Čas na serveru 21:45:20

Jaroslav Háša - Lesní partie

Jaroslav Háša
Lesní partie

Id: 378504

olej/překližka, rozměr 17,5 x 15 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

J. K. Novák - S kočkou

J. K. Novák
S kočkou

Id: 376704

olej/plátno, rozměr 69 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 800

Detail

Jitka Válová - Figura

Jitka Válová
Figura

Id: 379902

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 35,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vladislav Vaculka - Dívka s paraplíčkem

Vladislav Vaculka
Dívka s paraplíčkem

Id: 376708

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, značeno vpravo nahoře s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Kamil Lhoták - Všechno, co mám rád

Kamil Lhoták
Všechno, co mám rád

Id: 375006

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 23 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

František Homoláč - Vesnický rybník

František Homoláč
Vesnický rybník

Id: 379601

olej/deska, viditelný rozměr 50 x 63 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Sv. Václav

Sv. Václav

Id: 383306

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jaroslav Háša - Boží muka u Prachatic

Jaroslav Háša
Boží muka u Prachatic

Id: 378505

olej/překližka, rozměr 14,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Tomáš Bím - Delfín

Tomáš Bím
Delfín

Id: 377406

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 47 cm, značeno,datováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 200

Detail

Emil Filla - Zátiší

Emil Filla
Zátiší

Id: 383203

dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 23 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail