Čas na serveru 12:44:17

Karel Karas - Celetná ulice

Karel Karas
Celetná ulice

Id: 308833

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Šimůnek - Sedící dívka

Karel Šimůnek
Sedící dívka

Id: 313602

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 48 x 32 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Parabola č. 4

Oldřich Kulhánek
Parabola č. 4

Id: 316002

litografie/papír, rozměr listu 94 x 66 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

  Autor neurčen - Chaloupky

Chaloupky

Id: 312003

olej/plátno/dřevo, rozměr 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

František Tavík Šimon - Trh na Staroměstském náměstí

František Tavík Šimon
Trh na Staroměstském náměstí

Id: 315204

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 40 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

5 001

Detail

  Neznačeno - Hlavy

Neznačeno
Hlavy

Id: 316301

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Kamil Kubík - New York II

Kamil Kubík
New York II

Id: 308903

barevná litografie/papír, rozměr tisku 51 x 80,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Justus Perthes - Europa 16tého století

Justus Perthes
Europa 16tého století

Id: 308823

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Salvador Dalí - Hledání grálu I.

Salvador Dalí
Hledání grálu I.

Id: 316604

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 30,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, pod sklem znečištěno, jedná se o ilustraci k bibliofilii "La Quête du Graal", reprodukováno v soupisu grafického díla Salvadora Dalího Michler/Löpsinger na straně 242 pod číslem soupisu 787, v galerii je k nahlédnutí originál bibliofilie "La Quête du Graal", číslo výtisku 61, ruční papír, pergamen

Vyvolávací cena:

Detail

Vincenc Beneš - Zátiší

Vincenc Beneš
Zátiší

Id: 313803

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 18,5 cm, neznačeno, jedná se o přílohu k časopisu Umělecký měsíčník, rok 1912, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

František Zikmund - Kytice

František Zikmund
Kytice

Id: 312005

olej/plátno, rozměr 74 x 57 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Karel Holan - Periferie

Karel Holan
Periferie

Id: 314502

olej/karton, rozměr 25 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Parabola č. 1

Oldřich Kulhánek
Parabola č. 1

Id: 316001

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Matthäus Seutter - Království České

Matthäus Seutter
Království České

Id: 308821

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 50 x 58 cm, neznačeno, lokálně znečištěný papír, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Jan Rapin - Kuřák dýmky

Jan Rapin
Kuřák dýmky

Id: 315601

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

6 000

Detail