Čas na serveru 14:54:55

Dáma s náhrdelníkem

Id: 117401

Dáma s náhrdelníkem

  •  / Dáma s náhrdelníkem /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, nerámováno, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 1182x

Vyvolávací cena:
2 800

8 000