Čas na serveru 17:45:57

Cyril Chramosta - Lipno

Cyril Chramosta
Lipno

Id: 211708

olej/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu cca 24,5 x 84,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Josef Cerman - Útěk

Josef Cerman
Útěk

Id: 211515

olej/překližka, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Autor neurčen - Ulička

Ulička

Id: 211508

olej/karton, rozměr cca 45 x 33 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Jan  Zrzavý - Ticho

Ticho

Id: 212703

dřevoryt/papír, rozměr tisku 13,5 x 6,3 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlá louka

Rozkvetlá louka

Id: 211506

olej/plátno, rozměr 49 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Schneiderka - Rožnov z Černé hory

Alois Schneiderka
Rožnov z Černé hory

Id: 212901

pastel/lepenka, rozměr viditelný 33 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Otakar Štembera - Čertovka

Otakar Štembera
Čertovka

Id: 201701

olej/karton, rozměr 40 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jan Vyčítal - U piva

Jan Vyčítal
U piva

Id: 211705

kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr listu cca 30 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Robert Jiran - Tři grácie

Robert Jiran
Tři grácie

Id: 211905

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

  Neznačeno - V horách

Neznačeno
V horách

Id: 212706

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, poškozený rám, drobná lokální poškození v malbě

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Olbram Zoubek - Adam, Eva a Had

Adam, Eva a Had

Id: 210101

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42,3 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

  Autor neurčen - Abstraktní kompozice

Abstraktní kompozice

Id: 209912

malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole Považan, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jaromír Kunc - Mlýn v zimě

Jaromír Kunc
Mlýn v zimě

Id: 214602

olej/lepenka, rozměr 50 x 63 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Jiří Anderle - Pocta Bohumilu Hrabalovi

Pocta Bohumilu Hrabalovi

Id: 211701

litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13,5 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně fotografie Bohumila Hrabala z roku 1997, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Zdeněk Sigmund - Zahrada

Zdeněk Sigmund
Zahrada

Id: 211608

olej/sololit, rozměr 50,5 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail