Čas na serveru 16:53:29

  Autor neurčen - Kytice

Kytice

Id: 322506

olej/dřevěná deska, rozměr 50 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

3 400

Detail

František  Max - Praha

František Max
Praha

Id: 323006

olej/lepenka/sololit, rozměr 32 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz lehce zvlněný, stav viz foto

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

František Nikl - Klidná dívka

František Nikl
Klidná dívka

Id: 323007

malba/karton, rozměr 32 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Z Orientu

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 321901

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

Jan  Dědina - Dívka s kyticí

Jan Dědina
Dívka s kyticí

Id: 324003

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 300

Detail

Václav Hejna - Na předměstí

Václav Hejna
Na předměstí

Id: 322302

olej/karton, rozměr 24 x 18 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Za úplňku

Neznačeno
Za úplňku

Id: 322003

olej/karton, rozměr 18 x 24 cm, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

František  Max - Praha

František Max
Praha

Id: 325003

olej/karton, rozměr 33 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Bohumír Jaroněk - Ťrúba

Bohumír Jaroněk
Ťrúba

Id: 322505

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

  Autor neurčen - Květinové zátiší

Květinové zátiší

Id: 324603

olej/dubová deska, rozměr 30 x 20 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail