Čas na serveru 08:02:58

Cyril Bouda - Panorama Prahy

Cyril Bouda
Panorama Prahy

Id: 224006

litografie/papír, rozměr tisku 29,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, papír pod sklem znečištěn, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Bohumil Mareček - Na mezi

Bohumil Mareček
Na mezi

Id: 225002

olej/plátno, rozměr 60 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Jaroslav Šimůnek - Čtenář

Jaroslav Šimůnek
Čtenář

Id: 225102

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno a datováno 1894, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

Otakar Štáfl - V přístavu

Otakar Štáfl
V přístavu

Id: 223402

olej/sololit, rozměr 47 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Václav Štětka - Akt dívky

Václav Štětka
Akt dívky

Id: 218004

olej/plátno, rozměr 99 x 60 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 225402

strukturální malba/sololit, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Jiran - Dívka

Robert Jiran
Dívka

Id: 223808

olej/plátno, rozměr 69,5 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Franta Malý - Zátiší

Franta Malý
Zátiší

Id: 225111

olej/plátno, rozměr 36 x 48 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Jiří Heřman - Vítr v polích

Jiří Heřman
Vítr v polích

Id: 222707

olej/lepenka, rozměr viditelný 33 ,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

František Xaver Naske - Dáma v černém hedvábí

František Xaver Naske
Dáma v černém hedvábí

Id: 220310

olej/překližka, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, v malbě svislé praskliny viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

2 700

Detail

Jan Honsa - Jaro

Jan Honsa
Jaro

Id: 225101

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Josef Matička - Cesta z pole

Josef Matička
Cesta z pole

Id: 220107

olej/plátno, rozměr 47 x 52 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 600

1 700

Detail

Olbram Zoubek - O. s padajícími vlasy - hlava

O. s padajícími vlasy - hlava

Id: 222501

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 16 x 15 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1996, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

19 700

Detail

Josef Písecký (Liška) - Dalmátské břehy

Josef Písecký (Liška)
Dalmátské břehy

Id: 225003

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Vojtěch Tittelbach - Poemo zmaru

Vojtěch Tittelbach
Poemo zmaru

Id: 220105

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

Detail