Čas na serveru 09:13:05

Beduín

Id: 207904

Beduín

  •  / Beduín /   Autor neurčen
  •  / Beduín /   Autor neurčen
  •  / Beduín /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 42 x 34 cm, značeno AP 1890 vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 984x

Vyvolávací cena:
2 200

13 000