Čas na serveru 04:45:36

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedící dívka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící dívka

Id: 204231

barevná kresba/papír, rozměr viditelný 56 x 34 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

4 100

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Ústí Lužické a Cihlářské ulice

Pavla Fořtová-Šámalová
Ústí Lužické a Cihlářské ulice

Id: 208711

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 56 cm, značeno vlevo dole, malba lokálně znečištěna, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef Brož - Španělská cesta

Josef Brož
Španělská cesta

Id: 204215

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 40 x 55 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Květinové zátiší

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 205707

olej/plátno, rozměr 46 x 36 cm, nerámováno, po

Vyvolávací cena:
900

9 500

Detail

F. Hanuš  Hérink - Na poli

F. Hanuš Hérink
Na poli

Id: 206008

akvarel/papír, rozměr viditelný 46 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Václav F. Ulšmíd - Koupání

Václav F. Ulšmíd
Koupání

Id: 205604

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, vystaveno v SVU Marold

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail

Andor Horváth - V hostinci

Andor Horváth
V hostinci

Id: 206009

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, oděrky v malbě, po

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Alois Schneiderka - Odpočinek na útěku do Egypta

Alois Schneiderka
Odpočinek na útěku do Egypta

Id: 206408

kombinovaná technika/papír, rozměr 37 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František  Max - Předměstí

František Max
Předměstí

Id: 204209

olej/lepenka, rozměr 35 x 49 cm, značeno uprostřed dole, stav viz foto, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Kraus - U roubenky

Milan Kraus
U roubenky

Id: 209001

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Toroň - Na pobřeží

Jiří Toroň
Na pobřeží

Id: 204213

tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Walther Klemm - Pohled na město

Walther Klemm
Pohled na město

Id: 204255

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Otakar Štembera - Zima

Otakar Štembera
Zima

Id: 201706

olej/lepenka, rozměr 51 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Čapek - Žebrající děti

Josef Čapek
Žebrající děti

Id: 207504

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 205708

olej/lepenka, rozměr 74 x 53 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 600

2 600

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0