Čas na serveru 12:26:19

Josef Soukup - Roubenka

Josef Soukup
Roubenka

Id: 102503

olej/sololit, rozměr 25,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Nesignováno - Antické zříceniny

Nesignováno
Antické zříceniny

Id: 99410

olej/dřevěná deska, rozměr 9,5 x 15 cm, podle školy Norberta Grunda, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Schauer - Jarní nálada

Karel Schauer
Jarní nálada

Id: 101601

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Votruba - Dveře u sv. Jakuba

Jiří Votruba
Dveře u sv. Jakuba

Id: 101903

olej/sololit, rozměr 45 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, dobově rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Anderle - Čtvero ročních dob

Čtvero ročních dob

Id: 101901

kolorovaná litografie/ruční papír, velikost listu 95 x 65 cm, nesignováno, popis ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Bubeníček - Chaloupka pod mezí

Ota Bubeníček
Chaloupka pod mezí

Id: 93404

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lehce zvlněná lepenka, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Písecký (Liška) - Klidné moře

Josef Písecký (Liška)
Klidné moře

Id: 102001

olej/plátno, rozměr 71 x 105 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, na zadní straně výstavní štítek z Rubešovy galerie, poškozený rám, volné plátno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 101702

strukturální malba/sololit, rozměr 30,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, zašpiněný rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef Procházka - Uvozovou cestou

Josef Procházka
Uvozovou cestou

Id: 102804

olej/plátno, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Edita Devínská - Geometrické body

Edita Devínská
Geometrické body

Id: 101904

objekt, kombinovaná technika/šamot/keramika, rozměr 51 x 48 x 18 cm, signováno autorkou na boku, s datací, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Bohdan Obrovský - Zámecké schody

Bohdan Obrovský
Zámecké schody

Id: 100801

olej/plátno, rozměr 85 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Roman Havelka - Cornštejn

Roman Havelka
Cornštejn

Id: 102302

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, odborně čištěno, dekorativní adjustace, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Žákyně

Žákyně

Id: 102301

bronz, celková výška 50 cm, signováno na plintě, socha v původním dobrém stavu, získáno z atelieru autora, přiložen certifikát autora, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

17 500

Detail

Miloš Pošar - Zima na vsi

Miloš Pošar
Zima na vsi

Id: 101703

olej/kasein/sololit, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 96, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

František Daněk - Sedláček - Zimní nálada

František Daněk - Sedláček
Zimní nálada

Id: 102506

olej/plátno, rozměr 80 x 101 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail