Čas na serveru 19:22:10

Abstrakce

Id: 51026

Abstrakce

  •  / Abstrakce /   Autor neurčen
  •  / Abstrakce /   Autor neurčen
  •  / Abstrakce /   Autor neurčen

kombinovaná technika/písek/překližka, rozměr 60 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1422x

Vyvolávací cena:

4 400