Čas na serveru 05:50:16

Akt

Id: 143130

Akt

  •  / Akt /   Autor neurčen
  •  / Akt /   Autor neurčen
  •  / Akt /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 34,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v několika rozích poškozen

zobrazeno: 2789x

Vyvolávací cena:

20 490