Čas na serveru 08:38:05

Olbram Zoubek - Loučení s ratolestí

Loučení s ratolestí

Id: 481102

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 19 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2003)

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Kristian Kodet - Dvojice

Kristian Kodet
Dvojice

Id: 487301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Adolf Born - Muž s kocourem

Muž s kocourem

Id: 489201

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Miroslava Kocmanová - Večer v zahradě

Miroslava Kocmanová
Večer v zahradě

Id: 483601

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 481103

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně kat.číslo 9839

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František Emler - Zátiší s ovocem

František Emler
Zátiší s ovocem

Id: 483002

olej/sololit, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Černý - Žena a měsíc

Karel Černý
Žena a měsíc

Id: 491305

litografie/papír, rozměr listu 35 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Wierer - Pražské střechy

Alois Wierer
Pražské střechy

Id: 491201

olej/karton, rozměr 39 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Blanka Matragi - Návrh šatů

Blanka Matragi
Návrh šatů

Id: 490104

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 38 x 18 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Karel Sládek - Srbsko - Dušičky

Karel Sládek
Srbsko - Dušičky

Id: 494001

olej/plátno, rozměr 69 x 114 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail