Čas na serveru 00:36:14

Alpský motiv

Id: 47501

Alpský motiv

  •  / Alpský motiv /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, plátno lehce prohnuté. značně poškzený rám

zobrazeno: 4000x

Vyvolávací cena:

12 000