Čas na serveru 17:14:25

Alpská říčka

Id: 125301

Alpská říčka

  •  / Alpská říčka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 68 x 105 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu

zobrazeno: 2070x

Vyvolávací cena:

22 000