík Šimon
V noční ulici

Id: 62902

litografie/papír, velikost tisku 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 63203

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 25 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

František Tavík Šimon - Paříž

František Tavík Šimon
Paříž

Id: 62903

litografie/papír, velikost tisku 33,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Leopold Musil - Sluneční krajina

Leopold Musil
Sluneční krajina

Id: 64802

olej/karton, rozměr 32 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 200

Detail