Čas na serveru 06:01:25

Amorci

Id: 26109

Amorci

  •  / Amorci /   Autor neurčen
  •  / Amorci /   Autor neurčen

akvarel/lepenka, velikost malby 15 x 46 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1646x

Vyvolávací cena:
500

1 300