Čas na serveru 21:39:54

Znalec na telefonu 602 308 275

 proběhne 27. 2. - 2. 3. 2017 od 19:30 hodin

Emanuel Hosperger - Skalisko

Emanuel Hosperger
Skalisko

Id: 62602

olej/plátno, rozměr 29 x 55 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Podzimní chaloupky

František Cína - Jelínek
Podzimní chaloupky

Id: 62603

akvarel/papír, velikost malby 19,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Jan Slavíček - Pohled z Petřína

Jan Slavíček
Pohled z Petřína

Id: 62803

litografie/papír, rozměr 28 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 1965, vpravo dole signováno tužkou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 350

Detail

František Muzika - Milenci v objetí

František Muzika
Milenci v objetí

Id: 66805

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Karas - Letní potok

Karel Karas
Letní potok

Id: 62601

olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na malbě i rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Ota Janeček - Dopis Nicol

Dopis Nicol

Id: 61703

dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou chlapce kombinované techniky, signováno, datováno 29. 11. 84, velikost listu 29,5 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Charlotte Piepenhagen - Horský motiv

Charlotte Piepenhagen
Horský motiv

Id: 67612

kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, monogram vpravo dole, poškozená pasparta, volné v rámu, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Václav F. Ulšmíd - Na procházce

Václav F. Ulšmíd
Na procházce

Id: 65903

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Ferdiš Duša - Sulovské skály

Ferdiš Duša
Sulovské skály

Id: 67601

olej/karton, rozměr 72 x 108 cm, signováno vpravo dole, 20. léta, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Pavel Šimon - U vody

Pavel Šimon
U vody

Id: 65114

olej/karton, rozměr 22 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 400

Detail

Vladimír Boudník - Strukturální grafika

Vladimír Boudník
Strukturální grafika

Id: 62804

kombinovaná grafická technika/papír, velikost tisku 21 x 29 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1964, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 66806

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 300

Detail

Jaroslav Vožniak - Žlutá kompozice

Jaroslav Vožniak
Žlutá kompozice

Id: 62802

malba/sololit, rozměr 22,5 x 16,5 cm, značeno na zadní straně s datací 1995, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Ota Janeček - Slunce

Slunce

Id: 64806

tempera/papír, rozměr ve výřezu 5 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
500

4 600

Detail

František  Tichý - Otec a syn

František Tichý
Otec a syn

Id: 69105

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail