Čas na serveru 10:37:27

Karel Souček (Bor) - Dívka

Karel Souček (Bor)
Dívka

Id: 343706

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, list pod sklem posunut

Vyvolávací cena:

Detail

Emanuel Bakla - Konvolut dvou kusů

Emanuel Bakla
Konvolut dvou kusů

Id: 343905

olej/karton, rozměr každého 61 x 47 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Václav Špála - Autoportrét

Autoportrét

Id: 342007

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Karel Skála - Portrét dívky

Karel Skála
Portrét dívky

Id: 343102

malba/papír, rozměr 36 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, list v minulosti poškozen, pochází ze sbírky Jaroslava Svěceného

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Henri Callot - Pařížská periferie

Henri Callot
Pařížská periferie

Id: 343401

olej/plátno, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v minulosti poškozen a restaurován

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Tavík Šimon - Bretanští rybáři

František Tavík Šimon
Bretanští rybáři

Id: 343602

barevná litografie/papír, rozměr listu 48 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní částí, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Josef Antonín Brousil - Krajina

Josef Antonín Brousil
Krajina

Id: 343704

kombinobaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 38 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, v ploše drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 343502

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list v ploše lokálně poškozen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

9 000

Detail

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 345103

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 38 x 28 cm, značeno vpravo dole, list poškkozen hnědými skvrnkami, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Robert Jiran - Dvě dívky

Robert Jiran
Dvě dívky

Id: 338202

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko a signatura, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 507

Detail