Čas na serveru 09:58:34

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 232608

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 38,5 x 30 cm, paspartováno, zaskleno, poškozená pasparta i rám,po

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Jaroslav Pukl - Zvíkov

Jaroslav Pukl
Zvíkov

Id: 234602

olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Adolf Born - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 231014

litografie/papír, rozměry listů 16,5 x 12,5 cm a 21,5 x 15 cm, vše značeno, paspartováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František X. Procházka - Na pastvě

František X. Procházka
Na pastvě

Id: 235710

olej/plátno, rozměr 79 x 85 cm, značeno vlevo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 700

Detail

Oldřich Vlach - Sedící akt

Oldřich Vlach
Sedící akt

Id: 232705

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra_ - Stavení u vody

Josef Jíra_
Stavení u vody

Id: 232609

olej/plátno, rozměr 48 x 42 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba,po

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Z Itálie

Z Itálie

Id: 233905

olej/karton, rozměr 60 x 79 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

3 100

Detail

Dobroslav Foll - ÚPF - sekce kosmonautiky

Dobroslav Foll
ÚPF - sekce kosmonautiky

Id: 232101

kombinovaná technika/malba/koláž/sololit, rozměr viditelný 49 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 900

2 900

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Stanislav Feikl - Snopy

Stanislav Feikl
Snopy

Id: 233103

olej/lepenka, rozměr 26 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 200

Detail

Jiří Anderle - Hlava

Hlava

Id: 234501

barevný lept/papír, rozměr tisku 19 x 14 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 233601

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Neznačeno - Portrét dámy

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 232611

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 55 cm, lehce poškozený rám, lokální oděrky v malbě, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeněk Burian - Po boji

Zdeněk Burian
Po boji

Id: 231007

kolorovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 20 x 19 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Rudolf Riedlbauch - Houslista

Rudolf Riedlbauch
Houslista

Id: 234102

olej/plátno, rozměr 34 x 27 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Carl Friedrich Ockert - Na útěku

Carl Friedrich Ockert
Na útěku

Id: 235709

olej/plátno, rozměr 59 x 73 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 700

Detail