Čas na serveru 09:23:21

Václav Matějíček - Na okraji města

Václav Matějíček
Na okraji města

Id: 299904

olej/plátno, rozměr 63 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Karel Šimůnek - Krojovaná dívka

Karel Šimůnek
Krojovaná dívka

Id: 300605

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 49 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Petr Jaroš - Slunečný den

Petr Jaroš
Slunečný den

Id: 298709

olej/plátno, rozměr 70 x 83 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Věnceslav Černý - Na poli slávy č. 11

Věnceslav Černý
Na poli slávy č. 11

Id: 299401

kvaš/papír, rozměr listu 31,5 x 21,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Radim Malát - Město III.

Radim Malát
Město III.

Id: 299905

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací 65, původní štítek na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jiří Anderle - Botticelli a Simonetta

Botticelli a Simonetta

Id: 298904

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 70 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Oldřich Homoláč - Dívka u rozkvetlého keře

Oldřich Homoláč
Dívka u rozkvetlého keře

Id: 298201

olej/plátno/karton, rozměr 56 x 41 cm, značeno a datováno 98 vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Karel Hodr - Curyšské jezero

Karel Hodr
Curyšské jezero

Id: 298902

olej/plátno, rozměr 33 x 53 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, autorský štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Pasta  Oner - Dear Past

Pasta Oner
Dear Past

Id: 302102

litografie/papír, rozměr listu cca 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan  Smetana - Dívčí akt

Jan Smetana
Dívčí akt

Id: 298905

lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 60 x 44 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

František  Turek - Komedie del arte

František Turek
Komedie del arte

Id: 299909

olej/sololit, rozměr 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní štítek na zadní straně, na zadní straně věnování Josefu Bekovi

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jiří Trnka - Sen noci svatojánské 3

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské 3

Id: 299602

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

10 200

Detail

Jaromír Kunc - Na Kampě

Jaromír Kunc
Na Kampě

Id: 299906

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 27,5 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 600

Detail

Jan Kristofori - Mozart - jubileum

Jan Kristofori
Mozart - jubileum

Id: 298901

strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 301401

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 39 x 39 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

17 600

Detail