Čas na serveru 19:15:56

Ctitel

Id: 43705

Ctitel

  •  / Ctitel /   Autor neurčen
  •  / Ctitel /   Autor neurčen
  •  / Ctitel /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 29 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1461x

Vyvolávací cena: