Čas na serveru 21:11:17

Akt

Id: 157802

Akt

  •  / Akt /   Autor neurčen
  •  / Akt /   Autor neurčen
  •  / Akt /   Autor neurčen

malba/karton, rozměr 25 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, oděrky v malbě

zobrazeno: 2062x

Vyvolávací cena:

3 900