Čas na serveru 02:54:43

Dívka a pes

Id: 250936

Dívka a pes

  •  / Dívka a pes /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 100 x 172 cm, rozměr s rámem 110 x 183 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, poškozený rám,po

zobrazeno: 2985x

Vyvolávací cena:

17 500