Čas na serveru 11:17:23

Chrám sv. Víta

Id: 145402

Chrám sv. Víta

  •  / Chrám sv. Víta /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 82 x 77 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1366x

Vyvolávací cena:
1 200