Čas na serveru 14:00:04

Barevný podvečer

Id: 112706

Barevný podvečer

  •  / Barevný podvečer /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole Rousseau, dekorativně adjustováno, v minulosti pravděpodobně drobně restaurováno

zobrazeno: 1422x

Vyvolávací cena:

7 501