Čas na serveru 08:12:22

Akt

Id: 146306

Akt

  •  / Akt /   Autor neurčen
  •  / Akt /   Autor neurčen
  •  / Akt /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno a datováno na zadní straně, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3955x

Vyvolávací cena:

25 000