Čas na serveru 23:37:42

Vincent Plesnivý - Šohaj

Vincent Plesnivý
Šohaj

Id: 176503

akvarel/papír, rozměr 50 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, na obraze hnědé tečky

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Josef Rolenec - Praděd

Josef Rolenec
Praděd

Id: 178205

malba/deska, rozměr 47 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Nesignováno - Praha

Nesignováno
Praha

Id: 176502

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Vlastimil  Košvanec - Portrét ženy

Vlastimil Košvanec
Portrét ženy

Id: 178312

olej/plátno, rozměr 90 x 67 cm, signováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vladimír Mičko - Stráň

Vladimír Mičko
Stráň

Id: 178304

olej/plátno, rozměr 87 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Sedliský - Žlutá katedrála

Ivan Sedliský
Žlutá katedrála

Id: 178310

olej/plátno, rozměr 82 x 105 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Na jezu

Jan Bohumil Pospíšil
Na jezu

Id: 178311

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Autor neurčen - Domek u moře

Domek u moře

Id: 178523

olej/plátno, rozměr 28,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Chalupa v Beskydech

Otakar Hůrka
Chalupa v Beskydech

Id: 178301

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Josef Schlesinger - Mladí rybáři

Josef Schlesinger
Mladí rybáři

Id: 177305

malba/papír/podlepeno kartonem, rozměr 48 x 34 cm, signováno vpravo nahoře s datací, ve spodní části papír prasklý, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Hodr - Paňáca a colombína

Karel Hodr
Paňáca a colombína

Id: 178601

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, obraz v celé ploše krakelovaný, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

  Nesignováno - Alpská krajina

Nesignováno
Alpská krajina

Id: 177802

olej/plátno, rozměr 68 x 106 cm, novodobě rámováno, v minulosti odborně čištěno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Líbal - Jinovatka na hrázi Nového rybníka

František Líbal
Jinovatka na hrázi Nového rybníka

Id: 177401

olej/plátno/podlepeno kartonem, rozměr 41,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1942, volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně kartonu

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

Vladimír Muzička - Ohlédnutí

Vladimír Muzička
Ohlédnutí

Id: 178701

olej/sololit, rozměr 35 x 42 cm, signováno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Přadlena

Přadlena

Id: 178522

olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0