Čas na serveru 15:38:20

Znalec na telefonu 602 308 275

Ladislav Placatka - Antické zátiší

Ladislav Placatka
Antické zátiší

Id: 87601

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo nahoře, odřeniny na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Růže a 8x dívka

Růže a 8x dívka

Id: 86901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 24 cm, signováno vpravo dole, popis, věnování a datace, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Zimní vesničkou

Zimní vesničkou

Id: 87802

olej/karton, rozměr 50 x 59 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Pucholt ml. - Úvoz

Rudolf Pucholt ml.
Úvoz

Id: 89810

olej/karton, rozměr 50 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno na zadní straně 1940, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Stanislav Balko - Abstraktní motiv

Stanislav Balko
Abstraktní motiv

Id: 88501

olej/plátno, rozměr 90 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Autor neurčen - Vesnický potok

Vesnický potok

Id: 89102

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
900

1 200

Detail

Jiří Lochman - Čas a prostor

Jiří Lochman
Čas a prostor

Id: 87101

olej/karton, rozměr 33 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 93, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Čapek - Prodavač kohoutků

Josef Čapek
Prodavač kohoutků

Id: 87903

linoryt/papír, velikost tisku 20,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Vlastimil Hofman - Krajina

Vlastimil Hofman
Krajina

Id: 74210

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 1958, vlevo dole č. 58/65, zaskleno, paspartováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

  Autor neurčen - Středomořská krajina

Středomořská krajina

Id: 87504

olej/karton, rozměr 16,5 x 26 cm, doba vzniku kolem 1900, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 88302

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 63 x 46 cm, signováno vpravo dole U. Kotas, datováno, lehce poškozený obraz, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

2 322

Detail

Rudolf Puchold - Pražská brána v Rakovníku

Rudolf Puchold
Pražská brána v Rakovníku

Id: 89814

olej/plátno/karton, rozměr 63 x 38 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Roman Havelka - Hrad na kopci

Roman Havelka
Hrad na kopci

Id: 87702

olej/karton, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Adolf Born - Hudbymilovné myši

Hudbymilovné myši

Id: 90026

litografie/papír, velikost tisku 39 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 4/50, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jaroslav Panuška - Lipnice od Bečičky

Jaroslav Panuška
Lipnice od Bečičky

Id: 92802

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

Detail