Čas na serveru 14:23:29

Chrám sv. Víta

Id: 145402

Chrám sv. Víta

  •  / Chrám sv. Víta /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 82 x 77 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2004x

Vyvolávací cena:
1 200