Čas na serveru 15:33:23

Busta dívky

Id: 42405

Busta dívky

  •  / Busta dívky /   Autor neurčen

bronzová plastika, celková výška 47 cm, výška sochy 31 cm, značeno na odlitku, přelom 19. a 20. století, kamenný podstavec, původní dobrý stav

zobrazeno: 1001x

Vyvolávací cena:

12 100