Čas na serveru 13:02:35

Chrpy

Id: 45505

Chrpy

  •  / Chrpy /   Autor neurčen
  •  / Chrpy /   Autor neurčen
  •  / Chrpy /   Autor neurčen

olej/plátno/dřevo, rozměr 45 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1569x

Vyvolávací cena:

18.10.2016, 21:27:00

18.10.2016 21:23 1 500 Kč