Čas na serveru 22:31:30

  Autor neurčen - Mořský příboj

Mořský příboj

Id: 208503

olej/plátno, rozměr 71 x 97 cm, značeno vpravo dole A. Brožek 1915, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Ota Janeček - Akt

Akt

Id: 218406

kresba/papír, rozměr listu 32 x 24,5 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno rámováno, na zadní straně katalogové číslo

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Franta Volf - Krajina

Franta Volf
Krajina

Id: 216908

kombinovaná technika/papír, rozměr 26 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
600

700

Detail

Karel Jan Sigmund - Bruslení

Karel Jan Sigmund
Bruslení

Id: 219217

malba/lepenka, rozměr 55 x 74 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Ivan Gruber - Portrét

Ivan Gruber
Portrét

Id: 209713

olej/plátno, rozměr 58 x 41 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený autorský rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Max Švabinský - Vesna

Max Švabinský
Vesna

Id: 219208

lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 600

Detail

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 218106

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jaromír Skřivánek - Z Káhiry

Jaromír Skřivánek
Z Káhiry

Id: 216904

olej/plátno, rozměr 83 x 114 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Felix Albrecht Harta - Zátiší s papouškem

Felix Albrecht Harta
Zátiší s papouškem

Id: 209714

olej/lepenka, rozměr 52 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Václav Sivko - U sklenky

Václav Sivko
U sklenky

Id: 216907

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 48 x 54 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, jedná se o portrét fotografa Josefa Sudka, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

Detail

F. J. Dyck - Podél skal

F. J. Dyck
Podél skal

Id: 220901

olej/karton, rozměr 25,5 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, karton zvlněný

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Načeradský - Sedící postavy

Jiří Načeradský
Sedící postavy

Id: 217704

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 41 x 57,5 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

2 900

Detail

Jaroslav Háša - Tunis

Jaroslav Háša
Tunis

Id: 218003

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 12,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav Macoun - Rozkvetlé léto

Gustav Macoun
Rozkvetlé léto

Id: 219003

olej/lepenka, rozměr 49 x 68 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 055

Detail

Příhozy: 57

Jan Konůpek - Absolutní paradox

Jan Konůpek
Absolutní paradox

Id: 221001

lept/papír, rozměr tisku 50 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail