Čas na serveru 19:30:36

Čtenářka

Id: 259004

Čtenářka

  •  / Čtenářka /   Autor neurčen
  •  / Čtenářka /   Autor neurčen
  •  / Čtenářka /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 30,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní poškozené rámování

zobrazeno: 1826x

Vyvolávací cena:

7 000