Čas na serveru 14:34:02

Karel Jan Sigmund - Lovětín

Karel Jan Sigmund
Lovětín

Id: 287602

olej/papír/lepenka, rozměr cca 48 x 65 cm, značeno vpravo dole, znečištěno pod sklem, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Josef Fiala - Na pastvě

Josef Fiala
Na pastvě

Id: 287402

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Neznačeno - Potok pod skalou

Neznačeno
Potok pod skalou

Id: 286803

olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, v minulosti restaurováno, 19. st., novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jan František Kovář - Adam a Eva

Jan František Kovář
Adam a Eva

Id: 286904

olej/plátno, rozměr 59 x 48 cm, značeno vlevo dole s datací, olištováno

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Jan Rapin - Žlutý klobouk

Jan Rapin
Žlutý klobouk

Id: 286901

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně popsáno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Salvador Dalí - Don Quijote

Salvador Dalí
Don Quijote

Id: 286801

lept/japan, rozměr ve výřezu 49,5 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Rapin - Perlička

Jan Rapin
Perlička

Id: 287802

olej/plátno, rozměr 30 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Pasta  Oner - Choose to be Happy

Pasta Oner
Choose to be Happy

Id: 287001

serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Sedliský - Portrét

Ivan Sedliský
Portrét

Id: 287903

strukturální malba/deska, rozměr 71 x 102 cm, neznačeno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Antonín Jelínek - Lovecké zátiší

František Antonín Jelínek
Lovecké zátiší

Id: 287601

olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, značeno vpravo dole, drobné poškození malby, nečistoty pod sklem, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Skála - Portrét dívky

Karel Skála
Portrét dívky

Id: 287301

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Kája Saudek - Stop AIDS

Kája Saudek
Stop AIDS

Id: 286703

kresba tuší/papír, rozměr listu 33,5 x 22,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Miloš Kurovský - Dívka

Miloš Kurovský
Dívka

Id: 287701

pastel/velur, rozměr 68 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, znečištěno pod sklem, stav viz foto

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

František  Foltýn - Tvary

František Foltýn
Tvary

Id: 286202

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37,7 x 28,8 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jan Saudek - Sword

Sword

Id: 287501

fotografie, rozměr 30 x 34,2 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

30 500

Detail