Čas na serveru 15:42:14

Čápi u rybníka

Id: 2276

Čápi u rybníka

  •  / Čápi u rybníka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr plátna 42 x 58 cm, signováno vlevo dole Spies ?, datováno 1860, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2006x

Vyvolávací cena:
2 800

10 500