Čas na serveru 11:14:13

Dívka s holubicemi

Id: 127310

Dívka s holubicemi

  •  / Dívka s holubicemi /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, signováno vpravo dole, dále na zadní straně s datací, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1073x

Vyvolávací cena: