Čas na serveru 03:34:03

Alpské jezero

Id: 206709

Alpské jezero

  •  / Alpské jezero /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 2143x

Vyvolávací cena:

4 700