Čas na serveru 21:33:46

Chaloupka

Id: 21608

Chaloupka

  •  / Chaloupka /   Autor neurčen
  •  / Chaloupka /   Autor neurčen
  •  / Chaloupka /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, pasparta poškozena vodou, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1782x

Vyvolávací cena:
300

600