Čas na serveru 05:21:39

Otakar Hůrka - Na kraji lesa

Otakar Hůrka
Na kraji lesa

Id: 364603

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Václav Špála - Ležící akt

Ležící akt

Id: 365001

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

František Chaun - Strom

František Chaun
Strom

Id: 363701

olej/plátno, rozměr 82 x 60 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Herbst - Dvě ženy

Jaroslav Herbst
Dvě ženy

Id: 364103

olej/karton, rozměr 64 x 84 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

8 000

Detail

Jan Skramlík - Portrét šlechtice

Jan Skramlík
Portrét šlechtice

Id: 364701

olej/dřevo, rozměr 22,5 x 15,5 cm, značeno vpravo nahoře, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Grus - Na trempu

Jaroslav Grus
Na trempu

Id: 365004

olej/karton, rozměr 65 x 57 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, jedná se o velmi ranou práci

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří Anderle - Benátčanka

Benátčanka

Id: 358510

litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 501

Detail

Pasta  Oner - For Those Who Came From Nothing

Pasta Oner
For Those Who Came From Nothing

Id: 359001

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Karel Schadt - Na návsi

Karel Schadt
Na návsi

Id: 365003

olej/plátno, rozměr 65 x 74 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé 2

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé 2

Id: 356802

dřevoryt/papír, rozměr listu cca 38 x 27 cm, značeno autorovým razítkem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail