Čas na serveru 02:51:07

Karel Schauer - Mezi rozkvetlými loukami

Karel Schauer
Mezi rozkvetlými loukami

Id: 192502

olej/plátno, rozměr 57 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

3 953

Detail

Josef Arnet - Jiřiny

Josef Arnet
Jiřiny

Id: 191702

olej/plátno, rozměr 57 x 69 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

 Monogram - Pavučiny v travách

Monogram
Pavučiny v travách

Id: 190205

olej/plátno/deska, rozměr 20,5 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ivan Gruber - Ovocné zátiší

Ivan Gruber
Ovocné zátiší

Id: 192405

olej/plátno, rozměr cca 54 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vít Skála - U tůně

Vít Skála
U tůně

Id: 192905

olej/lepenka, rozměr 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

2 112

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedící akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt

Id: 192903

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, signováno, popsáno včetně věnování a datace ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Vožniak - Sofie Loren

Jaroslav Vožniak
Sofie Loren

Id: 193621

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 48 x 63 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Petr Hampl - Pěna

Petr Hampl
Pěna

Id: 193618

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 60 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Honsa - Pod rozkvetlým stromem

Jan Honsa
Pod rozkvetlým stromem

Id: 193204

olej/lepenka, rozměr 23 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 873

Detail

Karel Schadt - Roubenky

Karel Schadt
Roubenky

Id: 191401

olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, značně zašpiněno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vlastislav Hofman - Modlitba

Vlastislav Hofman
Modlitba

Id: 193636

barevná kresba/papír, rozměr 49 x 67 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Gross - Strojky

František Gross
Strojky

Id: 193617

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 59,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Daněk - Sedláček - Na cestě z polí

František Daněk - Sedláček
Na cestě z polí

Id: 191106

olej/lepenka, rozměr 49 x 66 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Pavel Sukdolák - Kompozice

Pavel Sukdolák
Kompozice

Id: 193635

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 53 x 49,5 cm, signováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Jan  Kojan - Výlov rybníka

Jan Kojan
Výlov rybníka

Id: 191904

olej/lepenka, rozměr 40 x 52 cm, signováno vpravo dole, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0