Čas na serveru 08:20:26

Ivan Jonák - Makové pole

Ivan Jonák
Makové pole

Id: 401605

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Iva Hüttnerová - Setkání

Iva Hüttnerová
Setkání

Id: 410502

litografie/papír, rozměr listu 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Sen

Sen

Id: 404502

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 18 cm, značeno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Karlův most

Jan Bohumil Pospíšil
Karlův most

Id: 403501

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Kamil Lhoták - Motocykl a dvojplošník u továrního komínu

Kamil Lhoták
Motocykl a dvojplošník u továrního komínu

Id: 384108

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Otakar Hůrka - U Sázavy

Otakar Hůrka
U Sázavy

Id: 407604

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Malinský - Děvče

Jaroslav Malinský
Děvče

Id: 403402

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 42 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Oči

Marie Čermínová - Toyen
Oči

Id: 397004

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Stanislav Lolek - Boží muka

Stanislav Lolek
Boží muka

Id: 390009

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně osobní věnování autora

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Jüngling - Drezura

Jan Jüngling
Drezura

Id: 408802

olej/plátno, rozměr 85 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail