Čas na serveru 13:26:19

Dítě na louce

Id: 152104

Dítě na louce

  •  / Dítě na louce /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr 29 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o Kábrtovu školu

zobrazeno: 1098x

Vyvolávací cena:
300

600