Čas na serveru 08:42:47

Dívka s kloboukem

Id: 121808

Dívka s kloboukem

  •  / Dívka s kloboukem /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1891x

Vyvolávací cena: