Čas na serveru 12:55:12

Alpský motiv

Id: 237310

Alpský motiv

  •  / Alpský motiv /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 65 x 95 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1862x

Vyvolávací cena:

65 000

Příhozy: 93