Čas na serveru 00:57:49

Julius Schustala - Den se probouzí v Trafoi

Julius Schustala
Den se probouzí v Trafoi

Id: 317905

olej/karton, rozměr 70 x 67,5 cm, značeno vpravo dole, originální popis na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jiří Anderle - 5 x dívka

5 x dívka

Id: 319204

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 16 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

8 000

Detail

František Tavík Šimon - Indické dívky

František Tavík Šimon
Indické dívky

Id: 317102

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 24 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Dana Puchnarová - Bez názvu

Dana Puchnarová
Bez názvu

Id: 261709

strukturální grafika/papír, rozměr tisku 10,5 x 33 cm, neznačeno, na zadní straně přiložena dobová fotografie B. Hrabala, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky malíře Karla Chaby, dar od Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Vilém  Plocek - Abstrakce

Vilém Plocek
Abstrakce

Id: 317901

tempera/lepenka, rozměr 34 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jaroslav Kafka - Kubistická hlava

Jaroslav Kafka
Kubistická hlava

Id: 319314

fixa/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 300

Detail

Vladimír Sychra - Tři dívky

Vladimír Sychra
Tři dívky

Id: 319205

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 50,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Karel Jan Sigmund - Krajina

Karel Jan Sigmund
Krajina

Id: 318203

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Bohumil Vrzal - U stohu

Bohumil Vrzal
U stohu

Id: 319402

kombinovaná technika/plátno, rozměr 36 x 36 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

12 500

Detail

Karel Svolinský - Dva klauni

Karel Svolinský
Dva klauni

Id: 320201

akvarel/papír, rozměr 44,5 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Jan Rapin - Kuřák

Jan Rapin
Kuřák

Id: 318402

olej/plátno,rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Oldřich Oplt - Olympijské zátiší

Oldřich Oplt
Olympijské zátiší

Id: 319316

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19,5 x 24 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Václav Špála - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 317303

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

11 500

Detail

Édouard  Wadin - Cesta k jezeru

Édouard Wadin
Cesta k jezeru

Id: 319001

olej/plátno, rozměr 42 x 64 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz na několika místech poškozen, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Augustin Němejc - Děti při hře

Augustin Němejc
Děti při hře

Id: 319706

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail