Čas na serveru 11:49:00

Dívka před zrcadlem

Id: 9304

Dívka před zrcadlem

  •  / Dívka před zrcadlem /   Autor neurčen

litografie/papír, velikost tisku 46 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, pod sklem lehce zašpiněno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1617x

Vyvolávací cena:
800

2 100