Astronomie
Id: 517402
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 37 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 000 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Podvečer v marině
Id: 513703
olej/plátno, rozměr 30 x 44 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Zahleděná s ptáčkem na rameni
Id: 484806
kolorovaná serigrafie/ruční papír, rozměr listu cca 29,5 x 21 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
Karel Schadt
Pohled do krajiny
Id: 513301
olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Jiří Winter Neprakta
Třpytka
Id: 483416
tuš/papír, rozměr listu 16 x 25,5 cm, značeno autorským razítkem na zadní straně, popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč
František Xaver Harlas
Stráň pod lesem
Id: 516612
olej/dřevo, rozměr 18,5 x 24 cm, značeno vlevo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Tomáš Bím
Pod vrcholem
Id: 511304
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
František Daněk - Sedláček
Snopy
Id: 516401
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Iva Hüttnerová
Vetešník
Id: 511804
litografie/papír, rozměr listu 54 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč
Karel Hodr
Na lávce
Id: 513101
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč