Čas na serveru 21:53:33

Karel Schauer - Mezi rozkvetlými loukami

Karel Schauer
Mezi rozkvetlými loukami

Id: 192502

olej/plátno, rozměr 57 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

4 353

Detail

  Autor neurčen - Kachničky

Kachničky

Id: 192907

olej/dřevo, rozměr 18,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Balíček - Zimní tůň

Karel Balíček
Zimní tůň

Id: 197101

malba/lepenka, rozměr 48 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Josef Arnet - Jiřiny

Josef Arnet
Jiřiny

Id: 191702

olej/plátno, rozměr 57 x 69 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

 Monogram - Pavučiny v travách

Monogram
Pavučiny v travách

Id: 190205

olej/plátno/deska, rozměr 20,5 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ivan Gruber - Ovocné zátiší

Ivan Gruber
Ovocné zátiší

Id: 192405

olej/plátno, rozměr cca 54 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vít Skála - U tůně

Vít Skála
U tůně

Id: 192905

olej/lepenka, rozměr 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

4 012

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Pražské panorama

Jan Bohumil Pospíšil
Pražské panorama

Id: 195502

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav obrazu viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedící akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt

Id: 192903

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, signováno, popsáno včetně věnování a datace ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Zdeněk Netopil - Levitace

Zdeněk Netopil
Levitace

Id: 194810

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 89 x 64 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jaroslav Vožniak - Sofie Loren

Jaroslav Vožniak
Sofie Loren

Id: 193621

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 48 x 63 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Eduard Milén - Baletky

Eduard Milén
Baletky

Id: 193915

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33 cm, signováno v tisku i vlastnoručně autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Petr Hampl - Pěna

Petr Hampl
Pěna

Id: 193618

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 60 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumil Hradečný - Pstruhový potok

Bohumil Hradečný
Pstruhový potok

Id: 194502

olej/lepenka, rozměr 88 x 75 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Honsa - Pod rozkvetlým stromem

Jan Honsa
Pod rozkvetlým stromem

Id: 193204

olej/lepenka, rozměr 23 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 873

Detail