Čas na serveru 06:05:30

Jaroslav Veris (Zamazal) - U cesty

Jaroslav Veris (Zamazal)
U cesty

Id: 139914

olej/karton, rozměr 40 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Rudolf  Walter - Letní den

Rudolf Walter
Letní den

Id: 144703

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

900

Detail

Vojtěch  Sedláček - U stromu

Vojtěch Sedláček
U stromu

Id: 143602

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Horník - Pohádkový motiv

Jiří Horník
Pohádkový motiv

Id: 144001

olej/sololit, rozměr 31 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Drahoslav Šolta - Město v červeném

Drahoslav Šolta
Město v červeném

Id: 139930

olej/plátno, rozměr 100 x 114 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
6 000

6 000

Detail

Jaroslav Ronek - Chalupa pod skalou

Jaroslav Ronek
Chalupa pod skalou

Id: 144601

olej/plátno, rozměr 63 x 71 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám i obraz

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Ota Bubeníček - Mladá Vožice

Ota Bubeníček
Mladá Vožice

Id: 144003

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 27 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 144202

olej/plátno, rozměr 21 x 26 cm, signováno monogramem AP, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Pod Tatrami

Pod Tatrami

Id: 131501

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 65 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Otakar Štembera - Kohoutí zápasy

Otakar Štembera
Kohoutí zápasy

Id: 144501

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 87 cm, signováno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Daněk - Sedláček - Zímní motiv

František Daněk - Sedláček
Zímní motiv

Id: 143901

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, obraz lokálně poškozen v pravém spodním rohu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Věra Vovsová - Tulipány

Věra Vovsová
Tulipány

Id: 144004

olej/sololit, rozměr 50 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaro Procházka - Paříž

Jaro Procházka
Paříž

Id: 144302

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 24 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jaroslav Vožniak - Kompozice

Jaroslav Vožniak
Kompozice

Id: 144901

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, nesignováno, autorsky olištováno, PO

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

František Drtikol - Krajina

František Drtikol
Krajina

Id: 145004

olej/dřevo, rozměr 17,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail