Čas na serveru 10:52:25

Dívčí akt

Id: 237011

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt /   Autor neurčen
  •  / Dívčí akt /   Autor neurčen
  •  / Dívčí akt /   Autor neurčen

pastel/papír, rozměr viditelný 60 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, pod sklem znečištěno

zobrazeno: 2070x

Vyvolávací cena:
800

32 000

Příhozy: 83