Čas na serveru 22:19:14

Josef Liesler - Bez názvu

Josef Liesler
Bez názvu

Id: 270119

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 26 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail

Jiří Anderle - Hlava

Hlava

Id: 270027

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Iva Hüttnerová - Píseň o ubohý Anežce Böhmový

Iva Hüttnerová
Píseň o ubohý Anežce Böhmový

Id: 270026

litografie/papír, rozměr tisku 43 x 32,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

V. Procházka - Skaliska

V. Procházka
Skaliska

Id: 270201

olej/plátno, rozměr 58 x 68 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
500

1 100

Detail

Cyril Bouda - Námořníci

Cyril Bouda
Námořníci

Id: 270028

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 25,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Bukáček - Jablka

František Bukáček
Jablka

Id: 270517

olejová tempera/karton, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 270001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, znečištěné sklo, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

15 500

Detail

František Emler - V cirkusu

František Emler
V cirkusu

Id: 270019

malba/karton, rozměr 16,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

Detail

Jiří Kolář - Brouk

Jiří Kolář
Brouk

Id: 269202

roláž/papír, rozměr roláže 25 x 25 cm, značeno a datováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Jiří Chadima - Podvečer v Praze

Jiří Chadima
Podvečer v Praze

Id: 270402

malba/karton, rozměr 25 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jan  Dědina - Odliv

Jan Dědina
Odliv

Id: 270114

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 45,5 cm, značeno a datováno 1906 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 273201

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

17 000

Detail

Pravoslav Kotík - Přátelé

Pravoslav Kotík
Přátelé

Id: 271901

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 11 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

František Tavík Šimon - Z Paříže

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 271403

kolorovaná akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

7 500

Detail

Kája Saudek - Velikonoční nářez

Kája Saudek
Velikonoční nářez

Id: 270508

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, vytvořeno pro velikonoční vydání erotického časopisu "Nei report"

Vyvolávací cena:

4 200

Detail