Čas na serveru 00:01:00

Abstrakce

Id: 204267

Abstrakce

  •  / Abstrakce /   Autor neurčen
  •  / Abstrakce /   Autor neurčen
  •  / Abstrakce /   Autor neurčen

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený list, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1301x

Vyvolávací cena:
800

3 800