Čas na serveru 07:22:53

Cesta lesem

Id: 126307

Cesta lesem

  •  / Cesta lesem /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 65 x 54 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, 20. století

zobrazeno: 3236x

Vyvolávací cena:

16 001