Čas na serveru 21:22:32

Znalec na telefonu 602 308 275

  Autor neurčen - Prodavači melounů

Prodavači melounů

Id: 56701

olej/plátno, rozměr 72 x 62 cm, signováno vpravo dole Červenský, lokálně poškozena malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
400

400

Detail

Dušan Topolský - Abstrakce

Dušan Topolský
Abstrakce

Id: 56307

kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, 60. léta, paspartováno, volné v rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

  Autor neurčen - Labská tůň

Labská tůň

Id: 56704

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 920, zcela původní dobrý stav, rámováno

Vyvolávací cena:
700

1 300

Detail

Václav Vaner - Babky s kozou

Václav Vaner
Babky s kozou

Id: 55102

olej/karton, rozměr 60 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Proti vlnám

Proti vlnám

Id: 56702

olej/plátno, rozměr 73 x 101 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz v minulosti restaurován, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jaroslav Trinkmoc - Hluboké lesy

Jaroslav Trinkmoc
Hluboké lesy

Id: 56706

olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrkyna rámu, zcela původní stav

Vyvolávací cena:
400

500

Detail

Mark Chagall - Mojžíš a jeho lidé

Mark Chagall
Mojžíš a jeho lidé

Id: 54607

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 23 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 509

Detail

Jan Plíva - O žních

Jan Plíva
O žních

Id: 56703

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

Antonín Hudeček - Pod Tatrami

Antonín Hudeček
Pod Tatrami

Id: 55105

tempera/karton, rozměr 33 x 45 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

A. Augusta - Pohled do údolí

A. Augusta
Pohled do údolí

Id: 56705

olej/plátno, rozměr 38 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, lehce otřená malba

Vyvolávací cena:
600

600

Detail

Jindřich Fürst - Vlčí máky u Jenišovic

Jindřich Fürst
Vlčí máky u Jenišovic

Id: 54409

olej/překližka, rozměr 35 x 42 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původní stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Otakar Hůrka - Horská chaloupka

Otakar Hůrka
Horská chaloupka

Id: 55106

olej/karton, rozměr 39 x 39 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Krojovaná dívka

Krojovaná dívka

Id: 55101

olej/plátno, rozměr 50 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Na tržišti

Na tržišti

Id: 55103

olej/plátno, rozměr 65 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Bubeníček - Kamenný můstek

Ota Bubeníček
Kamenný můstek

Id: 55104

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 19, zaskleno, zničený rám, obraz v dobrém původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail