Čas na serveru 05:37:14

Benátky

Id: 85801

Benátky

  •  / Benátky /   Autor neurčen
  •  / Benátky /   Autor neurčen
  •  / Benátky /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 38,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, opravovaný rám

zobrazeno: 2313x

Vyvolávací cena:

26 000