Čas na serveru 08:18:00

Abstraktní motiv

Id: 69301

Abstraktní motiv

  •  / Abstraktní motiv /   Autor neurčen

kombinovaná technika/plátno, rozměr 95 x 105 cm, signováno vpravo dole, druhá polovina 20. století, olištováno, původní stav

zobrazeno: 2182x

Vyvolávací cena:

7 500