Čas na serveru 10:06:58

Březový háj

Id: 178501

Březový háj

  •  / Březový háj /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, lokálně pomačkané plátno

zobrazeno: 1316x

Vyvolávací cena:
2 800

20 000

Příhozy: 52