Čas na serveru 22:55:50

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 118801

akvarel/papír, rozměr 28 x 38 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vlastimil  Košvanec - Na nábřeží

Vlastimil Košvanec
Na nábřeží

Id: 118802

kombinovaná technika/papír, rozměr malby 21 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Nesignováno - Dívka u vody

Nesignováno
Dívka u vody

Id: 115707

olej/karton, rozměr 30 x 39 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Jan Bedřich Plaček - Vítěz

Jan Bedřich Plaček
Vítěz

Id: 115806

olej/karton, rozměr 44 x 62 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Karel Havlata - Průhled lesem

Karel Havlata
Průhled lesem

Id: 115704

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Josef Hašek - Interiér

Josef Hašek
Interiér

Id: 117409

kombinovaná technika/papír, rozměr 28 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Cyril Bouda - Zátiší

Cyril Bouda
Zátiší

Id: 117410

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

2 800

Detail

Karel Jan Sigmund - Na táborsku

Karel Jan Sigmund
Na táborsku

Id: 115701

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, zvlněný karton, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Jan Konůpek - Pod křížem

Jan Konůpek
Pod křížem

Id: 116808

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 50 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jelínek - Senoseč

Josef Jelínek
Senoseč

Id: 115706

olej/karton, rozměr 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 600

Detail

  Nesignováno - Na cestě

Nesignováno
Na cestě

Id: 117711

olej/plátno, rozměr 53 x 79 cm, oděrky na rámu, lehce poškozená malba, původní stav

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

 Banksy - Kolotoč

Banksy
Kolotoč

Id: 121304

litografie/papír, velikost listu 28,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole číslování 32/150, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vincenc Beneš - Z Talinu

Vincenc Beneš
Z Talinu

Id: 117502

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně výstavní razítko z Mánesu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Pražské panorama

Pražské panorama

Id: 115825

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz v minulosti pravděpodobně čištěn, nerámováno viz foto

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Olbram Zoubek - Karneval

Karneval

Id: 102902

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 4/12, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail